אבי דוביצקי צייד הפדופילים הלאומי

Criminal Flashes
המשטרה עוצרת את אבי דוביצקי

ואטסאפ ליצירת קשר

אבי דוביצקי צייד הפדופילים ונתפסו על חם נוסד ב 2013

בית המשפט אמר לא לערער של עו”ד אסף דוק והלקוח לא שוחרר לביתו

הפסד כואב לעו”ד אסף דוק בבית משפט העליון בש”פ 6363/13 הלקוח ראובן וולף

הוא שכר את שירותיו של עו”ד אסף דוק אשר מהדר את עצמו בסיפורים על הצלחות רבות בבית המשפט כאילו הוא שוכה תמיד אבל בפועל לא כך הם הדברים. דמה שאסף דוק צריך להשקיע יותר זמן בללמוד את החומר המשפטי של לקוחותיו ופחות התעסקות עם לייקים פיקטייבים וביקורות לעצמו. 

המקרה של ראבו וולף הוא עצוב בגלל שהעבירות שיוחסו לו הם לא מהרף הגבוה. הוגש כנגדו כתב אישום בו מיוחס לו עבירות של הטרדה באמצעות מתקן בזק, איומים והפרעה לשוטר במילויי תפקידו. במקביל הוגש כנגדו בקשה למעצרו עד תום ההליכים. 

השופט הורה לשים את ראובן במחלקה סגורה לשם ביצוע הבדיקה הפיסכיאטרית על מנת שיוכלו להתרשם ממנו טוב יותר. עו”ד אסף דוק לא שיכנע את בית המשפט לאפשר ללקוח שלו להיות בחלופת מעצר כמו מעצר בית. אולי עו”ד אסף דוק לא הדריך את ראובן לעשות הצגה מספיק טובה. זו השארה בלבד אבל אפשרות סבירה. 

השופט קבע: לאחר עיון בבקשה על כל נימוקיה לא ריתי לנכון להיעתר לה. מעבר לכך שהבקשה אינה מעלה כל סוגיה עקרונית או בעלת “השלכות רוחב”, גם אין כל פגם בהחלטות הערכאות הקודמות לפיהן בטרם יוחלט האם יש מקום לשחרור המבקש לחלופת מעצר יש להשלים את בירור מצבו הנפשי. המלך זה מחייב לאור עברו של המבקש. השופט כך כל לא התרשם שלא קבע את הבקשה לדיון ופשוט דחה אותה. בפניכם ההחלטה שאסף דוק לא יפרם ברבים. 

אבי דוביצקי מספר על עוד תיק של אסף דוק

חשוב לציין שעו”ד טוב יכול גם להודות שהוא מפסיד הרי לא תמיד זוכים בבית המשפט, אין מאה אחוז ומי שמספר שיש כאילו מאה אחוז משקר אתכם. עו”ד אסף דוק תתחיל להתרכב בלקוחות ולא בפדופילים כמו שתועד בחיי בלילה. 

אסף דוק מפסיד
אסף דוק מפסיד
אסף דוק מספיד שוב
אסף דוק מספיד שוב
אבי דוביצקי זוכה
אבי דוביצקי זוכה

עו”ד אסף דוק לא זכה בדבר, הוא מבויש מאוד לאחר שנתפס על חם ובימים אלו עושים מהלך נוסף לדאוג שאיש לא ישכח כיצד אדם כה עדין עורך דין במדינת ישראל. מדינה אחרת הייתה שוללת את רשיונו לצמיתות. ראיתם את הסרטון שבו הוא נתפס על חם? מה דעתכם?

עו”ד אסף דוק לא נשחב בכלל לעו”ד מנוסה וותיק ביחס למשרדי עורכי דין אחרים בישראל, יש כאלה שאומרים שהוא בכלל לא נחמד ומאוד עצבני במציאות לאחר שאבי דוביצקי השפיל אותו ברבים בערוץ 12 בסרטון שבו הוא נתפס על חם.

אבי דוביצקי | ההפסדים של עו"ד אסף דוק | נתפסו על חם

הצלחות של אבי דוביצקי

הצלחות