אבי דוביצקי צייד הפדופילים הלאומי

Criminal Flashes
המשטרה עוצרת את אבי דוביצקי

ואטסאפ ליצירת קשר

אבי דוביצקי צייד הפדופילים ונתפסו על חם נוסד ב 2013

אבי דוביצקי - מומחה בצייד פדופילים

אבי דוביצקי

מומחה לאיתור ולכידת פדופילים

נתפסו על חם בהנהגת אבי דוביצקי מובילים בישראל באיתור חשודים, ולהפוך אותם לנאשמים בעבירות של ניסיון למעשה מגונה בקטינים. הצוות מחזיק במוניטין וניסיון עשיר בתחום לכידת הפדופילים ומורכב מאנשים מתורגלים במציאת פדופילים וחשיפתם, תוך מאמץ מתמיד לפעול לפי החוק, ובתקווה להרחקת הפדופילים מהרשת. אין מאה אחוז הצלחה אבל אנחנו לא לוכדים אנשים תמימים.

לוכד הפדופילים אבי דוביצקי מוביל בתחום של איתור פדופילים ברשת. היום כל פדופיל שפועל ברשת חושש להתפס ע”י אבי דוביצקי והצוות שלו.

הציידים ו אבי דוביצקי פועלים בכל הרשתות החברתיות ועוזרים להורים לתפוס פדופילים שהטרידו את ילדיהם בעיקר איפה שהמשטרה לא הצליחה.

אבי דוביצק והצוות מלווים את המקרים בהם החליטות שאפשר לסייע לאורך כל הדרך, ללא תמורה, ומסבירים למה לצפות.

אבי דוביצק הוא עיקש ומנוסה ותמיד יעשה הכל בשביל שהצדק יצא לאור אבל יודע מתי אין טעם’ ועוצר כאשר אין אפשרות ממשית לאתר את החשוד. אי אפשר לתפוס את כולם.

דוביצק והצוות מכירים את הנפשות הפועלות במערכת ויודעים שמדובר בסיכוי קטן שהצדק יעשה מול האנשים הרעים אבל לא נכנעים.

הציידי הראשי, אבי דוביצקי והצוות ביניהם גם יוצאי משטרה, ועורכי דין, לא מתפשרים על איכות וגם לא הולכים על כמות. המתנדבים מסוננים היטב והניסיון והידע שנצבר מאפשר להבין כיצד המערכת עובד ויודעים מראש שמדובר במלחמה שלרוב הם יפסידו בו כאשר מדובר במדד של “כמה כתבי אישום הוגשו.” החוקים בישראל והמדיניות של ממשלות עבר סללו את הדרך לסלחנות יתרה.

בסופו של יום אם הצלחנו למנוע פגיעה אחת כבר עשינו משהו אבל בפועל אבי דוביצק והצוות הצילו אלפי ילדים כאשר לעולם לא נדע מי הם אותם אנשים שניצלו אבל אין ספק האפקט מורגש היטב ברשת.

קראו עוד עלינו: אודותינו | פסקי דיןהצלחות | נתפסים שהמליצו  | עמוד פייסבוק | ערוץ הטלגרם

היתרונות שלנו

מוניטין של עשור

צוות נתפסו על חם ואבי דוביצקי מורכב משוטרים לשעבר, מספר עורכי דין ויוצאי יחידות קרביות ואנשי מחשבים. אם המשטרה לא הצליחה לאתר את זהות המטרידן אנחנו מוכנים לעשות ניסיון

זמינות 24/7

אנחנו מקבלים מיילים בכל שעות היממה ויש לנו מתנדבים שבכל רגע נתון יכולים לתת לכם מענה לשאלות שלכם להבדיל משוטרת בת 18 שעונה למוקד 105 שבקושי מבינה מזה גיל ההסכמה.

נאמנות ודיסקרטיות

אנחנו לא נספר לכם בדיות על מה שאפשר לעשות ונגיד לכם את האמת ישיר בלי משחקים וסיפורים. כמובן שהפניה לא תתפרסם בציבור.

אבי דוביצקי צייד הפדופילים מסביר את ציר הזמן של לכידת פדופיל

ציר הזמן של לכידת פדופיל

פדופילים שמטרידים נערים נתפסים הרבה יתר מהר ובקלות מאשר פדופילים שמטרידים ילדות. היו פדופילים שנתפסו באותו יום והיו כאלה שלקח חצי שנה לתפוס אותם. אין נוסחת קסם. אנחנו ניתן מאה אחוז למקרה שיש בו אפשרות לעשות משהו ושבוצע עבירה.

יצירת קשר ראשוני עם הפדופיל

אדם שמתכתב עם ילדים מחפש צרות, וככל שהוא יותר מתכתב הסיכוי שהוא יתפס גדל.

אדם שהוא פדופיל ומודע לכך לא רק שמסכן ילדים אלה גם מסכן את הסביבה שלו, המקצוע שלו, את השם שלו ואת התא המשפחתי שלו, אם בכלל קיים כזה דבר בחייו.

ברגע שפדופיל או אדם “נורמטיבי,” כפי שעורכי דינם קוראים להם, יוצר קשר עם ילד אמיתי או צייד שמתחזה לילד, הסיכוי שהוא יתפס גובר פי כמה וכמה ובך הוא מתקרב לתסבוכת של ממש. לכן עדיף להתרחק מכל מצב של יצירת קשר עם ילד או ילדה במידה ואתם רוצים לישון טוב בלילה. 

אבי דוביצקי מצלם חשוד בדרכו לניידת המשטרה
אבי דוביצקי מצלם חשוד בדרכו לניידת המשטרה

חשיבות תפיסת פדופיל לפני שהוא פוגע בפועל

יש הבדל גדול בתפיסת העולם של הציידים האזרחיים ולבין משטרת ישראל. המשטרה מודדת את ההצלחות שלהם בכמה כתבי אישום הוגשו וכמה חשודים הורשעו,  ציידים הפדופילים מגדירים את ההצלחה בדרך אחרת. ככל שהגיל הקורבן יותר נמוך העבירה יותר חמורה, ולכן כאשר שוטרת מתחזה לילדה ברשת היא נוהגת לומר שהיא בת 12-13 על מנת להרשיע את החשוד בעבירה חמורה יותר. המשטרה מעדיפה קורבן אמיתי מאשר אדם שהתחזה לילד, הם אומרים זאת בלב שלם, ילד אמיתי שנפגע זה כבר לא עבירת ניסיון לביצוע מעשה מגונה אלה ביצוע מעשה מגונה בפועל, דבר אשר גורר עונש כבד ביותר. המטרה של הציידים של לגרום להרתאה ועל הדרך עם נתפס אדם בכיר אז זה עושה רעש תקשורתי ליום יו יומיים. הרעש הזה יש לו אפקט מיידי, הוא מעלה את המודעות בקרב ילדים והוריהם. שיש מודעות יש פחות נפגעים ויותר דיווחים.

הפדופיל יעקב ברקאי נתפס על חם
הפדופיל יעקב ברקאי נתפס על חם
סגירת תיק במשטרה כנגד חשודים בעבירות מין

היום זה לא חוכמה גדולה שיסגרו כנגד חשוד בעבירות מין מבלי שיעמידו אותו לדין. 95 אחוז מהתיקים נגמרים ככה. הפרקליטות מודעת לעובדה שאין די מקום בבית הכלא בארץ לאחסן את כל הפיסיכים שמחפשים ילדים ולכן מעמידה לדין רק את המקרים הקשים, למשל שמדובר במורה שחשוד בעבירות מין, או אדם שיכול לבאו במגע עם ילדים ביום יום.  כל השאר פחות מסוכנים בעיניהם. הם לא מסוגלים להתמודד עם כמו התלונות והחומרים העוברים על שולחנם. צריך לעשות סלקציה בשביל להפחית בעומס, למרות שזה בא על חשבון הילדים של כולם. אין באמת צורך לקחת עורך דין פלילי בעשרות אלפי שקלים בשביל לקבל סגירת תיק זה בדרך כלל מגיע לבדו צריך להמתין בסבלנות.

הרב שהחזה לשוטר ונתפס על חם
הרב שהחזה לשוטר ונתפס על חם

מדריכים חשובים בנושא:

מה קורה אחרי סגירת התיק כנגד חשוד בעבירות מין?

אנחנו מקווים ואנחנו חושבים שגם המערכת מקווה שהחשוד שעבר את המעצר והחקירה הפנימו את חומר מעשיהם. הנסיון מלמד שרוב האנשים שנתפסו ע”י אבי דוביצקי והצוות לא חוזרים לזירת הפשע. ההשפלה והחשש לחשיפה בשנית גוברים על היצר המיני שלהם. לא מדובר במאה אחוז אבל בהחלט 99 אחוז מהנתפסים למדו את הלקח ולא מטרידים בשנית. כמובן שבמידה ומישהו יעצר בשנית, במועד החקירה ידעו שהם נתפסו בעבר מאחר והדבר מופיע במסוף המשטרתי.

חשוד שבא לפגוש קטין נעצר
חשוד שבא לפגוש קטין נעצר
ובמקרה שמוגש כתב אישום כנגד חשוד מה אז?

מדריכים חשובים בנושא:

במידה והחושד הוא למשל מורה או מישהו עובד עם ילדים סביר להניח שיוגש כנגדו כתב אישום. במידה והוא יורשע אז יהיה כנגדו אותו אדם רישום פלילי לכל החיים והוא לא יוכל לקבל אישור לעבוד עם ילדים. בית המשפט יתן כנגדו צו פיקוח שבזמן הזה יחידת צור תבצע מעקבים לראות האם האיש לא מפר את התנאים שבית המשפט קבע בגזר הדין. חשוב לציין שלפי ההלכה שנקבע בבית משפט העליון יש להעדיך שיקום של הפדופיל מאשר ענישתו. הדבר בא לידי ביטוי בהרבה פסקי דין שבו השופטים נותנים עושנים קלים בטירוף שגורם להרבה זעם בציבור שומר החוק.

גיל נגר איש המשטרה שהורשע
גיל נגר איש המשטרה שהורשע
מדיניות של משטרת ישראל ושל מוקד 105

פדופיל פעיל מסוגל לפגוע בעשרות ואף מאות ילדים במהלך חייו ולכן חשוב לתפוס אותם כמה שיותר מהר, המבצעים שהמשטרה נוהגת לבצע ברשת צריכים להיות סביב השעון ולא רק פעם בכמה חודשים. כל פדופיל שנתפס ונחקר הוא מסומן והוא יודע זאת. במידה ומדובר בפדופיל שיש סיכוי לשקם אותו עדיף שיכנס למסלול שיקומי לפי שיפגע בילד אמיתי. אסור לחכות שיהיה ילד אמיתי שחייו נהרסו בשביל להשיג הרשעה או עונש יותר כבד, והמשטרה ומוקד 105 מעדיפים לתפוס פדופיל שפגע מאשר אחד שעומד לפגוע, ככה העונש “כבד יותר” ולא מדובר בעבירת ניסיון שהעונש הוא בדיחה לכל דבר.

טיפים חשובים לבחירת עורך דין
עו"ד אסף דוק במשרד
עו”ד אסף דוק במשרד

* התמחות בתחום – וודאו שעורך הדין עוסק במשפט בתחום שאתם צריכים. כמובן שיש לבחור עורך דין בעל שם מוכר ולא עורך דין שיש לו אתר אינטרנטי יפה עם כיתוב שרץ כמו סרט נע. חשוב גם לקחת עורך דין שמוכר כעורך דין ישר ולא כאחד שנתפס מסביר ללקוחות כיצד לשקר ושמו הולך לפניו ומול חבריו למקצוע ומול השופטים כעורך דין לא ישר. לשמל, עו”ד אסף דוק תועד במצלמה נסתרת כיצד הוא מסביר ללקוח לשקר ולהשמיד ראיות.

 * דירוג וביקורות – בדקו אם משרד עורכי הדין שאתם מעונין לשכור יש לו ניסיון עשיר בתחום של לפחות חמש עשרה שנה. על תתנו לעורך דין להתגלח עליכם. הזהרו מביקורות פיקטיביים בעיקר של חברת גוגל, היום יש חברות שתמורת תשלום ירשמו לכם ביקורות  אפילו גוגל מודה שאין להם דרך לאמת את כל הביקורות המופיעים אצלהם. אפשר לראות שסגנון הביקורת חוזר על עצמו ולפעמיים חבריו למקצוע או שותפים למשרד רושמים ביקורת ואז עורך הדין מגיב ואומר תודה רבה. אותם עורכי דין קונים לייקים פיקטיביים לפוסטים שלהם בעמודי הפייסבוק והדבר מאוד שקוף! רוב הלייקים מגיעים מאנשים שלא יודעים מילה בעברית בעיקר סינים, ומהזרח הרחוק. כנסו לעמוד הפייסבוק של עו”ד אסף דוק למשל, אתם מאמנים שיש לו 171,000 עוקבים?  לדומגא: עו”ד אסף דוק והלייקים שלו לרוב ממדינות לא קשורות לישראל או מדוברי השפה העיברית.

* “הצלחות”–  על תאמינו לביקורות של “לקוחות” פיקטיבים. כפי שסינים עושים לייק לפוסט בפייסבוק היום אנשים משלמים כמה שקלים לחברה והם מפציצים בביקורות של לקוחות שמעולם לא היו. בתולעת המשפט תוכלו לראות מידע אמין על כמה תיקים עורך דין ניהל ולפעמיים ניתן להכנס לתיקים ולראות במידע הכללי מה תוצאת ההליך. 

מצאנו לנכון לצלם לכם דוגמא של לייקים פיקטיביים של עו”ד אסף דוק. מה זה אומר על שאר הדברים שהוא מפרסם?

סינים לא עוקבים אחרי פוסטים של עו"ד אסף דוק חחחח
סינים לא עוקבים אחרי פוסטים של עו"ד אסף דוק חחחח

התוצאות מדברות בעד עצמן ככה נראה ביקורת פיקטיבית

ניב אביטל

5/5

אבי עשה לי ולעורך הדין שלי בית ספר

אמא מודאגת מאשקלון

5/5

אבי דוביצקי איתר פדופיל שהמשטרה לא הצליחה לאתר

גיא צברי

5/5

אין כמו אבי דוביצקי הוא עובד 24/7