אבי דוביצקי צייד הפדופילים הלאומי

Criminal Flashes
המשטרה עוצרת את אבי דוביצקי

ואטסאפ ליצירת קשר

אבי דוביצקי צייד הפדופילים ונתפסו על חם נוסד ב 2013

בית משפט העליון בירושלים דוחה את הבקשה של עידו רביב, אורי שבתאי, סתיו גבע ו ניב אביטל לנקוט הליכי פשיטת רגל כנגד אבי דוביצקי וכל ההליכים מופסקים באופן סופי ומוחלט

המלחמה בפדופילים לא נגמר בתפיסתם וריצות ולמשטרה והעברת חומרים למשטרה

מחוזי ת”א הטיל צו לכינוס נכסיו של אבי דוביצקי למרות שאין לו נכסים בישראל.

הנושים – ארבעה במספר – תבעו את אבי דוביצקי בגין לשון הרע ופגיעה בפרטיות באמצעות משרדו של עו”ד אסף דוק, בעקבות פסקי דין שהחזיקו שלא ניתנים לאכיפה בארה”ב מאחר ולא בוצע המצאה לפי התקנות הבינלאומית. משום מה עורכי הדין שלהם אמרו להם שיצליחו לגבות כספים מאבי דוביצקי כאשר הוא לא נמצא בארץ ואין לו רכוש בארץ. אבי דוביצקי צחק עליהם ממקום מושב במיאמי פלורידה במשך 3 שנים שהם רדפו אחרי הזנב שלהם בחיפוש אחרי משהו שאין ושבכלל לא מגיע להם.

נציגת כונס הנכסים הרשמי ייצגה בדיון הראשוני את עמדת המדינה. היא הביעה תמיכה בבקשה ונימקה זאת, בין היתר, בכך שדוביצקי “לא כפר למעשה באף אחת מההכרעות של בית המשפט ולא בחר לערער עליהן” – מה שהם לא הבינו זה שאבי החזיק בהוכחות שמדובר בתביעות שקריות בזה אחר זה.

השופט חגי ברנר, נעתר לבקשה והורה על מתן צו לכינוס נכסיו של דוביצקי: “החוב נגד החייב מקורו בפסקי דין שניתנו נגדו והחייב ביצע לפחות שני מעשי פשיטת רגל בכך שהתעלם מהתראות פשיטת הרגל שניתנו נגדו. בנוסף, החייב הצהיר לא אחת שאין בכוונתו לפרוע את החובות הפסוקים והצהרה זו לכשעצמה מהווה מעשה פשיטת רגל נוסף. בנסיבות אלה, בשלו התנאים למתן צו כינוס נגד החייב”.

החייב לא התייצב לדיון, למרות שהוא יודע על הדיון ועל הבקשות התלויות ועומדות נגדו, כעולה מסרטון שהוא עצמו העלה בעמוד הפייסבוק שלו“, פסק כב’ השופט ברנר.

בסרטון, שאבי דוביצקי העלה לפייסבוק, הטיח ה”צייד” הניצוד ביקורת בוטה במדינת ישראל ובמערכת המשפט שלה והדגיש כי לא ישוב לארץ: “תעשו מה אתם רוצים בישראל. אם הבתי משפט היו כאלה מבריקים וכאלה טובים במדינת ישראל, כמו בארצות הברית, איך שמתייחסים לתופעה, אז לא הייתם מגיעים למצב הזה… זה שאתם מנצלים את כל מערכת המשפט המטומטמת שלכם… בגלל זה מערכת המשפט נראית כמו שהיא נראית היום. עמוסה בחרא… אני לא מתכוון לבוא לישראל. אני לא מתכוון לבוא לבקר בישראל. אני לא צריך לשבת בפקקים שמה. אני לא צריך לסבול את השירות הקקי”.

דוביצקי הצהיר במפורש כי הוא מודע להליכי פשיטת הרגל שננקטים נגדו וכי גם עתה אין בכוונתו לכבד את החוק. הוא טען כי מסיבה זו, אין הוא מתנגד לבקשה שהגישו נושיו למתן צו כינוס: “בעשירי לספטמבר, שזה יוצא עוד כמה ימים… הזמינו אותי לבית המשפט כי רוצים להכריז על אנוכי כפושט רגל… אם אתם חושבים שבגלל שתכריזו עליי כפושט רגל אז זה יטהר אתכם אז אתם פשוט חיים בסרט. אתם יכולים להכריז עליי כפושט רגל, לבוא להגיד לשופט ברנר – אבי דוביצקי מסכים, הנה תקשיבו. אבי דוביצקי מכריז בזאת שאין לו התנגדות שיוכרז פושט רגל”.

צו הכינוס ניתן ובסוף בוטל לאחר שהבינו שההליך מיסודו איננו תקין ואבי הוכיח שאי אפשר לדרוש ממנו כספים כאשר מדובר בתביעות שקריות שלא נבדקו בדיון מעמיק בבית המשפט. אבי הציג, למשל, חקירה של צעיר שהודה במשטרה שהוא פדופיל והטריד קטינים אבל למרות זאת הגיש תביעה ו זכה במאות אלפי שקלים. עורכי הדין הלכו הביתה בבושת פנים עם הזבל מקופל מאחורי הגלימה.

אבי דוביצקי

על מנת להראות את האבסודר שבהליכים שהתנהלו, בית המשפט הוציא צו עיכוב יציאה מן הארץ כנגד אבי דוביצקי למרות  שידעו מפורשות שהוא לא נמצא בארץ. רק בישראל דברים כאלה יכולים לקראות.

עו"ד אסף דוק
עו"ד אסף דוק

תחקירים עיתונאיים שפורסמו בתקשורת בדבר פעילות של אבי דוביצקי

 

“לוכד הפדופילים” אבי דוביצקי נדרס על ידי חשוד שבא לפגוש
“בן 14”
, חדשות הארץ.

אבי
דוביצקי סייע להביא למעצרו של תום כספי 
, אתר קפרניק

חייך, אתה פדופיל מאקו

לוכדי הפדופילים: כך תפסנו את איש
החינוך הבכיר
 חדשות 13

התכתבויות
האסורות של המורה מבקעת אונו
 אונו ניוז

צייד הפדופילים: אימתם של המצ’וטטים עם
בת ה-13
 חדשות 13

המורה החשוד בפדופיליה ברשת: “זה היה רק משחק
תפקידים
 חדשות 12

הגנן החשוד בעבירות מין שב לעבוד בגן חדשות 12

גנן בגן ילדים מתל אביב חשוד בפדופיליה חדשות 12

ידעה ושתקה? “הגנן נסחף לזה חדשות 12

פרשת הגנן החשוד בפדופיליה: הגננת
נחקרה
 חדשות 12

צייד פדופילים” התחזה לבת 13 ברשת – 19 נעצרו ישראל היום

מדוע אין מרשם עברייני מין בישראל?,
מעריב

 יש לך חוטיני? מורה בא לפגוש בנות 13 ונעצר ערוץ 13

 

הציע 300 שקלים לפגישה עם “בת 12 מאקו

פורס רשת: הצעיר שהפך לאימת הפדופילים באינטרנט,
מעריב

מאמן ילדים שקבע עם “בן 13”
נעצר בחשד לפדופיליה
 וואלה

 

בן 19 מאשקלון יואשם בפגיעה מינית בילדות בנות 7-12 כאן דרום

שוב: גבר נלכד באשקלון לאחר שניסה להיפגש עם נער בן 15 כאן דרום

ראיון שערך גיא זוהר עם אבי דוביצקי על המקרה של אליאור גיל חברו לעבודה,
103
FM.

גבר עוכב באשקלון לאחר שניסה להיפגש עם בן 13כאן דרום

אישום נגד רופא הילדים שנעצר באשקלון כאן דרום

בעל עסק מגבעת שמואל חשוד בקשר פדופילי עם ‘ילדה’ בת 13, אונו
ניוז

בן 26 מירושלים נעצר בחשד לעבירות מין בנערים: “בישיבה ידעו ולא הזהירו
את ההורים”
, הארץ

הפדופיל שנתפס פעמיים
!
אשדוד נט

הרופא
מאיר למפיט נידון למאסר בפועל
 ידיעות אחרונות

 

פדופיל מפתח תקוה נלכד כשהגיע לפגישה
עם ילדה בת 13
 ynet

 

אבי
דוביצקי לא נח לרגע – “עצרתי כאלף אנשים, לא חסר פדופילים בארץ”
 103
fm

פדופיל מוכר מהוד השרון עדיין מטריד קטינים ynet

הפדופיל מהצפון: “בטבעי שלי אני רוצה לתת לך חוויה
ראשונה טובה
 חי בלילה

תלמידים לשעבר בתיכון “אשל הנשיא”:
“מורה הטריד אותנו מינית
ynet

אבי דוביצקי: בחסות הקורונה מתרחש פגיעות בילדים mynet

פדופיל מפעיל ימי הולדת לילדים ברחבי
העיר
 mynet

3 פדופילים נתפסו בשבוע אחד באילת יום-יום באילת

נעצר חשוד בפדופיליה בקדימה צורן נתניה און ליין

אבי דוביצקי אני בעיקר נתקבל במורים ואנשים שעובדים עם
ילדים
 מאקו

אישה נעצרה במרכז תל אביב כחשודה בסיוע
לפדופיליה
 חדשות 12

ועוד עשרות כתבות שנעלה לכאן בהמשך. אז למי נאמין
? לעו”ד אסף דוק שנתפס שהוא מסביר לפדופיל איך לשקר, נחקר תחת אזהרה במשטרה,
וחבריו ללשכה החליטו להגיש כנגדו קובלנה לבית דין? הוא צודק וכולם טועים? המניעים
שלו ברורים, המילים שלו חסרי ביסוס בדיוק כמו ה 178,000 ליקים ועוקבים בעמוד
הפייסבוק שלו :-0
.

 

במקרה של אבי דוביצקי המדובר באדם שאינו נכלל במצבת כח האדם של המשטרה, מדובר באדם פרטי אשר לקח את החוק לידיו תוך הפעלת המשטרה. בנסיבות הנ”ל האפשרות כי מתבצעת פעולה הנופלת בגדרי ההדחה הפסולה הינה יותר מסבירה.

דבר הזה הוא קשקוש אחד גדול שנועד להזרים למשרדו לקוחות. לקוח פדופיל שמגיע למשרדו או קורה את המאמרים שלו איננו מבין דבר בהליכים פלילים ואין לו זמן לעשות שיעורי בית. הם חושבים שלעו”ד קרוק יש לפחות דוקטורט באבי דוביצקי ואילו הטיעונים שהוא יעלה בפני הפרקליטות בשביל לקבל סגירת תיק, אבל הפרקליטות כבר קבע שזו טענה סתמית ובחרה לפרסם את זה בעיתון שלהם! פרופסור יורם רבין הוא הרבה יותר מלומד מעו”ד אסף דטק והוא עשה מאמר מעמיק ויסודי שמסביר את כל הסוגיות בתחום של צייד עברייני מין ע”י אדם פרטי וקבע שלא מדובר בדבר פסול.

אבי דוביצקי לא מעודד איש להגיע למפגש מיני עם ילד זה פשוט אבסורד וטענה סתמית, מעולם לא הוצג ראיה לכך שאבי דוביצקי או מי מהמתנדבים שלו עשה עיניים לפדופיל  והכריח  אותו להגיע למקום מפגש. אדם שפוי ולא לוקה בנפשו בחיים לא היה מנהל שיחה עם ילד או ילדה שהם לא מכירים ומוצאים את עצמם בפתח ביתם (כשאמא או אבא לא בבית) עו”ד אסף דוק חושב שהציבור הישראל הם דבילים, למרות זאת הוא מקדיש את מרבית אתר הבית שלו במאמרים מטופשים ששם הוא מנסה לשכנע את הישוד בפדופיל שמגיע לשם מדוע יש לשכור את שירותיו.

אבי דוביצקי וצוות נתפסו על חם להוטים לתפסו פדופילים לפני שהם יצליחו לפגוע בילד אמיתי, ואין ספק שהאנשים היחדים שהם נגד פעילות יזומה של לכידת עברינים בטרם פגיעה אמיתית בילדים הם כנראה ********. לכידת עברין שנכנס לרשת והצבת מערב והזמנת המשטרה מצילה אלפי ילדים בפועל. כאשר סרטון כזה עולה לרשת מאות אלפים צופים בהם במירוץ הזמן. אנשים מדברים והדבר הוא הרבה יותר מוחשי מאשר כותרת “שוטרת התחזתה לבת 13 ו 30 חשודים נעצרו.” אין כמה מראה עיניים ואין כמו לשמוע את הפדופיל בוכה על נפשו וממציא שלל תירוצים להצדקה מעשיו. אגב, רובם לא אומרים שהיה פיתוי אלה ממהרים להתנצל ומבטיחים שזה לא יקרה שוב.

המשטרה מעדיפה לתפוס את האנשים האלו לבדה אבל הם לא מנסים, אז איך הם רוצים לתפוס אותם עם הם לא מציבים מלכודות ברשת? אם הם לא תפסו את דר מאיר למפיט, דר דב וירגילסי, קצין המשטרה גיל אוהד נגר או בני אבריאל שפר, ומפוקחים מין כמו רמי בוחניק, ארטיום כספי, רועי שמעון, משה מזן ועוד רשימה ארוכה של אנשים חלקם שעבריני מין בפיקוח מי היה טופס אותם?.

ערוץ 10 ודב גילהר ספגו ביקורת דומה בשנת 2008 שהפיקו תוכנית לאיתור עברינים ברשת ואותם טענות שמעלה אסף דוק עלו בבית המשפט לפני 15 שנה והם לא החזיקו מים.

אבי דוביצקי הינו אדם פרטי אשר מעיד על עצמו כ”תחקירן עצמאי” שפועל למגר את תופעת עברינות המין ברשת האינטרנט. הוא לא קיבל מאיש שכר עבור תרומתו לחברה. גם המתנדבים לא מקבלים שכר, מנגד יושב עו”ד אסף קרוק במשרד וגורף עשרות אלפי שקלים מכל פדופיל עבור קבלת סגירת תיק שממילא היה נסגר לו היו יושבים בבית בסבלנות.  אבי דוביצקי מגיש את תלונותיו במשטרה בכובע של מתלונן ונותן למשטרה לעשות את עבודתה במידה ואין צו איסור פרסום האוסר לפרסם את המקרה אין מניעה לפרסם אותו על מנת להזהיר אחרים ובית המשפט איננו רואה בזה דבר פסול. מי שמגיע לפגישה עם ילד או ילדה הוא אדם מסוכן, לא? מי שבא לפגוש ילדה ועוד בטרם כן  מתחזה לסוכן דוגמנויות ואומר שהוא רוצה לצלם אותה בחזיה, מה הוא? אדם נורמלי? האם תרצו שאדן כזה יהיה המורה של הילדה שלכם בשיעור ספורט? הצגתם כפדופילים מסוכנים עוד בטרם הועמדו לדין וכל עוד אין מניעה לעשות כן הוא דבר חשוב מאוד ואף רצוי.  הפרסום לו אחראי אבי דוביצקי כולל בין היתר את שמם המלא של קורבנותיו, תמונתם, סרטוני וידאו המתעדים אותם נעצרים במקום מפגש אליהם הגיעו בשביל לפגוע בילד או ילדה, ולכן חובה להזהיר את הציבור מפניהם.

כנגד אבי דוביצקי הוגשו תלונות במשטרה והמשטרה הודיע שמדובר בתלונות שאין בהם ממש והראיות הם דלות ביותר ולראיה איש לא מצא לנכון להעמיד לדין את אבי דוביצקי או עשרות המתנדבים שפעילים בלכידות.

קראתם את הפוסט שהעיתונאית אורית נבון, ואמא לילדים רשם על אבי דוביצקי, ?

גם טל ברמן ואביעד קיסוס מצאו לנכון לפרגן כאשר טל ברמן במקרה צפה בתפיסה של פדופיל שבא לפגוש קטין, (פעם השניה שהאיש נתפס)

הוצאת דיבה, לשון הרע ופגיעה בפרטיות

עו”ד דוק וחברו, בן של העברין אילון צברי  ניסו את מזלם בהגשת תביעה ע”ס מיליון שקל במסגרתו ביקשו מבית המשפט לסגור את עמוד הפייסבוק נתפסו על חם שפועל מאז 2017 . הם מצאו שפן ניסיונות בשם ניב אביטל והניסוי הזה נגמר בהכי רע שיכול להיות לניב אביטל מנתניה.

ניב אביטל הפסיד בתביעת לשון הרע כנגד מי שפרסם עליו שהוא בא למפגש אסור 42937-11-17 והשופט קבע שלא מדובר בלשון הרע ופירט על גבי עשרות עמודים כיצד ניב אביטל איננו אמין ולא קיבל את גרסתו השקרית. כאשר מפסידים בתביעה כזו ושיש פסק דין כה נחרץ אין לך מה לעשות יותר, אבל ניב ועורך דינו הגישו ערעור  וגם שם הפסידו. הגברת שזכתה במשפט פרסמה את פסק הדין באתר אינטרנטי שהקימה לניב אביטל והמקרה רודף אותו עד היום. תעשו חיפשו בגוגל על השם ניב אביטל ותראו בעצמכם.

מהאמור לעיל ודברי השופט אלי ברנד ניתן להבין שאבי דוביצקי פועל על פי חוק. אבי דוביצקי מציל את חייהם של אין ספור ילדים מפניהם של עברייני מין שפועלים ללא הפסקה לאתר קורבנות תמימים.

צמד החמד של עורכי הדין מעלים טענות מוזרות מאוד כלפי אבי דוביצקי

פגיעה בפרטיות, לשון הרע, הוצאת דיבה, פרום סרטון מיני ואף הטרדה מינית. אין שום ממצא עובדתי של בית משפט בדבר קבלת טענות אילו. זה לא חוכמה להגיש תביעה ולקבל פסק דין בהעדר הגנה שזו כלל לא נמסרה, ולנפנף זכיתי. אלה יש לדאוג שהתביעה תגיע ליעד המבוקש ולנהל הליך ללא פשרות ולזכות ולגבות את פסק הדין, דבר שאף פדופיל לא עשה עד היום! בינתיים בתביעות שכן התבררו לגופו של עניין אחד נדחה והשני נמחק. מדוע הם לא מפרסמים על ההפסדים הללו?

עו”ד דוק טוען שמעשיו  של אבי דוביצקי מובילים לפגיעה בלתי מידתית בפדופילים ביחס לחומרת העבירה.

מה אתם חושבים? האם אתם רוצים אנשים כאלה בסביבתכם או בחברתכם?  במדינות אחרות הם נכנסים שנים בכלא ושהם יוצאים הם רשומים במרשם ארצי של עברייני מין. האם אפשר לשקם אדם כזה? האם אפשר לשכנע בגיר לא להמשך לילדים או ילדות? מי מוכן לקחת סיכון על הילד או ילדה שלהם? אני ספק שעורך דין אסף דוק בעצמו לא היה מוכן שאחד שבא לפגוש ילדה בת 13 ישמור על ביתו כאשר הוא עובד עד מאוחר בלילה במשרדו. אין גבול לגועל וצביעות של עורכי דין שיש להם ילדים בבית ומנגד מגינים על פדופילים כאילו מדובר בניצולי שואה שזה אתה יצאו ממחנות העבודה בפולין.

אבי דוביצקי ירד מישראל לארה”ב והודיע על כך מראש, היה די ויתר מזן לבקש מבית המשפט עיכוב יציאה מן הארץ.

בתאריך 17/11/2014 אבי דוביצקי הודעיה שהוא יורד מהארץ, והתראין על כך בטלויזיה בתוכנית הבוקר של ערוץ 12. בתחילת חודש דצמבר 2014, אבי דוביצקי ירד מישראל לארה”ב חזרה למדנית פלורידה ממנו עלה, הוא יצא מהארץ בידיעת המשטרה ולאחר שסגר את כל הפינות כולל התלונות שקומץ קטן של פדופילים הגישו כנגדו. אבי יצא מגבולות המדינה בלי שהיה כנגדו אפילו חקירה אחת פתוחה במשטרה או פסק הדין אשר מחייב אותו בתשלום לאיש. בטרם עזיבתו הוא מכר את דירתו רכבו והעסק שלו. פעולות מסוג זה לוקחים זמן רב ולא מתרחשים ביום למחרת. אדם שיורד מהארץ וחושש מהמשטרה או מתביעות לא מודיע הוא עוזב חודש מראש. 

במהלך שנת 2015 לאחר שנודע לפרקליטות שאבי עזב את הארץ הם סגרו הרבה תיקים שלא היה עניין להמשיך בניהולם ובשאר הוגשו כתבי אישום

סגירת התיקים לא היה קשור לאמינות החומר אלה סוג העיברות שבוצע, הטרדה מינית או ניסיון לבצע מעשה מגונה בקטין או קטינה היו עבירה שהפרקליטות לא רואה בו כדבר חמור ורק ב 5% מהמקרים מוגשים כתבי אישום כנגד אותם אנשים שעברו עבירה מסוג זה. מאז שאבי דוביצקי ירד מהארץ בוצע תפיסות נוספות בשלט רחוק, הוגשו כתבי אישום ואנשים ישבו בכלא. המקרה הכי מתוקשר הוא של דר מאיר למפיט רופא ילדים מצפת, שנידון שנת מאסר אחת בפועל וארטיום כספי, עברין מין סדרתי.

הדבר מלמד באופן ברור שאין אמת בטענות של עו”ד קרוק שבגלל שפוברקו ראיות וזויפו מסמכים תיקים רבים נסגרו. באתר הבית של עו”ד קרור הוא נוהג לפרסם עשרות מסמכים מחוקים שלא ניתן לדעת האם האם אמיתיים או לא, ומשום מה הוא לא מפרסם ולא מסמך אחד המאשר את הטענות של כנגד אבי דוביצקי. למה? כי מדובר בטענות שהוא שלף מישבנו, וזה נאמר בצורה עדינה ככל האפשר

מה ניתן לעשות כנגד פרסומים של אבי דוביצקי?

אתם יכולים להגיש תביעת לבית המשפט אולי תזכו, אולי תפסידו, אבל סביר להניח שתפסידו כמו האחרים שחשבו שאבי דוביצקי לא יגיש כתב הגנה. כאשר אבי דוביצקי מקבל את כתב התביעה הוא לא נשאר חייב. בכל המקרים האחרונים שנידונו בפני בית המשפט נגרם נזק בלתי הפיך לאנשים שהגישו תביעות, הם נשארו עם חור של עשרות אלפי שקלים בכיס ופסק הדין שמעביר על ההתנהגותם הפלילית ביקורת קשה שאי אפשר להעלים מהרשת. למשל : תיק אזרחי 42937-11-17 של ניב אביטל שהוא תבע מיליון שקל וקיבל אפס שקלים.

תשובות לשאלות חשובות בנושא

חושב מאוד שתמצאו עורך דין פלילי טוב שהוא גם ימליץ לכל פדופיל ללכת לטיפול אחרת אותו פדופיל ימשיך לפגוע בילדים. עורך דין שלא ימליץ ללכת לטיפול מסכן ילדים אחרים בפני פגיעה!

קיימים משרדי עורכי דין פליליים רבים, וכל אחד מהם מצהיר על עצמו כמשרד מוביל ומצליח. גם עורך דין אסף דוק מצהיר שהוא מצליח ומפרסם את הצלחותיו הרבהים אבל בפועל יש לו מלא הפסדים קשים שהוא בוחר שלא לפרסם. ניתן לראות אותם באתר asafdok.info

בשנת 2014 אבי דוביצקי שלח את לעו”ד אסף דוק חוקר פרטי שהתחזה לפדופיל שהטריד ילדה בת 13 ונחשו מה עו”ד אסף דוק אמר לפדופיל? סקרנים כנסו לטלגרם ותראו את הסרטון המלא.  https://t.me/asafdok הסיפור גם סוקר בערוץ 12 בתוכנית חיי בלילה שם השודר הסרטו שבו אסף מסביר ללקוח כיצד להשמיד ראיות. אסף השופל בשידור בתוכנית מרכיז כאשר פניו האמיתיות נחשפו בפומבי.

עו"ד אסף דוק
עו"ד אסף דוק
Avi Dubitzky | אבי דוביצקי | נתפסו על חם

הצלחות של אבי דוביצקי

הצלחות