אבי דוביצקי צייד הפדופילים הלאומי

Criminal Flashes
המשטרה עוצרת את אבי דוביצקי

ואטסאפ ליצירת קשר

אבי דוביצקי צייד הפדופילים ונתפסו על חם נוסד ב 2013

לקוח של עורך הדין אסף דוק מנחם אדמונד בשי הורשע בגניבה ממעסיק

מנחם אדמונד מרחובות היה נוהג להגיע לחנויות של המעסיק שלו והיה ניהג להציע להם החנות בחשבון בתמורה לכסף מזומן

לקוח של עו”ד אסף דוק הורשע 

כנגד מנחם הוגש כתב אישום בתיק 6579-08-15 והוא הואשם בגניבה של 5,200 ש”ח. מנחם שימש סוכן מכירות במשך 4 חודשים עד שנתפס. במהלך תקופת העסקתו של הנאשם, במספר פעמים שאינו ידוע במדויק למאשימה, גנב הנאשם כספים ממעסיקתו בכך שנהג להגיע לחנויות השונות ולגבות מהן כספים בעבור סחורה שקיבלו מהמעסיקה בסכום של 5,200 ש”ח, כשהוא מתכוון בשעת הנטילה במרמה לשלול הכסף שלילת קבע מהבעליםהנאשם היה נוהג להגיע לחנויות ולהציע לבעליהן הנחה בתשלום החשבון בתמורה לקבלת כסף מזומן.

הוא הואשם ב גניבה בידי עובד, ממעביד. למרות ששכר את שירותיו של עו”ד אסף דוק הוא קיבל מאשר על תנאי וחויב להחזיר את הכסף שגנב וכמובן לשלם את סכרו של עו”ד אסף דוק. 

 

גזר דין כנגד לקוח של עו"ד אסף דוק
גזר דין כנגד לקוח של עו"ד אסף דוק
גזר דין כנגד לקוח של עו"ד אסף דוק
גזר דין כנגד לקוח של עו"ד אסף דוק

תשובות לשאלות נפוצות

על מנת להתנדב אצלנו צריך להוכיח יכולת ללכוד פדופיל ברשת. אנחנו לא מגייסים מתנדבים לתפיסות בשטח אלה אם יש להם רקע מבצעי בתחום או יש להם פטור עקב עיסוק מועדף כגון עורכי דין, או שוטר לשעבר או אנשי בטחון לשעבר. מי שרוצה להתנדב יכול לשלוח מייל ל hamisrael2020@gmail.com. אנחנו מקבלים מאות פניות וצריך להעזר בסבלנות. יש לציין שם מלא, עיר מגורים, מספר טלפון, קישור לחשבון הפייסבוק ולפרט מדוע אתם מבקשים להתנדב. מי שלא יודע איך לשלוח קישור לחשבון הפייסבוק או שלא ממלא אחרי ההוראות סביר להניח שלא יקבל תשובה לאור הפניות הרבות שאנו מקבלים. מי שיעבור את שלב הסינון הזה יקבל מועד וקישור בו יהיה הכשרה וסינון נוסף. זה לא מיועד לאנשים שאין להם זמן או שהם לא ניידים. 

עד היום לא הוגשה אף לא תלונה אחת כנגדו בטענה שמה שאנחנו עושים זה לא חוקי. מלבד זאת יש מאמר שפורסם בעיתון של פרקליטות המדינה ע”י פרוספור יורם רבין שקובע שאין פסול בצייד פרטי את עבריני מין ברשת, כמובן הכל לפי כללים מסוימים.

למשל: אסור לבצע עבירה בזמן התפיסה

למאמר של פרופסור יורם רבין לחצו כאן

המשטרה לא עובדת עם גופים אזרחיים. המשטרה איננה גוף פרטי ויצרתי שעושה כאלה דברים. למשטרה יש יחידה הידועה כמוקד 105 ע”ש מספר הטלפון 105. אנחנו אזרחים מן השורה, אנחו בדיוק כמוכם. יש מקרים חריגים שאנחנו פונים למשטרה ומבקשים סיוע שמדובר בעברין מוכר למשטרה והם עוזרים אבל לרוב אנחנו מזמינים אותם לזירת התפיסה והם מגיעים לעכב את החשוד ולקחת אותו לחקירה. אנחנו מגישים תלונה בדיוק כמו כל אזרח אחר.

אבי דוביצקי | גניבה ממעסיק | מנחם אדמונד בשי מרחובות | עו"ד אסף דוק

הצלחות של אבי דוביצקי

הצלחות