אבי דוביצקי צייד הפדופילים הלאומי

Criminal Flashes
המשטרה עוצרת את אבי דוביצקי

ואטסאפ ליצירת קשר

אבי דוביצקי צייד הפדופילים ונתפסו על חם נוסד ב 2013

בית המשפט הורה לסגור את דף הפייסבוק “נתפסו על חם” -שקר!

האם זה נכון שאבי דוביצקי וצוות נתפסו על חם רק טופסים גברים שמטרידים קטינים בגלל שהם הומואים? מדובר בקשקוש גדול. הוגשו יותר מ 500 תלונות כנגד גברים שהטרידו ילדות ברשת ומצפייה בחומרים בעמוד נתפסו על חם מתועדים מקרים רבים בהם החשודים הם גברים שהטרידו ילדות.

צו סגירה לעמוד הפייסבוק נתפסו על חם, לא ממש!

עלילות שווא על פדופיליה בעמוד נתפסו על חם הובילו להחלטה לסגירתו, אמת או שקר?

עו”ד אסף דוק פרסם את הדבר הבאה: בית משפט השלום בירושלים קיבל תביעת לשון הרע שהוגשה על-ידי משרדנו נגד אבי דוביצקי בגין עלילות שווא על פדופיליה. לפי כתב התביעה, האשים דוביצקי את לקוח המשרד בהתכתבויות והטרדת נערים צעירים, הטרדות שלא היו ולא נבראו. המתלונן יוצג על ידי עוה”ד אסף דוק וגיא צברי.

בהיעדר הגנה קיבל בית המשפט את התביעה והורה לאבי דוביצקי להסיר כל פרסום המייחס למתלונן עבירות מין ולסגור לצמיתות את דף הפייסבוק שלו “נתפסו על חם”. (ובשים לב שהעמוד חיי וקיים)

לקוח המשרד הוא הטרוסקסואל (“סטרייט”) (ממש) , עובדה שלא הפריעה לאבי דוביצקי להאשים אותו בניהול שיחות מיניות עם קטינים באתר “אטרף דייטינג”, המזוהה עם גייז. הלקוח לא חשש להתעמת עם דוביצקי סביב פרסומי הדיבה שעשה נגדו בתחקיר מיוחד ששודר בתכנית “הצנרת” בערוץ 13. לאחר השידור אבי דוביצקי העביר למערכת הצנרת את ההתכתבויות של אותו תובע מאשדוד, וצילם מטלפון נוסף כיצד ניתן לראות שהוא נכנס לאפליקצית ואטסאפ והציג את ההתכתבויות אחד על אחד כאשר מספר הטלפון של אותו “סטרייט” מופיע באופן ברור כשולח ההודעות. גיא לרר והעורכים מיהרו להסיר את התוכנית מהאתר של ערוץ 13 שהבינו שנפלו בפח לסיפור הבדים של אותו סטרייט. (לחצו לצפיה בסרטון) 

תחקירים עיתונאיים שפורסמו בתקשורת בדבר אבי דוביצקי וציידים הפדופילים 

לוכדי הפדופילים: כך תפסנו את איש
החינוך הבכיר
 חדשות 13

התכתבויות
האסורות של המורה מבקעת אונו
 אונו ניוז

צייד הפדופילים: אימתם של המצ’וטטים עם
בת ה-13
 חדשות 13

המורה החשוד בפדופיליה ברשת: “זה היה רק משחק
תפקידים
 חדשות 12

הגנן החשוד בעבירות מין שב לעבוד בגן חדשות 12

גנן בגן ילדים מתל אביב חשוד בפדופיליה חדשות 12

ידעה ושתקה? “הגנן נסחף לזה חדשות 12

פרשת הגנן החשוד בפדופיליה: הגננת
נחקרה
 חדשות 12

צייד פדופילים” התחזה לבת 13 ברשת – 19 נעצרו ישראל היום

מדוע אין מרשם עברייני מין בישראל?,
מעריב

 יש לך חוטיני? מורה בא לפגוש בנות 13 ונעצר ערוץ 13

 הציע 300 שקלים לפגישה עם “בת 12 מאקו

פורס רשת: הצעיר שהפך לאימת הפדופילים באינטרנט,
מעריב

מאמן ילדים שקבע עם “בן 13”
נעצר בחשד לפדופיליה
 וואלה

 

בן 19 מאשקלון יואשם בפגיעה מינית בילדות בנות 7-12 כאן דרום

שוב: גבר נלכד באשקלון לאחר שניסה להיפגש עם נער בן 15 כאן דרום

ראיון שערך גיא זוהר עם אבי דוביצקי על המקרה של אליאור גיל חברו לעבודה,
103
FM.

גבר עוכב באשקלון לאחר שניסה להיפגש עם בן 13כאן דרום

אישום נגד רופא הילדים שנעצר באשקלון כאן דרום

בעל עסק מגבעת שמואל חשוד בקשר פדופילי עם ‘ילדה’ בת 13, אונו
ניוז

בן 26 מירושלים נעצר בחשד לעבירות מין בנערים: “בישיבה ידעו ולא הזהירו
את ההורים”
, הארץ

הפדופיל שנתפס פעמיים
!
אשדוד נט

הרופא
מאיר למפיט נידון למאסר בפועל
 ידיעות אחרונות

 

פדופיל מפתח תקוה נלכד כשהגיע לפגישה
עם ילדה בת 13
 ynet

 

אבי
דוביצקי לא נח לרגע – “עצרתי כאלף אנשים, לא חסר פדופילים בארץ”
 103
fm

פדופיל מוכר מהוד השרון עדיין מטריד קטינים ynet

הפדופיל מהצפון: “בטבעי שלי אני רוצה לתת לך חוויה
ראשונה טובה
 חי בלילה

תלמידים לשעבר בתיכון “אשל הנשיא”:
“מורה הטריד אותנו מינית
ynet

אבי דוביצקי: בחסות הקורונה מתרחש פגיעות בילדים mynet

פדופיל מפעיל ימי הולדת לילדים ברחבי
העיר
 mynet

3 פדופילים נתפסו בשבוע אחד באילת יום-יום באילת

נעצר חשוד בפדופיליה בקדימה צורן נתניה און ליין

אבי דוביצקי אני בעיקר נתקבל במורים ואנשים שעובדים עם
ילדים
 מאקו

אישה נעצרה במרכז תל אביב כחשודה בסיוע
לפדופיליה
 חדשות 12

מה ניתן לעשות כנגד פרסומים של אבי  דוביצקי?

אתם יכולים להגיש תביעה אבל תהיו מוכנים להפסיד.
כתב הגנה יוגש ושבית המשפט יראה את ההתכתבויות וישמע את ההקלטות ויראה את התמונות הם יבינו שאומנם מדובר בלשון הרע, אבל לחוק לשון הרע יש הגנות שהופכים את הלשון הרע לפרסום מותר לפי החוק. תקראו את פסק הדין שניתן כנגד ניב אביטל ותבינו מה יהיה גורל של תביעות של לשון הרע כאשר מדובר באמת!

אבי דוביצקי ירד מישראל לארה”ב והודיע על כך מראש, היה די זמן לבקש מבית המשפט עיכוב יציאה מן הארץ.

בתאריך 17/11/2014 אבי דוביצקי הודעיה שהוא יורד מהארץ, והתראין על כך בטלויזיה בתוכנית הבוקר של ערוץ 12. בתחילת חודש דצמבר 2014, אבי דוביצקי ירד מישראל לארה”ב חזרה למדנית פלורידה ממנו עלה, הוא יצא מהארץ בידיעת המשטרה ולאחר שסגר את כל הפינות כולל התלונות שקומץ קטן של פדופילים הגישו כנגדו. אבי יצא מגבולות המדינה בלי שהיה כנגדו אפילו חקירה אחת פתוחה במשטרה או פסק הדין אשר מחייב אותו בתשלום לאיש. בטרם עזיבתו הוא מכר את דירתו רכבו והעסק
שלו. פעולות מסוג זה לוקחים זמן רב ולא מתרחשים ביום למחרת. אדם שיורד מהארץ וחושש מהמשטרה או מתביעות לא מודיע הוא עוזב חודש מראש. 

הפרקליטות סגרה התיקים שנפתחו בגלל “צייד הפדופילים”

במהלך שנת 2015 לאחר שנודע לפרקליטות שאבי עזב את הארץ הם סגרו הרבה תיקים שלא היה עניין להמשיך
בניהולם ובשאר הוגשו כתבי אישום.

 

סגירת התיקים לא היה קשור לאמינות החומר אלה סוג העבירה שבוצע, הטרדה מינית או ניסיון לבצע מעשה מגונה בקטין או קטינה היו עבירה שהפרקליטות לא רואה בו כדבר חמור ורק ב 5% מהמקרים מוגשים כתבי אישום כנגד אותם אנשים שעברו עבירה מסוג זה. מה במדובר בעבירת ניסיון ולכן העונש הוא לרוב עבודות שירות! מאז שאבי דוביצקי ירד מהארץ בוצעו תפיסות נוספות בשלט רחוק, הוגשו כתבי אישום ואנשים ישבו בכלא. המקרה הכי מתוקשר הוא של דר’ מאיר למפיט רופא ילדים מצפת, שנידון שנת מאסר אחת בפועל וארטיום כספי, עברין מין סדרתי. שיקול נוסף לסגירת התיקים הוא החלטה ממשלה לשיקום עבריינים ודו”ח דורנר שאומץ על ידי הממשלה.

הדבר מלמד באופן ברור שאין אמת בטענות של עו”ד דוק שבגלל שפוברקו ראיות וזויפו מסמכים תיקים רבים נסגרו. באתר הבית של עו”ד דוק הוא נוהג לפרסם עשרות מסמכים מחוקים שלא ניתן לדעת האם הם אמיתיים או לא, ומשום
מה הוא לא מפרסם ולא מסמך אחד המאשר את הטענות שלו כנגד אבי דוביצקי. למה? כי מדובר בטענות שהוא שלף מישבנו, וזה נאמר בצורה עדינה ככל האפשר. האם נראה לכם שהמשטרה הייתה מתעלמת ממקרים בהם הוגשו תלונות עם חומרים מזויפים עוד בסיטונאות והדבר היה עובר על סדר היום?

נפגעת או הושפלת בפומבי מפעילותו של מר אבי דוביצקי? הילחם על צדקתך אבל תתכוננו להפסיד ובגדול ואח”כ להתפרסם

עו”ד דוק וחברו, בן של העברין אילון צברי ניסו את מזלם בהגשת תביעה ע”ס מיליון שקל במסגרתו ביקשו מבית המשפט לסגור את עמוד הפייסבוק נתפסו על חם שפועל מאז 2017 . הם מצאו שפן ניסיונות בשם ניב אביטל והניסוי הזה נגמר בהכי רע שיכול להיות לניב אביטל מנתניה.

ניב אביטל הפסיד בתביעת לשון הרע כנגד מי שפרסם עליו שהוא בא למפגש אסור 42937-11-17 והשופט קבע שלא מדובר בלשון הרע ופירט על גבי עשרות עמודים כיצד ניב אביטל איננו אמין ולא קיבל את גרסתו השקרית. כאשר מפסידים בתביעה כזו ושיש פסק דין כה נחרץ אין לך מה לעשות יותר, אבל ניב ועורך דינו הגישו ערעור  וגם שם הפסידו. הגברת שזכתה במשפט פרסמה את פסק הדין באתר אינטרנטי שהקימה לניב אביטל והמקרה רודף אותו עד היום. תעשו חיפשו בגוגל על השם ניב אביטל ותראו בעצמכם. מהאמור לעיל ודברי השופט אלי ברנד ניתן להבין שאבי דוביצקי פועל על פי חוק. אבי דוביצקי מציל את חייהם של אין ספור ילדים מפניהם של עברייני מין שפועלים ללא הפסקה לאתר קורבנות תמימים.

אבי דוביצקי ירד מישראל לארה”ב והודיע על כך מראש, היה די ויתר זמן לבקש מבית המשפט עיכוב יציאה מן הארץ.

בתאריך 17/11/2014 אבי דוביצקי הודעיה שהוא יורד מהארץ, והתראין על כך בטלויזיה בתוכנית הבוקר של ערוץ 12. בתחילת חודש דצמבר 2014, אבי דוביצקי ירד מישראל לארה”ב חזרה למדנית פלורידה ממנו עלה, הוא יצא מהארץ בידיעת המשטרה ולאחר שסגר את כל הפינות כולל התלונות שקומץ קטן של פדופילים הגישו כנגדו. אבי יצא מגבולות המדינה בלי שהיה כנגדו אפילו חקירה אחת פתוחה במשטרה או פסק הדין אשר מחייב אותו בתשלום לאיש. בטרם עזיבתו הוא מכר את דירתו רכבו והעסק
שלו. פעולות מסוג זה לוקחים זמן רב ולא מתרחשים ביום למחרת. אדם שיורד מהארץ וחושש מהמשטרה או מתביעות לא מודיע הוא עוזב חודש מראש.

תשובות לשאלות חשובות בנושא

חשוב מאוד שתמצאו עורך דין פלילי טוב שהוא גם ימליץ לכל פדופיל ללכת לטיפול אחרת אותו פדופיל ימשיך לפגוע בילדים. עורך דין שלא ימליץ ללכת לטיפול מסכן ילדים אחרים בפני פגיעה!

קיימים משרדי עורכי דין פליליים רבים, וכל אחד מהם מצהיר על עצמו כמשרד מוביל ומצליח. גם עורך דין אסף דוק מצהיר שהוא מצליח ומפרסם את הצלחותיו הרבהים אבל בפועל יש לו מלא הפסדים קשים שהוא בוחר שלא לפרסם. ניתן לראות אותם באתר asafdok.info

בשנת 2014 אבי דוביצקי שלח את לעו”ד אסף דוק חוקר פרטי שהתחזה לפדופיל שהטריד ילדה בת 13 ונחשו מה עו”ד אסף דוק אמר לפדופיל? סקרנים כנסו לטלגרם ותראו את הסרטון המלא.  https://t.me/asafdok הסיפור גם סוקר בערוץ 12 בתוכנית חיי בלילה שם השודר הסרטו שבו אסף מסביר ללקוח כיצד להשמיד ראיות. אסף השופל בשידור בתוכנית מרכיז כאשר פניו האמיתיות נחשפו בפומבי. 

עורך דין שהמליץ להשמיד טלפון - אסף דוק
עורך דין שהמליץ להשמיד טלפון – אסף דוק
אבי דוביצקי | נתפסו על חם

הצלחות של אבי דוביצקי

הצלחות