אבי דוביצקי צייד הפדופילים הלאומי

מבזקים:
המשטרה עוצרת את אבי דוביצקי

ואטסאפ ליצירת קשר

אבי דוביצקי צייד הפדופילים ונתפסו על חם נוסד ב 2013

האם יש מגיפת פדופילים בישראל?

תוכן עניינים:

הרם יש מגיפת פדופילים בישראל? האם מדובר ברעש תקשורתי סתמי?

ממדי הפגיעה המינית בילדים בישראל הם בלתי נתפסים:  מסקר מקיף במיוחד שנערך באוניברסיטת חיפה ומיזם טריאנה עולה ש 18% מהילדים היהודים ו-23% מהילדים הערבים בישראל נפגעו מינית, מחצית מהמדווחים שנפגעו מינית, עברו אונס או ניסיון אונס כשהמספרים גבוהים יותר אצל הבנות. על פי המחקר 25% מתוכם דיווחו כי נפגעו מינית בתוך התא המשפחתי, מתוך אלו שנותרו, 77% מהילדים דיווחו כי הפוגע המיני היה מבוגר המוכר להם כגון: מורה, איש מצוות בי״ס, מאמן ספורט, שמרטף, חבר של ההורים וכד׳. רק 22% מהילדים שנפגעו מחוץ לתא המשפחתי דיווחו כי הפוגע היה אדם זר.
השוואת הנתונים של פגיעה מינית בילדים בין ישראל לשאר העולם מציגה נתון לפיו ישראל מובילה בתחום, וזאת מבלי לקחת בחשבון שיש בישראל קהילות שלמות וסגורות שהם "פותרים" בעיות מסוג זה בדרכים שונות מבלי לדווח לרשויות. בשנת 1995 היו כלואים כ-400 אסירים בגין עבירות מין, ב 2005 היו בבתי הכלא יותר מ 1,000 עברייני מין מורשעים, לעומת 287 בשנה 1995. 

 

לפי האוכלוסיה בישאל שנעמד על יותר מ 9 מיליון איש כאשר מתוך מספר זה הסטטיסטיקה אומרת שאחוז אחד של האוכלוסיה ניתן להגדיר אותם כ פדופילים, כלומר משיכה מינית לילדים. כלומר כ 90,000 איש. נכון שזה נשמע מספר מטורף? אומרים שהנתון האמיתי עומד על 5 אחוז אבל אנחנו בחרנו ללכך על הרף הכי נמוך שיש. מדובר במספר בלתי נתפס וקשה לעכל אבל לא מופרך לחלוטין. בהתחשב שמדובר ב אחד מתוך מאה איש מדובר במספר סביר לחלוטין אבל עדין כחברה קשה לנו לקבל אותו. עוד יותר קשה לקבל את המספר כאשר יש לנו ילדים שהם היקרים לנו מכל. אנשים שמזלזלים בתופעה הם בעיקר עורכי דין גלמודים ללא ילדים או אנשים עם הפרעות אישיות. מים שקטים חודרים עמוק, זה שלא כתוב על האנשים במצח מה הם עושים וחושבים לא אומר שהם צדיקים 24/7.

ים וששמש שוקעת
אבי דוביצקי טוען שיש מגיפה בישראל

בכל תחום נתון כאשר אין ענישה מספקת המצב רק יחמיר. לצערנו הרב האנשים שפוגעים לא פעם הופכים את הנפגעים שלהם לפוגעי העתיד. חדירתו של האינטרנט וזמינותו, שהלכה והתרחבה גם למשתמשים הביתיים בשלושים השנים האחרונות, הביאה להקמת ספקי אינטרנט גדולים יותר, ולהפיכתו לשחקן קבוע בחיי היומיום של כמעט כל העולם. יתרונותיה הרבים של התקדמות טכנולוגית זו הביאה גם לשדרוג יכולתם של עבריינים לנצלה. סוג העבריינות המדאיג והפעיל במיוחד, אשר נחשף באמצעות הרשתות החברתיות הוא פדופיליה. הפדופילים גילו את היתרונות הגדולים הטמונים ברשתות החברתיות. לא עוד התרוצצות בשטח, מעקב והסתכנות בתפיסת ילדים וניצולם ברחובות, אלא עבריינים מסוכנים, היושבים בבטחה בבתיהם, ו"מתכסים" בשמיכת האנונימיות והחשאיות, שהן מנת חלקו של האינטרנט. לא סתם הוקמה מוקד 105.

תשובות לשאלות חשובות בנושא

לחצו לדירוג  הרשמי כאן

אבי דוביצקי זוכה בבית משפט עליון
אבי דוביצקי זוכה בבית משפט עליון
אבי דוביצקי זוכה בבית משפט עליון
אבי דוביצקי זוכה בבית משפט עליון

חרף ניסיונותיו הלא כשרים של מתנגדי אבי דוביצקי, עו"ד אסף דוק ו עו"ד גיא צברי, לגרום לאבי להפסיק את הפעילות שלו בישראל – לא עולה בידם לעשות כן, הם בדילמה קשה, מצד אחד הם מתפרנסים מהלוקחות הפדופילים שמגיעים למשרדם מנגד הם שונאים את אבי דוביצקי, אבל הרצון לקבל כסף, והרבה כסף גובר על הכל. להלן דוגמה אחת מיני רבים של איך שהם ניסו דרך הליכים משפטים ללכלך על אבי דוביצקי ולגרום לו לתסבוכת משפטית, כאמור הניסיון כשל ועל הדרך עשו קופה יפה על הלקוחות שלהם. שנים הם ישבו בבית המשפט המחוזי וניסו להכריז על אבי דוביצקי פושט רגל לא הצליחו, ורצו לבית המשפט העליון משם נזרקו מכל המדרגות. הם רק גרמו ללקוחות שלהם הוצאות ונזקים. הם ניסו את מזלם בסגירת עמוד הפייסבוק נתפסו על חם וגם זה לא הלך והם ניסיון לבקש אישור מבית המשפט לפרסם בדיות על אבי דוביצקי וגם זה לא הלך. כנראה שאלוהים לא אוהב אותם במיוחד.

 ולמה בגלל הם עושים זאת (לחצו כאן) אחלה סרטון מומלץ לצפיה. 

◻️ מאמר זה עודכן לאחרונה ב-23 במרץ 2023

אבי דוביצקי

הצלחות של אבי דוביצקי

הצלחות