אבי דוביצקי צייד הפדופילים הלאומי

Criminal Flashes
המשטרה עוצרת את אבי דוביצקי

ואטסאפ ליצירת קשר

אבי דוביצקי צייד הפדופילים ונתפסו על חם נוסד ב 2013

אתר dokcaught.com – מאגר מידע שקרי לאיתור עברייני מין?

מי עומד מאחורי פרסומים ומאגרים פיראטים של פדופילים, לכאורה? ולמה האתרים הללו לא נחסמים בישראל?

 

האם אתר dokcaught.com שאסף דוק בכבודו ובעצמו מקדם באתר הבית שלו הוא מוגדר כאתר בילתי חוקי?  זו סוגיה מעניינת אבל השאלה האמיתי היא עם האתר הוא לא חוקי או עובר על החוק למה הוא עדין נגיש בישראל?  אתר עדן קרנבל נחסם לגישה בישראל אז למה לא האתר  הזה? שאלה נוספת ומעניינת לא פחות, מדוע שעורך דין יקדם באתר הבית שלו פרסום של אתר שעובר על החוק? נשמע מוזר לא? 

אתר dokcaught.com – מאגר מידע שקרי ובלתי חוקי לאיתור עברייני מין

ניתחנו את הנתונים שמופיעים באתר הזה, אתר שמשום מה מקושר ישירות לכתובת אי פי בישראל ולא בארה”ב כפי שטוען עו”ד אסף דוק. ובשים לב לא מקודם בשום מקום מלבד אתר האתר של עורך דין שקונה לייקים פיקטיביים ונתפס על חם מספביר ללקוח כיצד להשמיד ראיות. האם פרסום שמותיהם של אנשים באתר הזה מהווה הזמנה לשכור את שירותיו של עו”ד אסף דוק? האם עו”ד אסף דוק עומד מאחורי האתר הזה בשביל לזכות בלקוחות חדשים? אנחנו לא יודעים להשיב על השאלות האלו אבל מה שכן עולה מהבדיקה שהאנשים שמופיעים באתר רבום נתפסו ע”י אבי דוביצקי ורובם התנצלו בשידור חיי שבאו לפגוש קטינים או קטינות. אז מה הבעיה? אי אפשר לדעת אבל אולי עו”ד אסף דוק יסביר לנו מדוע מפרסם אתר לא חוקי בכל הזדמנות ומדוע הוא פוגע בלקוחות שלו שלא רוצים להיות מזוהיים עם פגיעה או ניסיון פגיעה בקטינים. 

איך בוחרים עו"ד טוב ? מהם סימני האזהרה של עורך דין לא אמין

עו"ד אסף דוק קונה לייקים
עו”ד אסף דוק קונה לייקים
אסף דוק ולייקים פיקטיביים
אסף דוק ולייקים פיקטיביים

בדרך כלל אתר אינטרנט מגניב רק אומר שיש מישהו שיודע לבנות אתר אינטרנט טוב או לשכור את השירותים של מי שיודע לבנות אתר אינטרנט טוב. עו”ד טוב לא צריך לפרסם את עצמו בצורה מסיבית, הלקוחות מגיעים עליו מפה לאוזן. לקוח מרוצה תמיד מביא לקוח חדש. אבל יש גם סימני אזהרה לדברים מסוימים. למשל: עו”ד שמפברק לייקים בשביל להדיר את שמו. עו”ד אסף דוק הוכרת כמלך בתחום, בפניכם כמה צילומי מסך מתוך עמוד הפייסבוק שלו שאתם יכולים לראות בעצמכם.

עו"ד אסף דוק לייקים פיקטיביים
עו”ד אסף דוק מלך הליקיים הפיקטיביים
 מי הם כל האנשים האלה שעושים לייקים לפוסטים שלו? עולים חדשים?  סינים שחזרו בתשובה ועלו לארץ? כנראה שלו. 

שלילי, ברגע אנשים בפרקליטות או בבית משפט יודעים שעורך דין מסוים מסביר איך לשקר הוא מסומן כשקרן ורמאי. אתם לא רוצים שאף אחד לא יחשוב שגרסה שלכם הוא פרי דמיון של עורך דין ולא האמת. אסור לקחת סיכון על האפשרות הכי קלוש שלא יאמינו לכם.

 

מן הזתם שאין מאה אחוז הצלחה אבל צריך לגלות לציבור את האמת. כנסו לאתר באתר asafdok.info תוכלו לראות הרבה תיקים שלא נגמרו בזיכוי של הנאשם בפלילים.  היו גם תיקים שאנאשמים קיבלו מאסר ממושך ולקוח אחד חוייב בהוצאות משפט של 25,000 ש”ח.

dokcaught.com | אבי דוביצקי | לוכד פדופילים | נתפסו על חם

הצלחות של אבי דוביצקי

הצלחות