אבי דוביצקי צייד הפדופילים הלאומי

Criminal Flashes
המשטרה עוצרת את אבי דוביצקי

ואטסאפ ליצירת קשר

אבי דוביצקי צייד הפדופילים ונתפסו על חם נוסד ב 2013

לקוח של עו”ד אסף דוק הורשע בהחזקת סכין לפי סעיף 186(א) לחוק העונשין

תיק פלילי 17106-02-18 בבית משפט השלום בירושלים נגמר בדרך שונה, לא בזיכוי ולא בביטול כתב האישום אלה ברשעה. הנאשם הורשע על פי הודאתו בעבירה של החזקת סכין  והוא נאלץ להגרר להליך של 15 חודש בבית המשפט. ובסוף נשאר עם רישום פלילי. תקראו מה בית המשפט אמר לגבי ההמצאות של עו”ד אסף דוק לעניין הסכין ותבינו שלשקר אין רגלים ומי שמספר אותו כבר מסומן.

לקוח של עו”ד אסף דוק הורשע בהחזקת סכין

גזר הדין כנגד לקוח של עו"ד אסף דוק
אבי דוביצקי חושף את אסף דוק

הנשאם החביא את הסכין מתחת לרדיו דיסק ברכבו ונתפס, מדינת ישראל עתרת להטלת מאסר על תנאי וקנס כספי. עו”ד אסף דוק ניסה להמציא סיפור על איפה הסכין היה ומי עוד יכל לעשות שימוש בסכין. השופט לא קנה את ההמצאות של אסף דוק עורך הדין הפלילי המלומד. הלקוח שלו הורשע והוא קיבל קנס כספי וכמובן שהסכין נלקח ממנו. לכן חשוב שבית שמפט מסמן עורכי דין שנתפסו על חם מסבירים ללקוח כיצד לשקר. 

 

אתם צריכים עורך דין בתחום שאתם לא מכירים מאחר ועורך הדין הקבוע שלכם אמר לכם שהוא לא מומחה בתחום שאתם צריכים. מה עושים? במידה ויש זמן לבחור עורך דין אתם יכולים ללכת לבית המשפט לאולם המעצרים לשבת שם ולראות את עורכי הדין בפעולה. תראו איך הם מתלבשים, האם הם מכבדים את המקום שבהם הם נמצאים? ראיתי עורך דין מגיע לדיון בנעלי בית! הוא בסוף הפסיד בדיון. זה לא מקרי. אם אתם רואים עורך דין שמציג את עצמו בצורה טובה מול בית המשפט ונלחם עבור הלקוח שלו אתם יכולים לגשת עליו ולבקש ממנו מספר טלפון לצרכי יעוץ. במידה ואתם יושבים לחפש עורך דין באינטרנט על תתרשמו מאתרים מפוצצים מידע. אתר כזה אומר שעורך דין יודע לשווק את עצמו אבל לא אומר שהוא יודע את החוק או בעל ניסיון להופיע בפני בית המשפט. אחד שמבלה יום ולילה בכתיבת מאמרים אומר שאין לו עבודה והוא מחפש לקוחות חדשים.

תחפש ביקורות פיקטיבים, עורך דין שיש לו מאות ביקורות והכל 5 כוכבים אומר דרשני. האם כל הלקוחות כולם מרוצים תמיד? ברור שלא. זה דגל אדום מובהק. למשל עורך דין אסף דוק שי לו כמעט 900 ביקורות כולם מלבד 3 הם 5 כוכבים, האם זה נראה לכם סביר? האם לקוח שהורשע או חויב בעשרות אלפי שקלים הוצאות משפט יתן 5 כוכבים? כנסו לאתר asafdok.info, שם תראו הרבה תיקים שלא נגמרו בצורה הרצויה של כל הלקוחות. כנסו לעמוד הפייסבוק של עו”ד אסף דוק. כמה עוקבים יש לו? 180,000 איש. זה נשמע לכם סביר? כמובן שלא. והסימן הכי מובהק לניסיון לנפח את שמו ועל הדרך הוא אומר לכם אתם מטומטמים. לייקים פיקטייבים . 1,300 לפוסט. זה יותר לייקים מפוסט ויראלי של פוסטים באתרים חדשות מובילים. אבל במקרה הזה אפשר ללחוץ ולראות מי עשה לפוסטים האלה לייק. כל מיני אנשים שלא חיים בארץ, לא מדברים עברים, ובודאי לא מעניין אותם חדשות בעולם הפלילי. עו”ד אסף דוק לועג לאינטליגנציה שלכם. 

עו"ד אסף דוק קונה לייקים
עו”ד אסף דוק קונה לייקים
עו"ד אסף דוק לייקים פיקטיביים
עו”ד אסף דוק מלך הליקיים הפיקטיביים
עו"ד אסף דוק לייקים פיקטיביים
עו”ד אסף דוק מלך הליקיים הפיקטיביים

כדי לענות על השאלה הזאת יש לבחון מה המטרה של אבי דוביצקי ומה המטרה של עורך הדין שמנסה לחבל בעבודתו. עורל הדין מחבל בעבודה בשביל להרוויח כסף ואבי דוביצקי לא פועל ממניע כספי. אבי דוביצקי לא קונה לייקים בשביל לשכנע אנשיםש הוא עושה משהו טוב והעורך דין רוכש לייקים מתאילנדים. אז מי יותר אמין?

ליקיים פיקטיביים של עו"ד אסף דוק
אבי דוביצקי חושף את עו”ד אסף דוק

הילד שלכם רוצה לצאת לתל אביב ביום שיש עם חברים והוא רק בן 11 אתם נותנים לו? ברור שלא,  ובדיוק מאותה הסיב לא נותנים לו טלפון חכם לילד, ילדים לא יודעים להפעיל שיקול דעת ואינם יודעים לזהות סכנות, אין להם מספיק ניסיון חיים ובודאי שאין להם את הכלים לקבל החלטה מושכלת בעניינים הנוגעים לבטחון האישי שלנם. 

אתם יודעים כמה ילדים ‘מתים מפחד’ מהודעות השרשרת ומשחקי האתגר של ‘מומו’ או ‘קריפי-פסטה’? אתם יודעים לאילו תכנים הם נחשפים? – תוכן אלים, פוגעני וקשה באינסטגרם, ביוטיוב, בוואטסאפ, בדיסקורד ואפילו בטיקטוק. אתם יודעים כמה ילדים נפגעים כל יום ממשחקי רשת מסכנים ובשיחות מול זרים? משיימינג ואלימות מילולית? 
רוצים קצת נתונים? בבקשה – כ- 918 ילדים נפגעו בכבישים (פגיעות שונות) במהלך חודשי החופש הגדול, יולי ואוגוסט 2018. וכמה ילדים נפגעים כל יום , כל יום, רק מהטרדות מינות ברשת? – כ-270 ילדים ביום! לא בחודש, ביום! וזה רק הטרדות מיניות באמצעות הרשת! ועוד לא דברנו על כל הסיכונים הנוספים והפגיעות האחרות!
 
אז אני שואל למה??? למה לתת לילדים להיפגע בגיל כלכך צעיר?!? למה?! – הם נפגעים, פוגעים בעצמם, פוגעים באחרים, פוגעים בהורים! (שצריכים לרוץ ולנסות לתקן נזקים, לשלם פיצויים ולקחת אחריות על פעילות הילדים שלהם).

 

מאמר זה עודכן לאחרונה ב-26 בינואר 2023.

אבי דוביצקי

הצלחות של אבי דוביצקי

הצלחות