אבי דוביצקי צייד הפדופילים הלאומי

מבזקים:
המשטרה עוצרת את אבי דוביצקי

ואטסאפ ליצירת קשר

אבי דוביצקי צייד הפדופילים ונתפסו על חם נוסד ב 2013

סופו של מאור משפריץ המון בן 23 מיהוד

מאור משפיץ המון בן 23 מיהוד

אף אחד לא אוהב פקקים לא בכביש וגם לא בבית משפט. למה לוקח לתיק שנים להתברר בבית משפט בישראל?

בישראל מוגשות פי 2 יותר תביעות ועתירות מאשר באירופה

לפי דו"ח הנהלת בתי המשפט, בישראל נידונים 4.8 תיקים בשנה לכל 100 אלף איש, לעומת 2.4 תיקים בשנה ל־100 אלף איש באיחוד האירופי.

למה מוגשים פי 2 יותר תביעות, מה מיוחד בציונים? הציונים מחפשים כסף כי הם חושבים שבית משפט זה כרטיס לוטו בטוח ועורכי דין משכנעים אותם שאפשר לשגע את המערכת ועל הדרך בגלל הלחץ על שופטים לגמור תיקים ידחפו לפשרות, לעיתים לא צודקות, הכל בשביל סטטיסטיקות שלהם להראות שהם "גומרים תיקים."

השופטים בישראל אשמים בעומס שלהם, הם יוצרים את העומס ואז בוכים שהם עמוסים.

הציידים חושפים מקרה שבו עורך דין טמבל שמייצג פדופיל מורשע מנסה להוציא מפייסבוק, ערוץ 13 והכתבת  לי עייש לא פחות מ 300,000 ₪.

קחו עורכת דין רעב ללחם, עו"ד גיא צברי מתל אביב,ומאור פרנטה פדופיל מורשע, שבזמנו הפנוי משפשף את הבולבול שלו בפני ילדות באינטרנט.

עו"ד גיא צברי בנה את הקרירה הלא מפוארת שלו סביב ייצוג גברים שנתפסו על חם מטרידים קטינים וקטינות ואז רצים לבית המשפט ומגישים תביעות לשון הרע כנגד אבי דוביצקי צייד פדופילים הלאומי שאחראי למאות הרשעות וחשיפה אלפי מקרים של גברים שהטרידו ילדים וילדות.

בשנת 2014 מאור פרנטה חשף את הבולבול שלו בפני דוביצקי ודוביצקי מיהר להודיע לו שנתפס על חם. דוביצקי והמשפשף הגיעו להבנה ביניהם, בלי סיוע של עורכי דין או שופט, לפיו מאור החרמן לא ישפשף בפני ילדות וילך לטיפול פסיכולוגי. מאור המאונן שלח לצייד חשבונית מס מפסיכולוגית שהלך לקבל טיפול ונעלם. דוביצקי לא נתן לו תזכורת והמשיך למקרה הבא. 

בשנת 2017 איזה פדופיל אלמוני פנה לדוביצקי וביקש ממנו לאתר ילדה שטוחה בת 12 ורצה לקיים איתה ואחיה יחסי מין, דוביצקי מיהר לפרסם את המקרה ברשתות החברתיות. לימים נודע לדוביצקי שאדם בשם מאור פרנטה, השפשפן מפתח תקווה הגיש תביעת לשון הרע על 300,000 ₪ בטענה שדוביצקי פרסם עליו שקרים. עורך הדין גיא צברי שיכנע את בית המשפט שאפשר למסור את התביעה לדוביצקי בדואר אלקטרוני. במקביל, כתבת ישראל היום ניקי גוטמן ז"ל שלחה לדוביצקי הצייד כתב אישום שהוגש כנגד…. המשפשף מאור פרנטה, אותו אחד שדוביצקי תפס פעמיים! מסתבר שמאור המשפשף, בזמן שחשף בפני הצייד את הבולבול, הראה לשוטרת סמויה את הבולבול בסקייפ, ונתפס בפעם השלישית אבל הפעם חטף כתב אישום.

דוביצקי מיהר להודיע לבית המשפט שמאור פרנטה פדופיל מוכר והטריד אותו בעבר פעמיים, שלח לבית המשפט את החשבונית של הפסיכולוגית שהיה רשום לכבוד מאור פרנטה המשפשף ועוד נתונים נוספים.

זה לא עניין ממש את בית המשפט, השופטת הסלחנית הרשיעה את הפדופיל בלי שיהיה כנגדו רישום פלילי. הפרקליטות ערערה ובית משפט המחוזי החזיר את הרישום הפלילי וגזר עליו 200 שעות עבודות שירות! דוביצקי הודיע לשופט שדן בתביעה כנגדו שמאור הוא פדופיל שלא רק נתפס על ידיו, עכשיו מתנהל כנגד הפדופיל הליך פלילי. דוביצקי שלא היה מיוצג לא זכה לאוזן קשבת. במקום שהשופט יבדוק במחשב שלו האם יש אמת בדברי דוביצקי הוא העניק לפדופיל פסק דין על סך 300,000 ₪ כי דוביצקי קרה לפדופיל שהורשע בשמו. 

אבי דוביצקי לא מאמין! פדופיל שפוי ועורך דין שזכה בפסק דין על תביעה שקרית צריך למסגר את פסד הדין ולשתוק. אבל לעורך הדין גיא צברי התיבש חשבון הבנק לאחר ששורה ארוכה של תביעות שהגיש כנגד דוביצקי נדחו ואז הפדופילים הבינו שאין חותמת גומי יותר והוא יגיב לתביעות והם חששו שדוביצקי יחשוף את האמת גם כאשר הוא נמצא על חוף הים במיאמי ביץ'.

אז מה עורך הדין גיא צברי עושה בשביל לגרד כמה שקלים לעו"ש? הוא מגייס את הפדופיל המורשע מאור פרנטה ומשכנע אותו להגיש תביעה חדשה לבית המשפט, הפעם לא כנגד דוביצקי אלה כנגד חברת פייסבוק, רשת מדיה, והכתבת לי עייש על סך 300,000 ₪.

התביעה המוזרה התבססה על העובדה שהפדופיל המורשע אוחז בפסק דין כנגד אבי דוביצקי וזה הופך אותו למעשה לאדם  מהשורה, ולא פדופיל.

בתביעה עו"ד גיא צברי מפרט כיצד צייד הפדופילים התעלל בפדופיל ומתאר את הלקוח הפדופיל כך "התובע כבן 40 במועד הגשת התובענה זו, הוא איש משפחה ואב לילדים ומתגורר בפתח-תקווה ומשרת כלוחם (קצין בצנחנים) והוא סגן מפקד גדוד בשירות מילואים פעיל. לתובע תואר ראשון בלימודי ממשל ומנהל עסקים ותואר שני בלימודי צבא וביטחון. התובע עוסק בארגון סדנאות וקורסים למיומנויות בשטח.

עדנה תוהה מדוע עורך דין גיא צברי לא צוטט בכתב התביעה פרטים חשובים אילו: "בתאריך 20/2/2017 הנאשם (מאור פרנטה) פנה לקטינה בת 13 בצט בכינוי "חתיך משפריץ המון בן 23 מיהוד….הורדי את מכנסיו, נעמד מול המצלמה כשהתחתונים לגופו והחולצה מורמת…הנאשם שאל את הקטינה האם היא שמה לב כי איבר מינו זקור והדגיש זאת שאחז באיבר מינו מעל התחתונים…שאל האם היא אוהבת שזה בולט ויפה.

הנשאם ביקש ללקק את הקטינה בכל הגוף, ניסה לקבוע איתה מפגש, שאל לכתובתה ואמר לה כי חשוב שהוריה לא ידעו על כך.

כנראה שהדברים האלה לא חשובים להבהיר לבית משפט שאתה מבקש לקבל פיצוי של 300,000 ₪.

עו"ד גיא צברי ו חתיך משפריץ המון, ברוב חוצפתם טענו בתביעה שפייסבוק התרשלה בכך שלא סגרו את עמוד הפייסבוק של ציידי הפדופילים, ולמה ערוץ 13 פרסמה כתבה (בטשטוש פניו של המשפריצן) שמזהירה אנשים מפניו של הפדופיל שעבר לגור סמוך לגני ילדים ברחוב העצמאות 61 בפתח תקווה. (תיק אזרחי 56182-03-23)

שנודע לדוביצקי על התביעה הוא מיהר להודיע לבית המשפט שמאור פרנטה לא רק משפריץ המון (על קטינות) אלה מנסה לקבל במרמה 300,000 ₪ כי הוא אכן פדופיל. במקום לדחות את התביעה ולהעיף את המשפריצה פרנטה הוא אמר שדוביצקי יכול להיות עד בדיון.

דוביצקי לא נשאר חייב, ומיהר להגיש בקשה לביטול פסק הדין עליו עו"ד גיא צברי ומאור המשפריצן התבססו, ולימים בית המשפט בפתח תקווה ביטל את פסק הדין שהתקבל במרמה. עכשיו עורך הדין צברי והמשפריצן לא יכולים לבנות סביב פסק הדין פרס של 300,000 ₪. אף אחד ל אוהב שמאור משפריץ על קטינות וממלא את יומן בית המשפט בסטיות שלו, אבי דוביצקי מקווה שהשופט אריאל ברגנר יקלוט את העניין, ואבי דוביצקי  מקווה שהוא יעיף את המשפריצן החרמן ועורך דינו מהמדרגות הווירטואליות של בית משפט ושאנשים שבאמת זקוקים לסעד משפטי יוכלו להגיע בזמן סביר ומבלי להמתין שנה לדיון. יעכשיו ממתינים לראות מה יגיד עו"ד גוצי צברי לעובדה שאין לו קייס יותר לבית המשפט. 

תשובות לשאלות חשובות בנושא

חשוב מאוד שתמצאו עורך דין פלילי טוב שהוא גם ימליץ לכל פדופיל ללכת לטיפול אחרת אותו פדופיל ימשיך לפגוע בילדים. עורך דין שלא ימליץ ללכת לטיפול מסכן ילדים אחרים בפני פגיעה! 

קיימים משרדי עורכי דין פליליים רבים, וכל אחד מהם מצהיר על עצמו כמשרד מוביל ומצליח. גם עורך דין אסף דוק מצהיר שהוא מצליח ומפרסם את הצלחותיו הרבהים אבל בפועל יש לו מלא הפסדים קשים שהוא בוחר שלא לפרסם. ניתן לראות אותם באתר asafdok.info עורך דין שרק מפרסם על הצלחותיו, באם זה עורך דין שתרצו?

בשנת 2014 אבי דוביצקי שלח את לעו"ד אסף דוק חוקר פרטי שהתחזה לפדופיל שהטריד ילדה בת 13 ונחשו מה עו"ד אסף דוק אמר לפדופיל? סקרנים כנסו לטלגרם ותראו את הסרטון המלא.  https://t.me/asafdok הסיפור גם סוקר בערוץ 12 בתוכנית חיי בלילה שם השודר הסרטו שבו אסף מסביר ללקוח כיצד להשמיד ראיות. אסף השופל בשידור בתוכנית מרכזית כאשר פניו האמיתיות נחשפו בפומבי 

לאבי דוביצקי יש אתר איש avidubitzky.com 

והאתר נתפסו על חם נמצא בקישור nitfesualhamisrael.com

https://avidubitzky.com

https://nitfesu.com/

navigo | אבי דוביצקי | מאור פרנטה | נתפסו על חם

הצלחות של אבי דוביצקי

הצלחות