אבי דוביצקי צייד הפדופילים הלאומי

Criminal Flashes
המשטרה עוצרת את אבי דוביצקי

ואטסאפ ליצירת קשר

אבי דוביצקי צייד הפדופילים ונתפסו על חם נוסד ב 2013

מה קורה לפדופיל שהוא נעצר?

במקרים נדירים פדופיל שנעצר כאשר הגיע למפגש נשאר במעצר. בדרך כלל לוקחים מהם עדות ואת הטלפון הנייד והולכים לבית שלהם לקחת את המחשבים לבדיקה. כל עוד אין להם גישה למידע שיש בטלפון הם לא יכולים למחוק דבר ושחזור החומרים יצג את התמונה האמיתית של מעשיהם ברשת.

עורך דין מעצרים – שחרור חשודים ונאשמים ממעצר

מזה מעצר חשוד בפדופיליה?

מעצר זה כליאה של פדופיל לצרכי חקירה, במידה ועולה משהו חריג בחקירה אז קצין משטרה יכול להחזיק את הפדופיל 24 שעות ואז להביא אותו בפני שופט. השופט יחליט האם יש סיבה להשאיר את הפדופיל במעצר או שאפשר לשחרר אותו, למשל למעצר בית. לרוב אף אחד לא נשאר במעצר מאחר ומדובר בהמון עבודה לשוטרים ולקצינים ושיש עומס בתחנה ולקצין יש כאב ראש באותו יום הם לרוב משתחררים הביתה. הדבר גם תלוי מאוד בשעה שהם צריכים ללכת הביתה בהרבה מקרים מאחר ושוטרי משטרת ישראל לא מקבלים תשלום עבור שעות נוספות. 

שחרור פדופיל ממעצר

פדופיל שהוחלט להשאיר אותו במעצר יגיע בפני שופט וימונה לו סניגור מטעם הסניגוריה הציבורית במידה ואין לי כסף לשכור עורל דין מטעמו. האזרחים משלמים בשביל זה. עורכי הדין תמיד טוענים שמדובר בעבירה ברף הנמוך של העבירות, (ניסיון לביצוע מעשה מגונה) ולכן משתחררים הביתה. במידה ויש פעולות חקירה שצריכים להתבצע השופט משאיר את הפדופיל  עוד כמה ימים במעצר או במעצר בית בפיקוח של אדם שמפקיד ערבויות ולאחר שמסבירים לו למה חברם נעצר. הפדופיל הממוצע לא צריך להנכס לפניקה, כמובן שהדבר לא נעים ולכלא אבל לכלא בישראל לא נכנסים כל כך מהר.

ומה קורה לפדופיל שפגע בילד או ילדה אמיתיים?

כאן הפדופיל מסתבך בגדול, לא מדובר בניסיון לביצע מעשה מגונה אלה מעשה מגונה בפועל. פה קיים סיכוי שהאיש יעצר עד תום ההליכים כי יש ילד אמיתי ויש ראיות לפגיעה בילד אמיתי. הפרקליטות מעדיפה כאלה תיקים מאשר משהו שבסוף יוביל לעבודות שירות בלבד. 

ביטויים שכדאי לדעת אם יש לך כוונה להסתבך או שאתה אוהב לשחק באש

◻️ עיכוב מעצר – סמכות העיכוב עומד גם לאדם פרטי שאינו שוטר וניש לשוטרים סמכות עיכוב כאמצעי למניעת עבירות שטרם בוצעו 

◻️ מעצר בטרם הבאה בפני שופט – אפשר להחזיק אדם במעצר ל24 שעות לפני שמביאים אותו בפני שופט.

◻️ מעצר בבית משפט – יש הנחיות שיש להעדיף מעצר בית. החוק קובע תקופות להחזקת חשוד במעצר לפני הגשת כתב אישום.

השיקולים לשחרור הפדופיל או המשך מעצרו

אם מדובר במקרה חריג מאוד הפרקליטות תגיש בקשה להעריך את המעצר של הפדו’ והשופט יכול:

א. להורות על מעצר הפדופיל למשך ימים נוספים.

ב. להורות לשחרר את הפדופיל תחת התנאים שיקבע בית המשפט (כגון: מעצר בית, הרחקתו מאיזור מסוים).

ג. שחרור ללא תנאים.

ד. יכולים לעצור את הפדופיל עד תום ההליכים, וזה כאשר יש תיק חזק נגדו, וראיות שפגע בילדים נוספים והצליחו להגיע לילדים האילו.
    מעצר ימים הוא מעצר שנועד להשלים את פעולות החקירה, ולמנוע מהפדופיל לשבש אותה, הוא לא נועד כעונש לפני שיש גזר דין.

רבים חושבים שברגע שפדופיל נתפס הוא נשאר במעצר עד להודעה חדשה. 

הגשת ערר על החלטת שופט המעצרים

אפשר להגיש ערער על ההחלטה של השופט ותלוי בנסיבות לפעמיים בית משפט גבוה יותר משנה במקצת את התנאים לשחרור.

הליך המעצר – שלב אחר שלב

* עיכוב לשם חקירה במשטרה – פדו פיל שחשוד בביצוע פשע מעוכב לחקירה במשטרה. 

* מעצר לילה – אם הוחלט לעצור את הפדופיל, הוא יועבר לאחד מבתי המעצר.

* בית משפט מעצרים – הפדופיל מגיע לבית המשפט לדיון בפני השופט, בתקופת הקורונה זה נעשה דרך וידיאו. 

* דיון שופט מעצרים – שופט המעצרים דן בכל התיקים של האנשים שהיו עצורים במהלך הלילה, זה נראה כמו פס יצור לשחיטת עופות, כח דיון מתנהל כמה דקות על מנת  שהשופט יוכל ללכת הביתה בשעה סבירה והמשטרה תוכל להמשיך על עבודתה. זה הזמן שהמשטרה מחפשת עוד חומר בשביל להחליט מה עושים עם הפדופיל.

* שחרור או המשך מעצר – אם אין חשש לשיבוש החקירה,  הפדופיל יכול להיות משוחרר למעצר בית. זה נותן זמן למשטרה לגבש ראיות נגד הפדופיל ולפתוח את המחשבים והטלפונים שנתפסו ולחפש חומרים מפלילים.

* סיום חקירה והחלטה על הגשת כתב אישום – עם סיום החקירה הפרקליטות שוקלות האם יש בתיק חומר ראיות מספיק להגשת כתב אישום. במידה ומחליטים להגיש כתב אישום, הפדופיל מקבל תואר חדש של פדופיל נאשם ואז מתנהל משפט כנגדו. במידה ולא מגישים כתב אישום, הפדופיל כבר לא פדופיל בעיני המשטרה ובית המשפט משחרר אותו  לחופשי והוא יכול ללכת הביתה ולעשות מה שבא לו עד שיתפס בשנית.

 

זכויות הפדופיל שהם נעצרים

בשביל הפדופיל המעצר הוא דבר קשה. הם תמיד משקרים לעצורים האחרים למה הם במעצר לחשש שיפגעו, התירוצים הם נהיגה במהירות מופרזת וכל מיני דברים אחרים רק שלא ידעו שהם פדופילים. שהם נעלמים למשפחה לימים ספורים ולא מגיעים לעבודה הם ממציאים סיפורים נוספים העיקר שלא ידעו מה קרה להם באמת ואיפה הם היו. אבל נומר באופן ברור מי שמגיע לשלב הזה כנראה שהוא עשה הרבה עבירות כנגד קטינים ולא רק מקרה בודד.

זכות ההיוועצות בעורך דין

 לפדופיל יש זכות להתיעץ עם עורך דין, אבל עד שעורך הדין לא מגיע הפדופיל נשאר בתחנה ואישתו (אם יש כזה דבר) מתקשרת בפניקה ולא מבינה למה הוא לא עונה לטלפון. הזמן לא משחק לטובתו. ככל שעובר הזמן והוא לא חוזר לשגרה הוא בסכנה שמעשיו יחשפו. לא פעם ישנו בחדרי החקירה וראינו את הטלפון של הפדופיל מצלצל ללא הפסקה מבני משפחה מודאגים שמגיעה שעה מאוחר ואבא עדין לא חזר הביתה.

הפדופיל לא חייב לשתף פעולה עם החוקרים

הפדופיל לא חייב לדבר עם החוקרים והם יכולים לשבת בשקט אבל זה סתם מעצבן את השוטרים ויש סיכוי טוב שישאירו אותו בתחנה ויבקשו להעריך את המעצר שלו בכמה ימים. הם ימצאו סיבה בגלל חוסר שיתוף הפעולה. אם הפדופיל לא עשה כלום אז למה שישמור על זכות השתיקה?

כמובן שהפדופיל נחקר אומרים לו במה הוא חשוד והחקירה מצולמת!

כל מה שנאמר ומצולם בחדר החקירה יכול לשמש כראיה במשפט במידה ויוגש כתב אישום, וגם בהליך אזרחי שענינו המעצר של הפדופיל

קצין משטרה בתחנה יכול לעשות מספר דברים

סמכויותיו של קצין בתחנת המשטרה בעניין קביעת תנאי שחרור הן מוגבלות, עורך דינו של הפדופיל יכול  לבדוק האם הוטלו תנאים שאינם סבירים או שאינם בסמכות הקצין הממונה והאם יש מקום לערער על החלטת הקצין הממונה.

חלופות מאסר

חוק המעצרים קובע כי כאשר אין מסוכנות של הפדופיל ואין סכנה לשיבוש החקירה או הימלטות של החשוד, על בית המשפט לשקול חלופות מעצר – קרי שחרור הפדופיל בתנאים מגבילים. מעצר בית למשל או להיות בפיקוח של קרוב משפחה בביתו. 

 

כיצד מומלץ לנהוג במקרה של מעצר

מומלץ לומר את האמת, במידה ויתפסו אותך בשקר אז נוסף לך עוד סעיף אישום שזה מתן עדות שקר. ממילא תיק החקירה יסגר כנגד 95% מכלל הפדופילים שנתפסים. זוכים את אלעד בן נון שסחט פדופילים רבים? הוא שמר על זכות השתיקה ונכנסו בו חזק, הוא קיבל 10 שנים בכלא!

מה קורה לאחר שהפדופיל נחקר במשטרה

◻️  העברת חומר החקירה לתביעה: המשטרה תעביר את חומר החקירה לטיפולה של הפרקליטות או התביעה המשטרתית, לפי חלוקת הטיפול שנקבעה בחוק.

◻️  השלמת החקירה: היועץ המשפטי לממשלה או תובע רשאים להורות למשטרה להוסיף ולחקור, לשם החלטה בדבר העמדה לדין או לשם ניהול יעיל של המשפט.

◻️  הגשת כתב אישום והעמדה לדין פלילי: לאחר החקירה וכאשר ישנה תשתית ראייתית מספקת להרשיע רת הפדופיל– עשויה התביעה להחליט על הגשת כתב אישום נגדו. כתב אישום מוגש על-ידי המדינה נגד הפדופיל שסבורה היא שיש להעמידו לדין ולהענישו על מעשיו הפליליים.

◻️  סגירת תיק בשל חוסר ראיות מספיקות: כאשר אין למשטרה חומר ראיות בשביל להעמיד את הפדופיל לדין התיק יכול להסגר מחוסר ראיות, אבל ישמם מקרים רבים שהפדופיל מודה בחקירה בהכל ולמרות זאת סוגרים את תיק החקירה, מופתעים? 

◻️  סגירת תיק בשל חוסר אשמה: במקרים בהם אין כל ראיה הקושרת את הפדופיל לביצועה עבירה, באופן שלא ניתן לייחס לו כל “אשמה” התיק יסגר מחסר אשמה. תיק שנסגר בשל חוסר אשמה, יימחק מרישומי המשטרה אבל נשאר במחשבים של המשטרה.

◻️  סגירת תיק בשל חוסר עניין לציבור: כאשר המשטרה או הפרקליטות חוסרים שאין טעם להעמיד את הפדופיל לגין הם יכולים להשתמש בסעיף סל זה. אף אחד לא מברר מול הציבור האם זה רצונם. 

◻️  סגירת התיק בהסדר מותנה: רשויות התביעה יכולות לסגור תיקים פליליים נגד פדופיל שנמצאו נגדם מספיק ראיות המאפשרות את העמדתם לדין בעילה של “סגירה בהסדר”, בתמורה להודאה בעבירה מצדם והתחייבות לשלם פיצוי או להימנע מביצוע עבירות נוספות בעתיד. נרחיב על הנושא הזה בקישור זה סגירת תיק בהסדר מותנה.

פדופיל שחושב שסיבת הסגירה איננה נכונה יכול להגיש בבקשה לשנות את עילת הסגירה בתיק.

ההליך הפלילי שלב אחרי שלב:

ההליך הפלילי כולל שלושה שלבים עיקריים:

◻️ חקירה – איסוף ראיות כנגד הפדופיל.

◻️ מעצר – שלילת חירותו של הפדופיל .

◻️ משפט פלילי – במקרים בהם מחליטה המדינה להגיש כנגד הפדופיל כתב אישום, הופך הפדופיל לנאשם ומתנהל משפט כנגדו על מנת להכריע אם להרשיע או לזכות אותו ולקבוע את העונש.

בושה להתפס על חם

◻️ כלל ברזל – לא לשקר, להגיד את האמץ לשקר אין רגלים! *

אזרחים רבים נוהגים לחשוב כי רק עבריינים או פושעים מקצועיים מוזמנים או נלקחים לחקירת משטרה ומבלים שעות ארוכות ומתישות בחדרי חקירות אפלים תוך שהם סופגים השפלות מנטליות ואלימות קשה שכל תכליתה היא לשבור בכל מחיר את רוחם ולהוציא מהם מידע, גם אם שקרי, שיהווה את המסמר האחרון בהליך הפלילי המתנהל נגדם. לצערנו, המציאות מלמדת כי גם אזרחים נורמטיביים, ללא עבר פלילי אשר חפים מכל אשם, מוצאים עצמם בעל כורחם, תחת חקירה פלילית ומעצר שווא. בימים בהם נדמה לעיתים כי מטרתה של החקירה המשטרתית אינה מציאת ראיות לחשיפת האמת, אלא מציאת ראיות להרשעתו של חשוד מומלץ כי תעשו לעצמכם כלל ברזל אחד שישרת אתכם בצוק העיתים – היוועצו בעורך דין טרם החקירה או שמרו על זכות השתיקה עד הגעתו לתחנת המשטרה.

חקירת משטרה לאו מילתא זותרא היא. בשגרה אתם מתנהלים באופן נורמטיבי וחיים בתחושה של “לי זה לא יקרה”, אולם במידה ומקרה כזה אכן קורה זכרו לשמור על זכות השתיקה ולהמתין להגעתו של עו”ד פלילי לתחנת המשטרה, לא משנה כמה השפלות אתם חוטפים וכמה זמן מעכבים אתכם בתחנה. עליכם להבין כי תצטרכו לגייס עצבי ברזל וקור רוח לצד שליטה עצמית, אך כל זה יהיה נכון וקביל בייחוד כאשר אתם יודעים דבר או שניים על החוק הפלילי בישראל ובמרבית המקרים, מרבית האזרחים כלל אינם יודעים זאת.

◻️ זומנתם לחקירה או נעצרתם על-ידי המשטרה?

גם אם אתה אדם נורמטיבי, זה ששומר על החוק, לא מעשן, לא שותה, זה שנוהג עם שתי הידיים על ההגה ותמיד שם חגורה, עובד בעבודה מסודרת, בעל משרה מכובדת, לעיתים אפילו ידוע בציבור, משתדל לכבד את הזולת ולא לעבור על החוק – פתאום, ביום בהיר אחד וללא הכנה מוקדמת אתה יכול למצוא את עצמך בנקל תחת חקירה משטרתית בגין חשד בלבד למעשה שביצעת לכאורה, ומכאן העלילה יכולה רק להסתבך אם לא תשמור על כלל היסוד האחד – התייעצות עם עורך דין פלילי טרם החקירה. לכן, כדאי להתכונן לחקירה ברצינות רבה, אף אם אתה בטוח בצדקתך. חשוב לקבל ייעוץ לפני חקירה מטעם עורך דין פלילי מנוסה ללא קשר למסגרת שבה היא נערכת. החקירה היא השלב הראשון בהליך הפלילי. לפעמים האמת היא פתלתלה ומעורבות האדם אינה כפי שהוא סבור מראש. החוקרים ינסו למשוך אותו במילים, לשכנע אותו על מעורבותו ולאסוף עדויות וראיות.

יש לדעת כיצד להיערך לחקירה בתבונה, הן מבחינת מידע וזכויות אזרחיות וכלה בטקטיקות של חקירה וכיצד להתגונן בפניהם. הניסיון מוכיח כי אדם שקיבל ייעוץ מקצועי עוד לפני החקירה, לא איבד את שלוותו, יכול היה לענות על השאלות בקור רוח ופעמים רבות הדבר היטה את הכף לטובתו. גם אם מדובר בנחקר שבוודאות אשם, הרי החקירה משמעותית מאוד להמשך ההליך שיבוא לאחר מכן, וכל דבר שייאמר בחקירה עלול להשפיע על עתידו.

זכור, כל אמירה, תגובה או הודאה בזמן החקירה – גורליים להמשך ההליך הפלילי נגדך. משכך, כל מה שתאמר בחקירתך עשוי לשמש נגדך בבית המשפט, ומה שהיית אמור לציין במהלך החקירה ולא ציינת –  לא תוכל לטעון במועד מאוחר יותר, שכן ידובר בגרסה כבושה שמשקלה הראייתי נמוך למדי לדעת בתי המשפט.

נוכח חשיבותה הרבה של החקירה ונוכח ההשלכות מרחיקות הלכת שעשויות להיות לה על המשך ניהול ההליך נגדך, חשוב שתיוועץ עם עורך דין פלילי מנוסה טרם החקירה. דע – כי התייעצות משפטית עוד בטרם הגעתך לחקירה עדיפה על פני יעוץ בדיעבד ותיקון טעויות שנעשו במהלך החקירה.

◻️ חשיבות איכות הייצוג המשפטי בשחרור חשוד ממעצר *

ראינו מאות תיקים ופרוטוקולים של אנשים ששהובאו פני שופט מעצרים. במקרים נדירים מאוד השופט מחליט להשאיר את החשוד בפדופיליה במעצר. אתם יכולים להרשם לאפליקציה בטלגרם בשם תולעת מעצרים ולראות כמה אנשים נעצרים ומגיעים בפני שופט וכמה אנשים נעצרים בעוד ימים נוספים. מדובר במספר מצומצם מאוד.

תשובות לשאלות חשובות בנושא *

asafdok.info האתר שסוקר החלטות בתיקים של עו”ד אסף דוק שלא פורסמו באתר שלו מסיבות ברורות.

לא ממש. הנה רשימת המובילים בישראל

דירוג עורכי דין פלילים בישראל
דירוג עורכי דין פלילים בישראל
דירוג עורכי דין פלילים בישראל
דירוג עורכי דין פלילים בישראל
דירוג עורכי דין פלילים בישראל
דירוג עורכי דין פלילים בישראל
דירוג עורכי דין פלילים בישראל
דירוג עורכי דין פלילים בישראל

ללא ספק ההפסד הכי גדול הוא תיק 42937-11-17 בתיק שהתובע הוא ניב אביטל, שאסף דוק הבין שהוא הולך להפסיד הוא כבר הפסיד להגיע לדיונים והשאיר את עו”ד גיא צברי לבדו. 

הגברת שזכתה בתביעה הקימה אתר לכבוד הניצחון djnivavital.info

לא. אבל הוגש כנגד אסף דוק קובלנה משמעתית ללשכת עורכי הדין לאחר שאבי דוביצקי הגיש כנגדו תלונה. אסף דוק לא גאה בפרשה ולכן מסתיר את זה מהלקוחות שלו.

עו"ד אסף דוק לא הצליחה לסגור את העמוד של אבי דוביצקי
עו”ד אסף דוק לא הצליחה לסגור את העמוד של אבי דוביצקי

הסיפור פורסם בחיי בלילה ובוואלה. 

עו"ד אסף דוק כוכב כתבה של מדור פלילים בוואלה גלי גינת
עו”ד אסף דוק כוכב כתבה של מדור פלילים בוואלה גלי גינת
עו"ד אסף דוק כוכב כתבה של מדור פלילים בוואלה גלי גינת
עו”ד אסף דוק כוכב בכתבה של מדור פלילים בוואלה גלי גינת
מה קורה לפדופיל שהוא נעצר | סיפורי דוביצקי | עורכי דין שנתפס על חם

הצלחות של אבי דוביצקי

הצלחות