אבי דוביצקי צייד הפדופילים הלאומי

מבזקים:
המשטרה עוצרת את אבי דוביצקי

ואטסאפ ליצירת קשר

אבי דוביצקי צייד הפדופילים ונתפסו על חם נוסד ב 2013

פדופיליה באתר אטרף דייטינג

אטרף היה שירות דייטינג להט"בי ישראלי שמציע מערכת היכרויות מבוססת מיקום ומידע על אירועים ומסיבות לקהילה הגאה באמצעות אתר אינטרנט ואפליקציה. האתר, במקורו מגזין בילויים התפתח במרוץ השנים וקיים כיום גם כאפליקציית דייטינג מבוססת מיקום. האפליקציה והאתר פופולריים מאוד בקרב קהילת הלהט"ב

האתר הושק בשנת 2002. מאז 30 באוקטובר 2021 האתר אינו פעיל, כתוצאה מפריצה לשרתי חברת CyberServe המפעילה אותו. בימים אילו מתנהל כנגד החברה תביעה יצוגית ולא אושר לחברה לחזור לפעילות.

במידה ויגיש תביעה נפרסם את שמו, אבל הוא בא להפגש עם קטין פעמיים. הוא לא פדופיל סתם בחור שנתפס פעמיים

אבי דוביצקי אומר - טוב שפרצו לאתר אטרף דייטינג והוא נסגר, הם לא ממש פעול למנוע כניסת ילדים לאתר

במהלך השנים אותרו חשודים בעבירות מין, כאשר חלקם היו באתר אטרף דייטיג, לאחר מעצר המשטרה הייתה מבקש מידע לצרכי החקירה ומנהלי האתר היו אומרים שהם רק שומרים מידע ל 48 שעות, וכמובן שהדבר היה מקשה מאוד על השלמת החקירה. לאחר שהפורצים נכנסו לאתר הפורצים חשפו שחברה של אייל הבר שמרה נתונים עשרות שנים לאחור ולא מחקה דבר. כנראה שהתסבוכת המשפטית שנקלעה עליו הינו סוג של עונש מאלוהים לאחר שאפשרה לפלטפרומה שניהלה להיות  גונ'ל פרוע לעבריינים וכניסת חופשית לקטינים.

אבי דוביצקי, “צייד הפדופילים“, הינו דמות מוכרת בתחום איתור ולכידם פדופילים ברשת בישראל. מדובר בפעילות מבורכת אולם לפעילותו של  אבי דוביצקי ישנם לעיתים גם היבטים לא נעימים לפדופילים ולמשפחות שלהם. רבות הפלטפורמות בהם היללו וגמרו את השבח על האדם ש”מנקה את האורוות” של ערינו מנוכחותם של עברייני מין המשחרים לילדים קטנים בגילאים כאלה ואחרים לצורך קיומה של אינטראקצה מינית, והם צדקו, אפילו העיתונאי גיא פלג ורבים אחרים פירגנו בצד לאבי דוביצקי ולעמוד נתפסו על חם . המבקר היחדי שהיה פעם לאבי דובצקי היה גיא לרר, שבסופו של דבר חזר בו לאחר שהבין שהולך שולל את עו"ד אסף דוק והלקוחות שלו שטענו שפוברקו כנגדם ראיות. מאמר זה בא בשביל לחזק את ידו של אבי דוביצקי ואת החוקיות שבמעשיו אשר הולכת וצפה במסגרת שיחות עם אנשים שטענו שפיתו אותם וגרמו להם להגיע למפגש מיני עם ילדים!! לאחר חשיבה מעמיקה וקריאת המאמר של פרופסור יורם רבין אני מבין שאני לא כזה מבין גדול בסוגיה, הרי הוא פרופסור למשפטים ואני סתם עורך דין פלילי אחד מעשרות אלפי עורכי דין שמחפש דרך להתפרסם, ומצאתי נישה של יצוג פדופילים שנתפסו ע"י אבי דוביצקי. אני לי כבר ספק שמי שבא לפגוש ילד או ילד למטרה מינית, כמובן ללא ידיעת הוריהם, והכל בסתר בלי שאף אחד ידע ,הוא לא בסדר בראש אבל אני אוהב כסף וחשבתי לעצמי, ישנו הזדמנות טובה לעשות $$$ על מצוקתם הנפשית של אנשים שנחשפו על ידי אבי דוביצקי כעבריניים . הם מפחדים שמעשיהם יתגלו בציבור, למשפחותיהם ולמעסיקים שלהם, והם מחפשים כל מי שיציג אותם כאנשים נורמטיביים, מסכנים שלא עשו שום דבר כי אבי דוביצקי הרשע פיתה אותם. המחשבה שקטין או קטינה יכולים להיות מקור למשיכה מינית מגעילה אותי באופן אישי אבל למדתי להבין שיש אנשים עם בעיה וזו הזדמנות טובה להתפרסם על חשבונם. אני לא מייצג אותם לשם שמיים. תודה לך אבי דוביצקי שאתה מספר לי פרנסה. 

פרסום תכנים על-ידי אבי דוביצקי, בין במישרין ובין ובעקיפין, בסופו של דבר מהווה גורם הרתאה לאילו שחושבים להטריד ילדים ברשת ואולי לפגוע בהם בפועל. אני אישית יצגתי אדם שנתפס על ידי אבי פעמיים, בזמן התפסיה הוא התקשר והעביר לי כסף לחשבון. הוא שיקשק מרוב פחד מאחר ובעבר נתפס על חם

אבי דוביצקי אני מתנצל בפניך, על החתום עו"ד אסף דוק.

כמובן שהדבר נרשם כפורודיה להתנהגותו ושטויות שהוא מפיץ בשביל לזכות בלקוחות שלא זקוקים לעורך דין אלה לטיפול של סירור כימי או סוג אחר של טיפול שלא נמצא כנראה בסל התרופות של קופות החולים.

ישי צחור יושב על ספסל הנאשמים בבית המשפט המחוזי בירושלים
ישי צחור יושב על ספסל הנאשמים בבית המשפט המחוזי בירושלים

אפשר להגיש תביעה על מיון שקל אבל תהיו מוכנים להפסיד. כתב הגנה יוגש ושבית המשפט יראה את ההתכתבויות וישמע את ההקלטות ויראה את התמונות הם יבינו שאומנם מדובר בלשון הרע, אבל לחוק לשון הרע יש הגנות שהופכים את הלשון הרע לפרסום מותר לפי החוק. תקראו את פסק הדין שניתן כנגד ניב אביטל ותבינו מה יעלה גורל בגורל של תביעת של לשון הרע כאשר מדובר באמת, ובפרט תביעה של אדם שהטריד מינית קטין או קטינה (ולא משנה האם היה מדובר אבי דוביצקי) החזקה שאומרים לך שאתה מדבר עם ילדה בת 13 אז באמת מדובר בילדה בת 13 ובגיר לא אמור לנהל שיחות עם ילדות שאיננו מכיר ברמה המוסרית והערכית, ובפרט שאין לו הכשרה לכך והוא לא נדרש לעשות כן. בית  משפט לא מקבל ולא קיבל אף פעם את התענה, ידעתי שאני מדבר עם סוכנת סמויה, או ידעתי שאני מדבר עם מתחזה אבל בכל זאת המשכתי להתכתב. הגרסה הזאת לא אמינה ובמקרה של ניב אביטל השופט לא האמין לתובע ואמר שזו גרסה שנולדה בדיאבד.

תשובות לשאלות חשובות בנושא של ייצוג משפטי על ידי עורך דין

שאתה בא לבוש למסיבה בבגדים יפה אנשים מתייחסים אליך ברצינות, וזה מראה שאתה מכבד את האורחים. ככה זה גם שאתה בא לבית משפט. שאתה בא למשטרה ובפני שופט עם עורך דין לא מוכר או עורך דין שמוכר שאחד שאוהב להמציא סיפורים או אחד שמסביר ללקוח איך לשקר וכולם ראו את זה מצולם אז ישר חושבים שהגרסת ההגנה שלך הינו מבית היוצר של עורך דין שקרן! 

אמינות ושם טוב במקום הראשון. אסור להכנס למיטה עם קרציות, זוכרים ? קיימים משרדי עורכי דין פליליים רבים, וכל אחד מהם מצהיר על עצמו כמשרד מוביל ומצליח. גם עורך דין אסף דוק מצהיר שהוא מצליח ומפרסם את הצלחותיו הרבהים אבל בפועל יש לו מלא הפסדים קשים שהוא בוחר שלא לפרסם. ניתן לראות אותם באתר asafdok.info

בשנת 2014 אבי דוביצקי שלח את לעו"ד אסף דוק חוקר פרטי שהתחזה לפדופיל שהטריד ילדה בת 13 ונחשו מה עו"ד אסף דוק אמר לפדופיל? סקרנים כנסו לטלגרם ותראו את הסרטון המלא.  https://t.me/asafdok הסיפור גם סוקר בערוץ 12 בתוכנית חיי בלילה שם שודר הסרטון שבו אסף מסביר ללקוח כיצד להשמיד ראיות. אסף הושפל בשידור בתוכנית מרכזית כאשר פניו האמיתיות נחשפו בפומבי.

למה עורך דין הפלילי אסף דוק לא מחבב את אבי דוביצקי
למה עורך דין הפלילי אסף דוק לא מחבב את אבי דוביצקי
אבי דוביצקי | נתפסו על חם | עו"ד אסף דוק

הצלחות של אבי דוביצקי

הצלחות