אבי דוביצקי צייד הפדופילים הלאומי

מבזקים:
המשטרה עוצרת את אבי דוביצקי

ואטסאפ ליצירת קשר

אבי דוביצקי צייד הפדופילים ונתפסו על חם נוסד ב 2013

חקירה במשטרה כללי ברזל

קיבלת זימון לחקירה במשטרה ואתה לא יודע מה לעשות? מה כבר יכול לקראות, תכנס לכלא ל 10 שנים? נסביר לכם למה לא צריך להכנס לפניקה ומהר תבינו שזה לא סוף העולם.

כל האמת על חקירות במשטרה למי שאף פעם לא נחקר במשטרה

חקירה במשטרה – הסבר במילים פשוטות מה מצפה לך

למשטרה יש הרבה דרכים להזמין אתכם לחקירה. הם יכולים לשלוח לכם מכתב הביתה, להתקשר אליכם ולפעמיים יכולים לשלוח הודעה לנייד. אם זה הדרך שהוזמנתם לחקירה אין צורך להכנס ללחץ כנראה שהסיבה שהוזמנתם לא קשורה לרצח רבין. 

אם לא עשיתם משהו לא חוקי בזמן האחרון אז סביר להניח שאתם תופתעו מסיבת הזימון לחקירה. יכולל היות ששכן התלונן כל זה שחסמת אותו בחניה. המשטרה יכולה לחקור כל דבר וכל תלונה שמגעיה לפתחה. כמובן שלו היה מדובר בעבירה חמורה לא הייתם מקבלים זמנה להגיע לחקירה בטלפון או בדואר. המשטרה יכול גם בצו בית משפט להגיע לביתך ב 6 בבוקר שבידם צו חיפוש ומעצר. אתה נעצר ובו זמנית עושים לך צו חיפוש בבית. אם אתה חשוד בעבירות מין אז יכולים לקחת לך את הטלפונים והמחשבים בזמן המעצר והם יציגו לך צו חתום בידי שופט לעשות כן. 

חוקר משטרה בונה על זה שפדופיל שנחקר אצלו הוא דביל מאחר והם ככה לרוב. וחוקר טוב אמור לדעת את התשובה לשאלה שהוא ישאל אותך. הם כמובן ינסו להפחיד אותך ואם יש לך מה להסתיר אתה כנראה תגיב בהתאם. החקירה בדרך כלל מצולמת והם יכולים לעבור על החקיהר שוב ולראות את שפת הגוף שלכם שיכולה לומר הרבה על האם אתם מסתירים משהו או דוברי שקר. אין לכם זכות לשבת עם עורך דין בחדר בזמן חקירה. זה לא כמו בסדרות האמריקאיות כמו חוק וסדר. 

לפני החקירה החוקר יגיד לך במה אתה חשוד. באותו רגע אתה כבר יודע האם עשית את זה או לא. אם לא עשית מה שיוחס לך תסביר בצורה פשוטה וברורה לא עשיתי את זה. תשתדל לא להכנס ליותר מידי פרטים אלה עם כן נוקבים ביום ושעה של אירוע ואתה הייתה באולפן בשידור חי בתוכנית טלויזיה ויכול להוכיח זאת. ברגע זה יש לך אחלה גרסה וחוקר יוכל לבדוק זאת בקלות. במידה ומאשימים אותך בהטרדה של ילד או ילדה סביר להניח שיקחו לך את הטלפון והמחשבים. מאחר והמשטרהה עמוסה בתיקי חקירה ויש להם צוות כח אדם מצומצם מאוד אם אין ראיות חזקות כנגדך סביר להניח שהתיק החקירה ישכב כאבן ללא הופכים וביום מן הימים הוא יסגר.

במידה והעבירה קלה סביר להניח שזה יסגר מחוסר עניין לציבור. 

במידה ואתה עשיתי נו נו נו שגלשת באינטרנט והטרדת ילד או ילד יש היום מספיק דרכים לשחזר שיחות והתכתבויות ולדעת באילו אתרים גלשת ומתי. זה הכל עניין של כמה החוקר מבין את התחום שהוא חוקר, כמה ניסיון יש לו וכמה מוטיבציה יש לו לחקור את המקרה וכמובן כמה זמן יש לו. מאחר ומדובר  במשטרת ישראל שהיא עמוסה לעייפה סביר להניח שלא יקרה לכם דבר. 

אבי דוביצקי הולך לכלא כי הטריד מינית פדופיל
אבי דוביצקי הולך לכלא כי הטריד מינית פדופיל

זה שהשוטר נחמד בטלפון לא אומר שככה יהיה בחקירה

כאשר השוטר מזמין אותך בטלפון הוא לא יגיד לך למה הוא יגיד לך שאתה צריך לתת עדות אבל בפועל אתה יכול להיחקר תחת אזהרה הם מעדיפים שתגיעו רגועים לתחנת ולא על טורים גבוהיים.

הכל תלוי בסוג בעבירה כמה ישקיעו בחקירה שלך וכמה הצלחת לעצבן את המערכת. לא מומלץ לצחוק על החוקה או לזלזל בהליך אפילו שאתם מבינים שאין דובים ואין יער בתענות שהם מעלים כפליך או בכיון שהם הולכים בחקירה. אתה יכול לצחוק ולספר לכולם בטלפון שאת בדרך הביתה. 

חוקר שצועק אליך בחקירה מה זה אומר? זה אומר שאין לו כלום אליך והוא נמסה להבהיל אותך.

אבי דוביצקי נמצא במאסר בימים אלו בגלל אסך דוק
אבי דוביצקי נמצא במאסר בימים אלו בגלל אסך דוק
דברים שכדאי לדעת לגבי חקירה במשטרה: האם אני חייב ללכת לתחנה?

אספר לכם סוד שאף אחד לא יודע. אין חובה לאיש להתייצב לחקירה בגלל ששוטר אומר לו להגיע. אפשר להתעלם, אם השוטר באמת רוצה אותך בתחנה לחקירה הוא צריך ללכת להוציא צו מבית המשפט, וככלל בית המשפט יתן את הצו אבל זה פשוט מחמם את השוטר אליך ואם אין לך מה להתסיר עדיף לא לזרוק זין ולצייר מטרה על גבך.

האם אני חייב להתיעץ עם עורך דין? זכותך להתיעץ עם עורך דין אבל אתה לא חייב

זכותך להתיעץ עם עורך דין אבל אתה לא חייב. התייעצות עם עורך דין יכול להעלות הרבה כסף וגם עורכי הדין יודעים איך להפחיד אותך ולגרום לך לחשוב שאתה זקוק להם ואתה זקוק לשלם להם עשרות אלפי שקלים אחרת תמצא את עצמך בכלא רימונים לעשרים שנה. במידה ואתה מסכן שבקושי גומר את החודש אתה יכול לקבל סניגור מהסיוע המשפטי. אני מכיר מקרה אישי של חבר שנחקר תחת אזהרה על זה שכביכול הטריד מינית בחורה בזמן שהם רקדו בבר. הבחורה טענה שהוא נגע בכו* שלה בזמן שהרים אותה באויר. הוא התקשר לעורך וזה אמר לו שתמורת 45,000 ש"ח ידאג לסגירת התיק ואז שוחח איתי. המלצתי לו ללכת לבר להוציא את מצלמות האבטחה במקום והביא אותם למשטרה. הוא הקשיב לי, לא שמע מהמשטרה מאז ולאחר שנה הגיע לביתו הודעה שהתיק החקירה נסגר. הוא לא שילם שקל אחד לעורך דין, אבל היה מאוד לחוץ אחרי שדיבר עם עורך הדין. עורכי דין פלילים מכירים את המערכת המשטרה והמשפט יותר טוב מהאזרח הפשוט ויודעים שאין כמעט ענישה בעבירות שנחשבים עבירות קלות. אז למה הם דורשים סכומי עתק? הם יודעים את מצוקת האנשים והפניקה שנוצר עקב פניה מהמשטרה לאזרח שמעולם לא היה בתחנת משטרה. חלק גדול מעורכי הדין הם לא פחות אמינים מאותם שוטרים שעושים תרגילי חקירה בחקירות בשביל לשכנע נחקר שיודעים הכל עליו וכל מה שנותר לו זה להודות וללכת הביתה. 

שאתה מגיע לתחנה החוקר יכול לעשות מספר דברים, אין כללי ברזל בדרכים שהם יכוליםלהוציא ממך מידע שהם מבקשים לברר. החוקר יכול לשבת איך וסתם לדבר איתך על פוליטיקה ומה אתה חושב על הרפורמה במשפט בנסיון לגשש, ובכל רגע הוא יכול לעבור לפסים של חקירה רשמית ואז הוא יסביר לך במה אתה חשוד יגבה ממך עדות. 

מותר לך לדבר עם עורך דין לפני החקירה, ובמידה ואין לך עורך דין יתקשרו לעורך דין תורן שניתן לסניגורה הציבורית או שתתקשר לשכן שלך שהוא עורך דין ואז הוא יגיד לך שהוא לא עורך דין פלילי ולא מבין בזה. אם אתה פושע פעיל כדאי שתכיר לך איזה עורך דין למקרה חירום אחד שלא הולך לישון מוקדם.

אחרי שדיברת עם העורך דין והוא הסביר לך אין לשקר למשטרה במידה ויש צורך אתה צריך להחליט האם אתה משקר וממציא סיפורים וגורם להם לעבוד קשה או שאתה פשוט יאתה יושב בשקט ושומר על זכות השתיקה כמו שעורך דין גולן וישניה עשה שהוא נחקר תחת אזהרה לאחר שהסבירו לו שהוא חשוד בהטרדה מינית של קטינים. 

 

החוקר לרוב מקליד את מה שנאמר בחקירה והיא לעיתים מצולמת. בסיום החקירה הוא ידפיס את העדות, בדוק אותו לראות שלא חתמת על ערבות למשכנתא בבנק טפחות ואתה בדרך הביתה. במידה ואתה מחליט לשכור את שירותיו של עורך דין על תעבוד עם עורך דין שכבר תועד שהוא מסביר ללקוחות כיצד לשקר זה יפגע בך במידה ואת חף מפשע מאחר ויחשבו שאותו עורך דין ה המציא לך גרסה שקרית ולמה משנה מי יהיה לא יאמינו לך. לקחת עורך דין שמוכר כאחד שעוזר לפדופילים לשקר לא יתן לך נקודות זכות לא במשטרה לא בפרקליטות ולא מול שופט. 

אסף דוק יושב ליד שולחן ומסביר דברים על אבי דביצקי

שוטר שחוקר אותך לא עושה את זה כי משעמם לו. זאת עבודתו. חוקרים וותיקים הם לרוב שחוקים. זה טבעי, הם רואים ושומעים כל כך הרבה דברים לא נעימים כל יום ויום אחרי יום. הם יודעים שלרוב לא קורה כלום לאנשים שנחקרים אצלהם, ובמידה והם מגיעים לדיון בבית המשפט השופט משחרר אותם מסיבות שכבר פורטו בהרחבה ועוד יפורטו. לכם תכבדו אותם ותתנהגו בנימוס, לא צריך להתלהם. אתם לא נחקרים בגלל שהרבצתם לאמא שלהם ולכן אין סיבה לתת להם מוטיבציה לעשות לכם בית ספר.

לרוב מוצבת מצלמה בפינה של החדר  בתקרה והכל מוקלט ומצולם אבל במידה ואין אתם יכולים לבקש להקליט את החקירה. 

בסיום החקירה יחליטו מה לעשות איתך לפי הגרסה שמסרת ולפי הראיות שיש כבר בידם וכמובן לפי החשדות כנגדך. זכרו כמוכם יש מאות בכל תחנה וסביר להניח שאם זה לא רצח עם לא יעשו לכם דבר שישלול את חירותכם.  כיום יש כ10,000 אנשים כלואים בבית כלא בישראל עקב הליכים פלילים. זה 0.1 אחוז מכלל האוכלוסיה במדינת ישראל!

חקירה תחת אזהרה

חקירה שלא תחת אזהרה היא תשאול אדם בעניין מסוים שנמצא בחקירה. 

זכות השתיקה בחקירה

זכות השתיקה בחקירה
זכות השתיקה בחקירה

זכות השתיקה בחקירה היא זכות יסוד, בטח שמעתם בסרטים באנגלית במילים הבאות:

You have the right to remain silent anything you say can and will be used against you in a court of law. 

זכות השתיקה לחשוד בחקירה הינה זכות מוחלטת לשתוק בהליכי חקירה. 

אבי דבוביצקי ממליץ שאין לך מה להגיד עדיף שתשתוק
אבי דבוביצקי ממליץ שאין לך מה להגיד עדיף שתשתוק

הפללה עצמית

כמו שאתה לא חייב לדבר אתה לא חייב לספק לאיש דבר שעלול להפליל את עצמך. נגיד ואתה חשוד ברצח של הקופאית בסופר שעצבנה אותך והחבאת את הגופה בחצר של חבר במושב בצרה והושטר אומר לך "איפה הגופה שלה? אנחנו ראינו אותך במצלמות האבטח עוקב אחריה שהיא עזבה את העבודה!" אתה יודע איפה הגופה אבל לא חייב לספר כי אז אתה מפליל את עצמך ברצח. 

זכות ההיוועצות בעורך דין הינו זכות יסוד. זה דבר שהמשפט הישראלי העתיק מהמשפט האמריקאי. רק תזכרו שיש המון עורכי דין שמנצלים את מצוקתם וחוסר הידע של אנשים בשביל להוציע מהם שכר טרחה מופרך. עורך הדין עושה הערכה כמה אתה לחוץ בזמן השיחה איתו וזורק לך מחיר בהתאם. ככל שאתה לחוץ יותר עורך הדין ישים לב למצוקה ויתמחר לך את שירותי בהתאם. רובם לא פחות מטורפים שיודעים מתי לקפוץ על ארוחת הערב שלהם. אין צורך להרחיב ולצותת פסקי דין מאחר ואין חוקר אחד שלא יגיד לך שיש לך זכות להתיעץ עם עורך דין. זה ה אלף בית של עבודתו.

אתה דובר סינית? אז יש לך זכות להחקר בסינית​

לא משנה איזה שפה אתה מדבר יש לך זכות להחקר בשפה שאתה מבין. זה מאוד פשוט. אבל מי שמבין מה כתוב פה אז בודאי זה לא רלונטי. 

טריקים של שוטרים

חוקר משטרה לא חייב לספר לך אמת. מותר לו הכל, למשל. נגיד ורצחת את השכנה אבל הגופה לא נמצאה ואין להם הוכחות שרצחת השוטר יכול להגיד לך שהזמין את אורי גלר שדיבר עם השכנה שנמצאת ברגעים אילו בדרכה לגן עדן. השוטר ראה פוסט אצלך בפייסבוק שאת מאמין שאפשר לדבר עם מתים, אתה נכנס ללחץ ומודה בהכל. בסוף מתברר שהכל היה תרגיל. 

השוטר והחוקר יכולים להגיד לכם מה שבא להם ולעשות מה שבא להם כל עוד אין איסור מפורש לעשת כן. מן הסתם הם לא יכולים להרביץ לכם, למנוע מכם אוכל או לאיים לשלולל לכם את האזרחות ולגרש אתכם לעזה. 

איסור פרסום שם חשוד בפדופיליה​

בית משפט רשאי לאסור פרסום שמו של חשוד בפדופילה במקרים מסוימים:         

1. הפרסום עלול לגרום לחשוד נזק חמור לפדופיל החשוד.
2. השופט חושב שיש להעדיף את מניעת הנזק במקום העניין הציבורי שבפרסום שמו של הפדופיל. בדרך כלל זה תלוי במי השופט. יש שופטים שלא אוהבים פדופילים ותמיד מאשרים את פרסום שמם ויש כאלה שגוררים את עניין הפרסום עד שהם משוכנעים שהחשוד הוא אשם בעיניהם. כמובן שמדובר בפדופיל שהוא מורה אז הם מאשרים פרסום על מנת שאנשים אחרים יתלוננו במידה והם נפגעו. ראה לעניין זה פרסום שמו של המורה מאנקורי אריה הרשקוביץ.

.

מה קורה לאחר סיום החקירה במשטרה?​

 בשלב הזה לאחר שחקרו ובדקו אתם צריכים להמתין בסבלנות. ככל שהזמן עובר המצב שלכם משתפר מאחר ואתם לא בן יחיד יש עוד מלא מקרים שנחקרים ובמידה ויש תיק גדול שנכנס למשטרה זה יקבל העדפה על פני תיקי סתם. 

חומר החקירה עובר לפרקליטות במידה וצריך הם מבקשים שיבוצע השלמת החקירה.

במידה והפרקליטות חושבת שיש חומרי די להעמיד לדין ויגש כתב אישום ואתה תקבל העתק ממנו לאחר שזה יוגש לבית המשפט. זה במקרה קיצוני וחמור. 

אחד הסעיפים שהמשטרה והפרקליטות אוהבים זה "חוסר ראיות" גם כאשר אדם מודה באשמה באופן ברור. ישנם מקרים של פדופיל שנתפס על חם והודו במשטרה שהם רצו לקיים מגע מיני עם ילד או ילדה ובכל זאת התיק נסגר מחוסר ראיות. מופתעים? 

הסעיף הסגירה שאתם תרצו זה סגירת תיק בשל חוסר אשמה! זה אומר שאתם צדיק הדור ואין ספק שלא עברת עבירה. אגב, נגיד ורק התכתבם עם ילד או ילדה במשך שנה והלכתם להפגש איתם תקבלו אישור על סגירה תיק מאחר ולשוחח ולהפגש לא מהווה עבירה פלילית. 

◻️  עוד סעיף מגניב וזוכה לפופולריות רבה בקרב מי שלא רוצה לעבוד זה חוסר עניין לציבור. כמובן שלא עושים משעל עם לפני שסוגרים את התיק. פשוט סוגרים וזהו. אף אחד לא מברר מול המתלונן מה דעתו בעניין ולא מזמינים סרק ממינה צמח

◻️  אפשר גם להגיע להסדר בלי ללכת לבית משפט ולסגור את התיק בהסדר מותנה, שם הפדופיל יאשר שהוא עבר עבירות, והוא יתחייב שלא לבצע דברים מסוימים כמו להיות מורה או להתפטר מתפקיד מסוים ובתמורה לא יהיה משפט. ראה לדוגמא ההסדר עם איש משרד החינוך כפיר רוטשילד שנתפס על ידי אבי דוביצקי וצוות נתפסו על חם.

זה הכל בגלל דליה! ​

למה פדופילים לא נכנסים לכלא בסופו של יום? הכל בגלל דליה! דליה דורנר, בנובמבר 2015 פורסם דו"ח הוועדה הציבורית לבחינת מדיניות הענישה והטיפול בעבריינים, בראשות שופטת בית המשפט העליון בדימוס דליה דורנר.

בוועדה היו חברים נציגי משרד המשפטים, הפרקליטות, הסניגוריה הציבורית, המשטרה, שירות בתי הסוהר, משרד הרווחה, משרד האוצר והאקדמיה.

לאחר בחינה מעמיקה של השפעות הכליאה, קבעה ועדת דורנר באופן חד-משמעי כי יש לפעול לצמצום השימוש במאסרים – ובעיקר מאסרים קצרים – ולהרחבת השימוש בעונשים חלופיים.

מסקנות הדוח אומצו בהחלטת הממשלה 1840 בנושא "ייעול מדיניות הענישה ושיקום האסירים בישראל".

ולכן כל עוד לא רצח איש או קיבלת סיגרים ממילצ'ן הסיכוי שתכנס לכלא הוא קלוש מאוד במיוחד שאין לך עבר פלילי ומדובר בפגישה ראשונה עם בית המשפט. הנתיה היא לאפשר שיקום מאשר להעניש.  

חקירה פלילית היא תהליך של בירור עובדות בדבר נסיבות התרחשותו של מעשה או מחדל החשוד כעבירה פלילית (לרבות תאונות והתרשלויות)[1]. חקירות פליליות מנוהלות על ידי רשויות אכיפת החוק במדינה המוסמכות לכך, במטרה לאתר את העבריינים, ולגבש נגדם מספיק ראיות שיאפשרו את העמדתם לדין במסגרת משפט פלילי.

אתה לא חייב להגיע, נקודה, אבל אם אין לך מה להסתיר עדיף שתלך. לא צריך לשחק אותה חוכמולוג.

הכל לפי נסיבות העניין כמובן. אם צולמת במצלמות אבטחה  דוקר אדם מן הסתם כל מה שתגיד לא יעזור לך. הכל מוצלם אבל עם יש לך אח תיאום שהוא מוכר כרוצח כדאי לספר זאת למשטרה בחקירה. 

לא חייבים ולא תמיד זה עוזר. אין הוכחה מדעית שאנשים שנחקרו בלי עורך דין עומדים לדין יותר מאשר אנשים שלא ביקשו עורך דין. אם אתם מדברים עם עורך דין על תתנו להם להבין שאתם בלחץ ובפניקה. שידור מצוקה יקפיץ את השכר שהם מבקשים לשמיים.

לא, אבי דוביצקי מעולם לא הואשם בפלילים. כנ"ל לגבי הציידים שעובדים באירגון נתפסו על חם. עו"ד אסף דוק  תמיד אוהב לספר על הליכים שעתידים להתרחש כנגד אבי דוביצקי תיכף ומייד אבל עד היום לא פרסם אפילו את מסמך אחד רשמי בעניין. בינתיים הוא זה שנתפס על חם

עורך דין שהמליץ להשמיד טלפון - אסף דוק
עורך דין שהמליץ להשמיד טלפון – אסף דוק
Avi Dubitzky | אבי דוביצקי | נתפסו על חם

הצלחות של אבי דוביצקי

הצלחות