אבי דוביצקי צייד הפדופילים הלאומי

Criminal Flashes
המשטרה עוצרת את אבי דוביצקי

ואטסאפ ליצירת קשר

אבי דוביצקי צייד הפדופילים ונתפסו על חם נוסד ב 2013

אתר AVIDUBITZKY.COM – מאגר נתונים ובלתי חוקי לאיתור פדופילים?

אתר Avidubitzky.com הוקם ומתוחזק על-ידי מר אבי רועי דוביצקי בפעילותו האובססיבית כלפי ציבור רחב של גברים שנופלו קורבן למניפולציות ולתככים שהוא יוזם, האומנם?  זהו ציטוט של עורך דין אסף דוק, אבא ל 3 ילדים! מה המניעה שלו להגיד כאלה דברים? אבל מה המניעה האמיתי? הרי אדם שמתכתב באופן מיני או שולח תמונה של איבר המין שלו לילד או ילדה, כיצד נגדיר אותו? אדם טוב או נורמטיבי? כמה אנשים עושים דברים דומים כאלה בדרך שבשגרה? האם אתה, שיושב בבית נכנס לרשת האינטרנט ומכתבת עם ילדים או ילדות? סביר להניח שלא. האם ילדה בת 13 יכולה לפתות אותך ולגרום לך להפגש איתה? נקווה שלא. אבל אי אפשר להתעלם מהעובדה שיש אנשים בישראל שזה גורם להם לסיפוק מיני. אז שם מי העברים פה ומי הצדיק? ולמה שמישהו יצא להגנתם? 

כל האמת על אבי דוביצקי והאתר aavidubitzky.com

אתר Avidubitzky.com – מאגר נתונים פרטי ובלתי חוקי לאיתור עברייני מין, באמת?

אבי רועי דוביצקי, “צייד הפדופילים“, הינו דמות מוכרת בתחום איתור ולכידת פדופילים. העבריינים בתחום הזה הם בעיקר גברים הנכנסים לאתרי היכרות באינטרנט. אבי דוביצקי נרשם לאתרי היכרויות שונים, מתחזה בהם לקטין או קטינה , הגברים פונים עליו בהמוניהם והם לאחר שמבינים שמולם יש ילד או ילדה מבקשים להיפגש איתם. עו”ד אסף דוק טוען שאותם אנשים משודלים על ידי אבי דוביצקי. נו באמת? אין תירוץ יותר טוב מזה? איך אדם שהוא לא נמשך לילדים יהיה מוכן לצאת מביתו להיפגש עם מי שאומר לו שהוא ילד או ילדה? זו טענה דבילית ועו”ד אסף דוק משמיעה אותו רק לציבור הפדופילים כתירוץ פוטנציאלי לומר בחקירה. האם יש הוכחה לטענה הזו של עו”ד אסף דוק? אולי מסמך מהפרקליטות שאבי דוביצקי שידל פדופיל ולכן התיק כנגדו נסגר? אין מסמך כזה, כי זה פשוט שטויות במיץ עגבניות. הדברים נאמרים על ידיד עו”ד אסף דוק שזו עבודתו, לעזור לאנשים לצאת מהבוץ ואין לו בעיה על הדרך להתלכלך איתם. המצאה של עו”ד דין שמסביר ללקוח כיצד לפברק ראיות ולהשמידם. ראיתם כבר את הסרטון? כנסו לקישור.

אבי דוביצקי מתעד את כל השיחות, ולאחר שבן שיחו נופל בפח ומגיע למפגש אבי מדובב אותו כאשר הוא מחזה לאבא של אותו ילד או ילדה ו מפיץ בעמוד הפייסבוק  ובאתר שלו avidubitzky.com  מבלי לציין את שמו. במידה ואין איסור לפרסם את השם הוא מפרסם את הסרטון הלא מטושטש בערוץ הטלגרם שלו . ישנו ערוץ טלגרם נוסף שמשתמש בשם נתפסו על חם אבל הוא לא מנוהל ע”י אבי דוביצקי. 

מי שבא לפגוש על ילד או ילדה שלא יבכה שהפרטיות שלו נפגעה והמקרה נחשף לציבור.

מרוב בושה ה”גברים” שנתפסו על חם מתחילים להמציא כל מיני סיפורים למעשיהם, למרות שהם הוקלטו כדין ומודים שהם עומדים לבצע עבירה על החוק. לדוגמא ליעם חיי דימר מבאר שבע שבא לפגוש קטין, הוא מוקלט בקולו שהוא בא לפגוש קטין והדבר לא חוקי, אבל לאחר שנתפס טוען לכולם שזה לא נכון. משעשע לא? לא רק שהם מודים שהם  שהולכים לבצע עבירה על החוק, הם מבצעים אותו בפועל!

איזה שם תתנו לאדם בן 30 שבא לפגוש ילדה בת 13? נדמה כי המילה הכי טובה הינו פדופיל, בוודאי לא צדיק הדור.

אבי דוביצקי שם עצמו לחוקר, לשופט ולתליין, ולמי באמת איכפת כאשר מדובר בביטחון ילדינו? אדם שבא לפגוש ילד או ילדה בוודאי לא בא לעזור להם בשיעורי בית – וכאשר קדמה לביקור שיחה מינית או משלוח תמונה של איבר המין של החשוד, האם צריך קביעה של בית משפט לעובדות? האם צריך ששופט יגיד שזה לא בסדר ?  אבי דוביצקי מציג עובדות ולא מפרש אותם. הציבור יכול לעשות זאת לבד.

בסופו של יום הפעילות של אבי דוביצקי מגן על ילדים מפניהם של אנשים מסוכנים, אין ספק. יש כאלה שאומרים שאבי דוביצקי פוגע בכבודם, שמם, ופרטיותם של הפדופילים, ומעמיד בסכנת פירוק את שלמות התא המשפחתי שלהם, חושף את נטייתם המינית ללא הסכמתם, ומסכן את מקום עבודתם. מנגד רוב הציבור אומר, אדם שבא לפגוש ילד או ילדה צריך לקחת בחשבון את הדברים האלו לפני שהם יוצאים לדייט עם ילדה בת 13! 

מה ניתן לעשות כנגד פרסומים משמיצים של מר דוביצקי?

אפשר להגיש תביעה לבית המשפט אבל אז המקר ייבדק לגופו של עניין ויוצגו כל ההקלטות וחומרי החקירה במידה ויש. יוזמנו עדים לבית המשפט ויוצגו חומרים בפני בית המשפט. שופט נורמטיבי שאיננו נפגש עם קטינים או קטינות או שופטת שיש לה ילדים בבית לא יתלהבו לראות שהתובע עושה כאלה דברים. מה אתם חושבים ששופט חושב על אדם שבא לפגוש ילד או ילדה? האם הם יקנו את גרסה המופרכת של פיתוי או שידול?  עד היום עוד לא היה שופט אחד שקנה את הסיפור הזה וסביר להניח שזה לא ישתנה.

אתם יכולים להגיש תלונה למשטרה כנגד אדם שאיננו חי בארץ ואיננו אזרח ישראל, ומה זה ייתן לכם?

פרסום הסרטונים של המעצר איננו מהווה הטרדה מינית ומי שמספר לכם את זה הוא לא מבין דבר. הוא רק מנסה לשכנע אתכם לשלם אלפי שקלים על הליך שלא יביא כלום, כפי שניסו להכריז על אבי דוביצקי כפושט רגל, העיקר שתעבירו לחשבון הבנק שלהם הרבה מאוד כסף.

אבי דוביצקי ירד מישראל לארה”ב 

לאחר שאבי דוביצקי ירד מהארץ וויתר על האזרחות שלו אין לכם הרבה מה לעשות ולכן מומלץ לעשות בדק בית עצמי ולקבל טיפול, אולי סירוס כימי לדכה יצר מיני שהוא מסוכן לכם ולילדים בסביבה שלכם.

הפרקליטות מגבה את ציידי הפדופילים ולא העמידו איש לדין על היותם ציידי פדופילים, כמובן שהם מעדיפים שהמשטרה תאתר את אותם עבריינים לבדם אבל לא מתלוננת כאשר הם נתפסים על ידי אזרחים.

תחקירים עיתונאיים שפורסמו בתקשורת בדבר אבי דוביצקי

 

“לוכד הפדופילים” אבי דוביצקי נדרס על ידי חשוד שבא לפגוש “בן 14”, חדשות הארץ.

אבי דוביצקי סייע להביא למעצרו של תום כספי , אתר קפרניק

חייך, אתה פדופיל מאקו

לוכדי הפדופילים: כך תפסנו את איש החינוך הבכיר חדשות 13

התכתבויות האסורות של המורה מבקעת אונו אונו ניוז

צייד הפדופילים: אימתם של המצ’וטטים עם בת ה-13 חדשות 13

המורה החשוד בפדופיליה ברשת: “זה היה רק משחק תפקידים” חדשות 12

הגנן החשוד בעבירות מין שב לעבוד בגן חדשות 12

גנן בגן ילדים מתל אביב חשוד בפדופיליה חדשות 12

ידעה ושתקה? “הגנן נסחף לזה” חדשות 12

פרשת הגנן החשוד בפדופיליה: הגננת נחקרה חדשות 12

“צייד פדופילים” התחזה לבת 13 ברשת – 19 נעצרו ישראל היום

מדוע אין מרשם עברייני מין בישראל?, מעריב

 יש לך חוטיני? מורה בא לפגוש בנות 13 ונעצר ערוץ 13

 הציע 300 שקלים לפגישה עם “בת 12” מאקו

פורס רשת: הצעיר שהפך לאימת הפדופילים באינטרנט, מעריב

 מאמן ילדים שקבע עם “בן 13” נעצר בחשד לפדופיליה וואלה

 בן 19 מאשקלון יואשם בפגיעה מינית בילדות בנות 7-12 כאן דרום

שוב: גבר נלכד באשקלון לאחר שניסה להיפגש עם נער בן 15 כאן דרום

ראיון שערך גיא זוהר עם אבי דוביצקי על המקרה של אליאור גיל חברו לעבודה, 103FM.

גבר עוכב באשקלון לאחר שניסה להיפגש עם בן 13כאן דרום

אישום נגד רופא הילדים שנעצר באשקלון כאן דרום

בעל עסק מגבעת שמואל חשוד בקשר פדופילי עם ‘ילדה’ בת 13, אונו ניוז

בן 26 מירושלים נעצר בחשד לעבירות מין בנערים: “בישיבה ידעו ולא הזהירו את ההורים”, הארץ

הפדופיל שנתפס פעמיים !אשדוד נט

הרופא מאיר למפיט נידון למאסר בפועל  ידיעות אחרונות

 פדופיל מפתח תקוה נלכד כשהגיע לפגישה עם ילדה בת 13 ynet

 אבי דוביצקי לא נח לרגע – “עצרתי כאלף אנשים, לא חסר פדופילים בארץ” 103fm

פדופיל מוכר מהוד השרון עדיין מטריד קטינים ynet

הפדופיל מהצפון: “בטבעי שלי אני רוצה לתת לך חוויה ראשונה טובה” חי בלילה

תלמידים לשעבר בתיכון “אשל הנשיא”: “מורה הטריד אותנו מיניתynet

אבי דוביצקי: בחסות הקורונה מתרחש פגיעות בילדים mynet

פדופיל מפעיל ימי הולדת לילדים ברחבי העיר mynet

3 פדופילים נתפסו בשבוע אחד באילת יום-יום באילת

נעצר חשוד בפדופיליה בקדימה צורן נתניה און ליין

אבי דוביצקי אני בעיקר נתקבל במורים ואנשים שעובדים עם ילדים מאקו

אישה נעצרה במרכז תל אביב כחשודה בסיוע לפדופיליה חדשות 12

אז למי נאמין ? לעו”ד אסף דוק שנתפס שהוא מסביר לפדופיל איך לשקר, נחקר תחת אזהרה במשטרה, וחבריו ללשכה החליטו להגיש כנגדו קובלנה לבית דין? הוא צודק וכולם טועים? המניעים שלו ברורים, המילים שלו חסרי ביסוס בדיוק כמו ה 178,000 ליקים ועוקבים בעמוד הפייסבוק שלו :-

נפגעת או הושפלת בפומבי מפעילותו של מר אבי דוביצקי? הילחם על צדקתך – אבל הצדק לא עמך.

המציאות מלמדת כי אבי דוביצקי בפעילותו גורם לפדופילים לשקשק.  כל פדופיל שנתפס יכול לספר את גרסתו לאירועים בכל שלב. בפועל רובם או שמשקרים וממציאים דברים, דברים שלא מגובים בראיות אלה המילה שלהם. לא היה פדופיל אחד שנעצר והציג שיחה שונה מזו שהוצגה בפניו. הציידים לא מנסים לסחוט איש ולא מקלבלים שכר לפי כמה אנשים שנתפסו ואין להם מניעה לתפור לאיש תיק. האם זה נראה לכם סביר שקבוצה של אנשים אשר כוללת בהם עורכי דין ואנשי בטחון לשעבר יסכנו את עצמו בפלילים ויבשלו כנגד אנשים שהם לא מכירים “תיקים” מסוג הנורא ביותר?

לכן, אם נפגעת כתוצאה מפעילותו של אבי דוביצקי תעשה בדק בית עצמי, אתה לא נפגעת מהפעילות אבי דוביצקי אלה ממעשים הפסולים שלך ומהעובדה שלא יכלת לשלוט ביצר המיני שלך ולא הצבת לעצמך גבולות

 

תשובות לשאלות חשובות בנושא

חושב מאוד שתמצאו עורך דין פלילי טוב שהוא גם ימליץ לכל פדופיל ללכת לטיפול אחרת אותו פדופיל ימשיך לפגוע בילדים. עורך דין שלא ימליץ ללכת לטיפול מסכן ילדים אחרים בפני פגיעה

קיימים משרדי עורכי דין פליליים רבים, וכל אחד מהם מצהיר על עצמו כמשרד מוביל ומצליח. גם עורך דין אסף דוק מצהיר שהוא מצליח ומפרסם את הצלחותיו הרבים אבל בפועל יש לו מלא הפסדים קשים שהוא בוחר שלא לפרסם. ניתן לראות אותם באתר asafdok.info

בשנת 2014 אבי דוביצקי שלח ל לעו”ד אסף דוק חוקר פרטי שהתחזה לפדופיל שהטריד ילדה בת 13 ונחשו מה עו”ד אסף דוק אמר לפדופיל? סקרנים כנסו לטלגרם ותראו את הסרטון המלא.  https://t.me/asafdok 

נגלה לכם שכל מה שהוא אומר לפדופיל הוא יעוץ שאיננו חוקי בעליל.

אבי דוביצקי | מאגר נתונים חוקי לאיתור פדופילים | נתפסו על חם | עו"ד אסף דוק

הצלחות של אבי דוביצקי

הצלחות