אבי דוביצקי צייד הפדופילים הלאומי

מבזקים:
המשטרה עוצרת את אבי דוביצקי

ואטסאפ ליצירת קשר

אבי דוביצקי צייד הפדופילים ונתפסו על חם נוסד ב 2013

עו"ד אסף דוק ו אלעד שאול אלבז מפסידים בבית משפט העליון

מדינת ישראל הגישה ערעור בתיק 8299/2017 בש"פ לבית משפט עליון כנגד החלטה שניתן לטובת לקוח של עו"ד אסף דוק ו עו"ד אלעד שאול אלבז. 

בבית המשפט העליון

בש"פ 8299/17

לפני: כבוד השופט י' עמית

המבקשת: מדינת ישראל

נ ג ד

המשיב: פלוני

בקשה שישית (בהסכמה) להארכת מעצר, לפי סעיף 62

לחוק סדר הדין הפלילי (סמכויות אכיפה – מעצרים),

התשנ"ו 1996-

בשם המבקשת: עו"ד עילית מידן

בשם המשיב: עו"ד אסף דוק ועו"ד אלעד שאול אלבז

החלטה

לבקשת המדינה ובהסכמת ב"כ המשיב, ובהתאם לסעיף 62 לחוק סדר הדין

הפלילי (סמכויות אכיפה – מעצרים), התשנ"ו 1996- , מוארך בזה מעצרו של המשיב ב-

150 ימים, החל מיום 3.11.2017 , או עד למתן פסק דין בתפ"ח 23896-07-15 בבית

משפט השלום בתל אביב, לפי המוקדם.

.( ניתנה היום, ו' בחשון התשע"ח ( 26.10.2017

ש ו פ ט

_________________________

17082990 עכב+אש _E01.doc . העותק כפוף לשינויי עריכה וניסוח

 

www.court.gov.il , מרכז מידע, טל' 077-2703333 ; אתר אינטרנט

החלטה של בית משפט עליון כנגד לקוח של עו"ד אסף דוק
אבי דוביצקי חושף את אסף דוק

צעיר שנתפס על חם נלקח לתחנת המשטרה

תשובות לשאלות נפוצות

מאחר והפעילות של דוביצקי ו "נתפסו על חם" עוסק רק במרחב הוירטואלי ההמלצות שיתנו הם אך ורק נוגעים לתחום האינטרנט, בכל חשד לפגיעה ע"י מורה או קרוב משפחה או אדם זר יש לפנות למשטרה עם כל הראיות שיש בידיכם. 

1. ברגע שקיים חשש כי "פדופיל" התכתב עם אחד מילדיכם הדבר הראשון הוא לא להכנס לפניקה.

א. לשמר את הראיות. צלמו את כל ההתכתבויות שמצאתם בטלפון של הילד בדרך של טלפון נוסף שיש ברשותכם. תראו כיצד אתם נכנסים לאפליקציה מהמסך הראשי ותצלמו את כל השיחות כולל התמונות לאט לאט שיכלו לראות את הכל. אסור להסתפק בצילום מסך של שיחות, מסתבר שיש דרכים לזייף התכתבויות ולכן צילום וידיאו הוא חובה!

ב. לא לאיים על החשוד שאתם הולכים למשטרה, באותו רגע החשוד יכול לזרוק את הטלפון שלו לכנרת וזה יתן אחלה סיבה למשטרה לסגור את התיק. (הם יחפשו כל סיבה לסגור את התיק מאשר לחקור)

ג. לא לגרום לחשוד לחשוב שהוא מדבר עם אדם מבוגר פתאום, דבר כזה פשוט יבריח אותו לילד או ילדה אחרים.

ד. האם האדם שאתם חשודים בו ידע את הגיל של הילד או הילדה איתם התכתבו? כל עוד זה לא עולה באופן ברור מההתכתבות, עדין לא בוצע עבירה. למשל, ילדים נוהגים לציין גיל מבוגר מהאמיתי על מנת לעמוד בתנאי הסף של פתיחת החשבון באינסטגרם שהוא 13 שנים.

ה. במידה ולא נאמר מפורשות הגיל בשיחה אפשר להמשיך להתכתב עם חשוד ולומר לו למשל: "אני בן 5 בכיתה א."

ו. במידה והחשוד ימשיך להתכתב והשיחה תעבור לפסיים מינים אז בוצע עבירה והחומר בשל להעביר לבדיקה משטרתית. זכרו! זו לא עבירה להתכתב עם ילד או ילדה בישראל, והחשוד יכול להזמין אותם למפגש פנים מול פנים וגם זו לא עבירה, כל עוד אין שייח מיני, (או משלוח תמונות עם תוכן מיני) , לא בוצע עבירה.

ז. הורה שאיננו מיומן בהתכתבות עם חשוד ולא יודע איך לדובב את החשוד על מנת שלא יחשוד שמדובר במבוגר מולו, עדיף שיפנה למומחה שמבין כיצד לעשות זאת. מדובר באומנות של ממש ולא כל אחד יכול לעשות זאת.אבי  דוביצקי ישמח לעזור.

ח. יש הורים שרצים ישר למשטרה מבלי לבדוק את הדברים שהוזכרו לעיל והמשטרה תגיד להם, על תדבר איתו, תחסמו אותו, וישחררו אתכם הביתה. סביר להניח שלא תשמעו מהם יותר. לכן חשוב להביא להם את הכל על מגש של כסף כולל כמה שיותר פרטים על אותו חשוד. במידה ואפשר לבקש מהחשוד לדבר בואטסאפ (בדרך זו תשיגו מספר טלפון) תעשו זאת. כל עוד החשוד יוזם את השיח המינית זה נופל תחת אחריותו, ולכן חשוב שאתם לא תיזום אותו.

ט. למשטרה יש את האפשרות לקבל פרטים מרשתות החברתיו על משתמשים שהם חשודים בביצוע עבירות כנגד ילדים.  זה לוקח זמן ולא תמיד יש מספיק פרטים על מנת לאתר חשוד, ולכן חשוב שאתם תנסו לדלות כמה שיותר מידע על מי שרוצה לדבר עם ילדיכם.

י. פניה למוקד 105 לא יבטיח  טיפול בתלונה, כך עולה מדו"ח מבקר המדינה האחרון ולכן מומלץ לפנות במקביל לתחנת משטרה קרובה, ולדאוג שכל הההוכחות יהיו בידיכם במועד הגשת התלונות.

במידה ואתם מרגישים שהמשטרה מנפנפת אתכם אתם יכולים להמשיך להתכתב איתו ובמידה והוא יזום מפגש אפשר ללכוד אותו. אנחנו ממליצים לצלם את הכל על מנת שלא יגיד שהרביצו לו או פגעו בו ולזמין את המשטרה. יש לכם זכות לעכב אותו עד שהמשטרה תגיע.

כל אחד יכול לתבוע כל אדם סתם כי בא לו. הגשת תביעה איננה אומרת שהיא תתקבל ע"י בית המשפט. כמובן שזה לא נעים לקבל תביעה ולכן צריך להזהר ולעשות שיעורי בית לפני שנכנסים לתחום חדש, בודאי שזה קשור בתפיסת חשודים בעבירות מין מאחר ומדובר באנשים עם בעיות נפשיות, לרוב, והם ינסוי להתנער מאחריות ברוב המקרים ויאשימו את כולם חוץ מעצמם. היה בחור בשם ניב אביטל תקליטין מנתניה שתבע אמא ששיתפה עליו פוסט שפורסם במקור ע"י אבי דוביצקי. הוא ביקש מיליון ש"ח פיצוי והפסיד. זה מראה שלא כל תביעה נגמרת בזכיה. במיוחד שלא מפרסמים שקרים על אדם. לפסק הדין והסיפור של התביעה של מיליון שקל שנגמר באפס שקלים.

במידה ואתם מחפשים לזהות "פדופיל" לפי סימנים מסוימים כמו שפת גוף או הליכה אז לא תצליחו כי הם באים בכל הצורות. יש פדופילים בני 18 ועד גיל 90. יותר רווקים מאשר נשואים. המקרים הקשים יותר לא מתפקדים בחיי היום יום ולרוב גרים אצל ההורים. מלבד זאת אין סימנים מובהקים. 

◻️ מאמר זה עודכן לאחרונה ב-28 בפרואר 2023.

אבי דוביצקי | כתבות על ציידי הפדופילים | עו"ד אסף דוק

הצלחות של אבי דוביצקי

הצלחות