אבי דוביצקי צייד הפדופילים הלאומי

Criminal Flashes
המשטרה עוצרת את אבי דוביצקי

ואטסאפ ליצירת קשר

אבי דוביצקי צייד הפדופילים ונתפסו על חם נוסד ב 2013

אנחנו עוסקים באיתור פדופילים ברשת ונותנים יעוץ והכוונה להורים שלא יודעים מה לעשות כאשר הם מגלים שמישהו זר מתכתב עם ילדיהם, למדנו הרבה בעשר שנים האחרונות.

האנשים שעובדים איתנו הם רבים וכל אחד יש לו מומחיות מסוימת, צלמים, אנשי מחשוב, ויוצאי יחידות קרביות ו אנשי משטרה לשעבר שעוזרים מאחורי הקלעים.

מטרתנו:


אבי דוביצקי, מייסד הארגון, מקווה שממשלת ישראל תפעל לשנות את החוקים הקיימים שיתאימו לעידן שבו הילדים נמצאים וכן תקים מרשם של אנשים שהורשעו בפלילים כנגד ילדים, כפי שנהוג בארה”ב.

האירגון שלנו לא עובד עבור המשטרה אלה מדווח למשטרה על מקרים מסוימים ולפעמים במקרים מיוחדים משתף פעולה עם המשטרה למשל כאשר מדטבר בעברין מוכר למשטרה בחתום והורשעו בעבר.

יש הרבה אנשים שנתפסו על ידינו ולא ממש אוהבים אותנו, עורכי הדין אשר מייצגים אותם גם נתפסו במצבים לא נעימים ולכן נותנים כתף לאותם אנשים שנתפסו על חם, כמובן לא בחינם. הם גובים סכומי עתק מהם על הדרך.

אבי דוביצקי - מומחה בצייד פדופילים

קשה להגיד שכל עוד רשת האינטרנט מוצפת באנשים שפועלים בקדחתנות לאתר בני נוער ולהפוך אותם לקורבנות אפשר להכריז שהצלחנו ב מאה אחוזים אבל כאשר מצליחים להעיף את חלקם למחטרת , או שמצליחים להרחיק אותם למשל ממוסדות חינוך, ממשטרת ישראל, או משירות בתי הסוהר, גם זו הצלחה.  כל אחד שנתפס “על חם”,  חושש להתפס שוב, או שאולי לאחר שנתפס הפנים את חומרת מעשיו. בפניכם שיחה עם בחור שנתפס על חם, האזינו לדבריו ותבינו שהשיטה הזו עובדת.

 כל מי שתשאלו,  יגיד שזה מהווה גורם הרתעה משמעותי ואולי ימנע את האסון הבאה. במידה והצלחנו למנוע פגיעות, מבחינת אבי דוביצקי והצוות, זו הצלחה! כ 5 אחוז מהתלונות של ילדים מגיעי לפתחו של בית המשפט. 5% זה לא ציון עובר!

 בתאריך 7/2/2022 דו”ח מבקר המדינה פרסם שבשנים האחרונות נפתחו יומר מ 1,200 תיקים בגין אלימות והטרדות נגד קטינים ברשת ונסגרו כ-70% מהם מחוסר ראיות. אנחנו כמובן לא ילד או ילדה אמיתיים אבל מתעדים את כל השיחות עם האנשים ולמרות שמביאים על כל החומרים למשטרה על מגש של כסף (דבר שילד או ילדה לא מסוגלים לעשות), מרבית החשודים מקבלים פטור מעונש, אבל ללא ספק מרביתם חוששים להיתפס שוב, ונקווה שאינם חוזרים לזירת הפשע.

הבעיה הכי גדולה להעמיד לדין אנשים שנתפסו על חם זה דו”ח דורנר שאומץ על ידי הממשלה בשנת 2015.

עיקרי דו”ח דורנר 

תמונת המצב שמצייר הדוח על מציאות הענישה בישראל בשנת 2015 אינה אופטימית. בדומה למדינות מערביות אחרות גם בישראל חלה החמרה ניכרת במדיניות הענישה החל מאמצע שנות השמונים של המאה ה-20, ורמות הענישה בישראל עלו במהלך תקופה זו בכ-300%[3].  התוצאה היא כי בסוף שנת 2014 עמד שיעור הכליאה בישראל על כ-0.25% מהאוכלוסייה, כלומר 2.5 כלואים לכל 1000 תושבים[4].  זהו אמנם שיעור כליאה נמוך יחסית לארצות הברית, בה הגיעו שיעורי הכליאה עד ל-0.75%, אך הוא גבוה, כמעט כפול, ממוצע שיעור הכליאה במדינות ה-OECD העומד על 0.1%  

לצד תמונת הכליאה בארץ מסכם הדוח מידע מחקרי ואקדמי ביחס להשפעות הכליאה, תוך התייחסות לתכליות הענישה המוכרות (הרתעה, שיקום, גמול ושלילת יכולת להמשיך ולבצע עבירות) אל מול “מחירי” הכליאה, הן במישור של השפעה קרימינוגנית (המידה בה כליאה מעודדת נטייה לעבריינות ומגבירה את רמת המועדות בקרב אסירים משוחררים) והן בהתייחסות למשאבים הכספיים הנדרשים לכליאה. מסקירת הספרות המחקרית עולה כי כליאה עשויה להיות יעילה ככל שהתכלית שלה היא גמול ובמידה רבה גם שלילת יכולת להמשיך לבצע עבירות, אך היא אינה נחשבת לא יעילה להשיג תכליות של הרתעה ושיקום. 

ביחס להרתעה קיימים ממצאים מחקריים רבים המלמדים כי החמרה בענישה אינה משיגה הרתעה ועלולה אף לפגוע בהתרעה. אין להסיק מכך שמערכת אכיפת החוק לא יכולה להרתיע ולצמצם התנהגות עבריינות, אך המחקר מלמד כי עליה לעשות זאת באמצעות התייעלות באכיפה והגדלת סיכויי התפיסה של עוברי חוק – ולא באמצעות החמרה בענישה.

 .

גיל אוהד נגר – פקד במשטרה, מושב גיאה משק 88.
כפיר רוטשילד – בכיר במשרד החינוך. יוקנעם.
דר דב ויגילי’ס – רופא ילדים, חדרה.
רועי מנשה שמעון ציון – עברין בפיקוח, רמת גן.
שלמה שטיננקויט – קצין בחייל האויר, באר שבע.
משה מזן- עברין מין בפיקוח, תל אביב. 
דר מאיר למפיט – רופא ילדים, צפת.
אלעד צברי – עברין מין סדרתי, גדרה.
נועם גביזון – עברין מין, ירושלים.
צחי אלבו – עברין מין, ישוב מסילות.
ברוך שוהם – עברין מין,  בית הרי”ף.
ישי חיים צחור – עובד בבי”ס, קרית ארבע. 
אבישי קראוני – נהג אוטובוס,  אריאל.
אהרון פולט – עברין מין, ראש העין.
נתן בס – מפקד משמר אזרחי,  צור יצחק.
ארטיום כספי – עברין מין סדרתי, תל אביב.
 אריה הרשקוביץ – מורה מאנקורי, תל אביב.
אליאור גיל – עובד ערוץ 10 ורדיו, אריאל.
רענן מ- מורה למוזיקה, חדרה.
דניאל גלאם – נתניה.
גוסטאבו ציאו – סניטר בבית חולים, פתח תקווה. 
מחמד אל-אטרש – מורה בבי”ס, חורה.
יוסף שמעון חזן – חזן, מתנדב במשטרה, נהג הסעות, צפת.

מי הם אנשי נתפסו על חם ואיך הם ניקו את אשדוד ואשקלון ממטרידים ברשת , לפחות לזמן הקרב.

שימו לב: 16 פדופילים פזורים ברחבי אשדוד!

שוטר, כבאי, מחסנאי, עובד סופר ועוד… אלה הם האנשים הנמצאים במאגר של “נתפסו על חם”, קבוצה ששמה לה מטרה ללכוד מי שעוסק או חשוד בפדופיליה, באשדוד הם פרסמו רשימה של 16 אנשים, סך הכל במאגר 1,800 איש, כך שלכאורה יכולים להגיע לאשדוד גם ממקומות אחרים. אבי דוביצקי, מי שעומד מאחורי “נתפסו על חם”, אומר: “איש לא מהווה חוצץ בין המפגעים האלה לילדים”, רק לאחרונה נתפס בן 24 מאשדוד שהגיע לקיים יחסי מין עם ילד בן ,13 והציע לו “דוגי סטייל כמו כלב”. אחד המופיעים ברשימה: “לפני 6 שנים דיברתי בצ’ט, המשטרה חקרה ושיחררה ועדיין מפיצים את שמי”

לא פחות מ-16 חשודים לכאורה בפדופיליה נמצאים בעיר אשדוד, בניהם כבאי, שוטר ועוד… כך מפרסם אתר “נתפסו על חם” בדף הפייסבוק שלו, קבוצת אנשים ששמה לה מטרה אחת – לתפוס, להתריע ולהרתיע מפני מי שעלול לסכן קטינים וקטינות ולפגוע בהם מינית ולהביא למעצרם ובעיקר לחשיפתם ובצורה גלויה. השיטה לתפיסת החשודים לכאורה בפדופיליה היא כזו: אנשי “נתפסו על חם” משוחחים בצ’טים ומציגים עצמם כקטינים וקטינות, הם משוחחים עם בגירים שמציעים להם לקיים יחסי מין לכאורה, קובעים איתם ובעת המפגש מגיעים אנשי “נתפסו על חם”, מפתיעים את מי ששוחחו איתו בצ’ט והציע להם מעשים מגונים לכאורה או מפגשים חלקם מיניים, מציגים את עצמם, מסריטים את החשודים, מראיינים אותם, מזמינים משטרה שתעכב או תעצור אותם ומפרסמים הכל ברשת. המדובר בדרך כלל באנשים מבוגרים בכל הגילאים, שלהם בעצמם ילדים או נכדים בגיל של הילד או הילדה איתם קבעו להיפגש.

במאגר מופיע שמם ותמונתם של החשודים לכאורה בפדופיליה. באופן גלוי. המאגר מחולק גם על פי ערים, כולל אשדוד. סך הכל במאגר של “נתפסו על חם” עד כה 1,800 חשודים, כאמור 16 מהם בעיר אשדוד. המספר מלמד שיכולים להגיע לכל מקום, כולל לעיר אשדוד אנשים החשודים בפדופיליה, כי המרחק לא מהווה עבורם בעיה. הם מוכנים להגיע לכאורה בכדי להגיע אל מי ששוחחו איתו.

לפני כשבוע באשדוד, תפסו אנשי “נתפסו על חם”, צעיר בן 24 העונה לשם יונתן, עולה חדש מצרפת, שעלה לפני 3 שנים ארצה ששימש כמ”כ לדבריו בחטיבת כפיר, שהגיע לקיים יחסי מין לכאורה עם קטין בן 13. בין חפציו נמצאו חומרי סיכה ובהקלטה שהשמיעו לו הוא נשמע מציע לילד לכאורה בין היתר לעשות “דוגי סטייל”.

אנשי “נתפסו על חם” הגיעו ליונתן כשהוא עולה במדרגות לנער והסריטו את הקטע ומרביתו נשמע כך:
אנשי נתפסו על חם: “שלום יונתן. עם מי רצית לדבר? את מי רצית לפגוש?”.
יונתן: “בחור”.
נתפסו על חם: “מי זה הבחור? יוני בקיצור למה באת”.
יונתן: “באתי לדבר עם הבחור”.
נתפסו על חם: “מה לך ולילד שדיברת איתו? אנחנו יודעים הכל בוא תספר לנו. בן כמה הילד אתה יודע?”
יונתן: “16, משהו כזה. הוא נראה ככה”.
נתפסו על חם: “כמה הוא אמר לך? אגיד לך שהוא אמר לך 13. נשים לך הקלטה”.
כאן אנשי “נתפסו על חם” הפעילו את ההקלטה שבידם והשמיעו אותה ליונתן: יונתן לילד: “מה אתה מחפש בדיוק מה אתה רוצה? אתה יודע להתנשק, נכון. מציצות אתה רוצה לקבל, לתת. אתה רוצה לראות תמונות בוואטצאפ? אתה יודע מה זה דוגי סטייל, דוגי סטייל, כמו כלב. אתה על ארבע ככה ואני מאחורה וזה משהו מטורף”.
אנשי נתפסו על חם: “אתה מפקד כיתה בצבא? איפה שירתת?”
יוני: “בכפיר”.
נתפס על חם: “מה באת לעשות עם ילד בן 13? באת לדבר איתו בפוזת דוגי כמו שאמרת?”.
יונתן: “הוא לא נראה בן 13”.
נתפסו על חם: “מה אמרת לו? מה דיברתם? או שנזמין משטרה. אמרת לו שתעשו דוגי סטייל תתפוס לו את הביצ… ותלקק לו את ה… אנחנו יודעים ששלחת לו תמונות פורנו. אתה מבייש את הצבא ואנשים כמוך חבל שאין מקום יותר קונקרטי לטפל בהם. אתה יודע איך אתה יכול לפגוע בו בעתיד?”.
יונתן: “מה קורה עכשיו?”
נתפסו על חם: “יש במדינת ישראל חוק שברגע שיש חשד שעשית עבירה פלילית אפשר לעכב אותך על ידי מעצר אזרחי. יש לך משהו בכיסים”.
יונתן (מוציא חומר סיכה), איתו הגיע למפגש עם בן 13: “יש לי ג’ל”.
כאן הגיעה משטרה ועיכבה אותו בחשד לפדופיליה.

בין החשודים: שוטר, כבאי, מחסנאי, עובדים בסופרים
אנשי “נתפסו על חם”, שבראשם עומד מי שהקים את האתר אבי דוביצקי, שעבר להתגורר בארה”ב, הקימו מאגר של חשודים לכאורה בפדופיליה. דוביצקי גילה בשיחה עם עיתון “המגזין” כי בניהם “שוטר, כבאי, מחסנאי, עובדים בסופרים”. דוביצקי הוסיף: “הילדים מסכנים. אף אחד לא מהווה חוצץ בניהם לבין אותם מפגעים”.

שיטת הפעולה לכאורה של אותם פדופילים היא לחפש בצ’טים קטינים ולהציע להם תמורת כסף או טובות הנאה מפגשים מיניים. אם הם מגלים שיש היענות מהצד שני, הם מגיעים לפגישה. השיחה ברשת יכולה לכלול גם תמונות של אותם בגירים, חלקם תמונות מעורטלות שהם שולחים לילדים או גם סרטוני פורנו והתכתבות שבחלקה הגדול היא מינית. הכל לפעמים כשההורים נמצאים בסלון או בחדר אחר באותו הבית, ולא מודעים מה עובר על בנם או בתם הקטינים.

דוביצקי מוסיף כי יכולים להגיע לעיר, כולל אשדוד, גם מערים אחרות: “אנשים מוכנים לנסוע שעות רק בשביל להיפגש עם ילדים והוכחנו זאת, הבעיה זה שהמשטרה עייפה מבתי המשפט שלא מחמירים בעונשים, ולכן הם מרגישים שמבזבזים את זמנם”.

“המגזין אשדוד” הגיע אל אחד החשודים לכאורה בפדופיליה, ומופיע במאגר כתושב אשדוד. נקרא לו א’. להלן השיחה איתו שנערכה באמצעות הפייסבוק.

“המגזין אשדוד”: “שלום א’. אפשר לשמוע את ההתייחסות שלך לעובדה ששמך ותמונתך מופיעים במאגר של החשודים לכאורה בפדופיליה של העיר אשדוד”.
א’: “אין לי כל כך הרבה מה להתייחס. הייתי בן 18-19 ורק התכתבתי בצ’ט, לא מעבר לזה. חקרו וסגרו את התיק מחוסר עניין ועדיין מפיצים את שמי. אין לי מושג איך להתמודד עם זה, אם זה משטרה או אם זה תביעה כי פוגעים לי בשם. בכל אופן התיק נסגר. לא עשיתי שום דבר מלבד השיחה בצ’ט. המשטרה עברה על המחשב והטלפון שלי, וראו והבינו שאין כלום חוץ משיחה אחת סתמית. אין לי מושג איך אני פועל עם זה ומה לעשות. אבקש ממך לא לפרסם את שמי ולא תמונה. תודה רבה”.

“המגזין אשדוד”: “כמה שנים עברו מאז?”.
א’: “שש שנים בערך”.

“לילדים קטנים אין שיקול דעת”
דוביצקי אומנם נמצא בארה”ב, אבל גם משם הוא ממשיך עם אנשיו בארץ להילחם בתופעה. כשעזב את הארץ כתב דוביצקי בדף הפייסבוק שלו: “כידוע לכולם אני עזבתי את הארץ, נמאס לי לראות מדינה שלא מתפקדת. מדינה שלא מסוגלת לשמור על ילדים ולחוקק חוקים ולהעביר אותם בכנסת, בכדי להגן על חסרי ישע, לדעתי אין לה זכות קיום. נכון זה נשמע קיצוני אבל זו הדעה שלי לטוב ולרע”.. אמר ועושה עד היום.

העובדה שהתופעה נמצאת גם באשדוד מלמדת על כך שהורים צריכים להיות הרבה יותר מודעים למה או עם מי מדברים הילדים הקטנים שלהם, בוודאי לאן הם הולכים והכי חשוב עם מי הם נפגשים. דוביצקי: “צריכים לעקוב, לדבר, לדובב ולהסביר. לילדים קטנים אין שיקול דעת”.

הרבה פעמים מדובר גם באנשים שלא חשבו בכלל שהם יכולים לכאורה להגיע למצב של התכתבות מינית או פגישה עם קטינים. במקרה של יונתן בן ה-24, שנעצר כזכור לפני כשבוע, אחד מחבריו (נקרא לו נ’, שמו שמור במערכת) ששירת איתו בצבא, שוחח עם אבי דוביצקי ואמר בין היתר, בהקלטה שהגיעה לידי המערכת: “אני בשוק, בחיים שלי לא פגשתי חייל יותר נשמה ממנו. המחלקה שלו יתנו לו את החיים. מרוב שעשה תפקיד טוב הוא היה מ”מ לבד, העלו אותו בדרגה. זה לא נתפס לי. לא נתפס. הוא עשה שנתיים שירות כי ככה זה ב… (שם היחידה בה שירת, שמור במערכת), כי שם זה שנתיים שירות ושנה לימודים. לא יודע מה להגיד לך, אני בשוק טוטאלי. זה בנאדם שניסה לתפוס ילד בן 13-14, לידי הוא יכול היה לקבל מכות. לי יש טראומה כי בבת דודה שלי ניסה לפגוע בה עובד זר. יש לי שריטה מהדברים האלה, אז לשמוע דבר כזה? יכול להיות שאם הייתי לידו היה אוכל מכות, לא נתפס לי. הבנתי שצריך להיזהר מכל אדם בחיים. המג”ד שלנו יהיה בשוק. אני הייתי מ”כ איתו ומישהו תייג את האירוע שפרסמתם וכך נודע לי. מרוב שאני מכיר אותו, זיהיתי שזה הוא. בהתחלה לא האמנתי שזה יונתן. גם אח”כ שהבנתי שזה הוא לא האמנתי”.

חשוב לציין כי זה חוצה מגזרים. אי אפשר להצביע על מגזר אחד בלבד, זה או אחר. המקרים שנתפסו הם מכל הרבדים מהאוכלוסייה וממקצועות שונים. השורה התחתונה החשובה היא, תשמרו על הילדים שלכם. למי שרוצה או מעוניין ניתן להיכנס לאתר “נתפסו על חם” בפייסבוק או בטלפון 17863274973+ בשליחת שם עיר מגוריכם בהודעת וואטצאפ.

 

אבי דוביצקי ונתפסו על חם יכול לסייע במקרים הבאים:

◻️ ניתוח מצב קיים של התכתבות שמצאתם בנייד של ילדיכם ומה ניתן לעשות.

◻️האם יש טעם בכלל בהגשת תלונה למוקד 105.

◻️ איתור זהות הפדופיל במידה ויש חשד לביצוע עבירה.

◻️ התכתבו על הפדופיל לצורך לכידתו.

◻️ הצבת מערב לפדופיל מתוך הבנה כיצד הם פועלים וממה הם חוששים.

◻️ הכנת החומרים להגשה במשטרה לפי תפיסת הפדופיל במידה ויש סיכוי שיגיע למקום מפגש.

◻️ ליצור עניין אצל כתב חדשות לתעד את התפיסה על מנת שהפדופיל יתפס ויהיה עליו מעקב תקשורתי ועל מנת להזהיר את הציבור.

◻️ מעקב אחרי הנעשה ולדאוג ככל האפשר שהמשטרה תפעל להגיש כתב אישום.

◻️ קישור לעורך דין אשר יוכל לבחון אפשרות וכדאיות ולהגשת תביעה אזרחית כנגד העברין.

◻️ אנחנו מכשירים ציידים חדשים תוך כדי עבודה.

◻️ מגייסים מתנדבים חדשים בתחומים שונים בשביל לשפר את הביצועים שלו לפני המצב בשטח.

◻️ שימו לב: מטבע הדברים אנחנו לא נכנסים לפירוט יתר

לשם שיפור הביצועים שלנו אנחנו:


◻️ מכשירים ציידים חדשים תוך כדי עבודה.

◻️ מגייסים מתנדבים חדשים בתחומים שונים בשביל לשפר את הביצועים שלו לפני המצב בשטח.

◻️ לומדים על מקומות חדשים היכן שהפדו’ נמצאים לפי קידמת הטכנולוגיה

◻️ עומדים בקשר עם חברים כנסת ומנסים לקדם חקיקה.

אבי דוביצקי - צייד מצטיין
אבי דוביצקי - מומחה בצייד פדופילים
אבי דוביצקי והציידם האפלים

אבי דוביצקי, מייסד הארגון, עבד במשרד עורכי דין 24 שנה, עם תעודה של אוניברסיטת מיאמי בתחום המשפטים, ועסק בתחום ההוצאה לפועל וחדלות בפרעון שעבד בישראל. מתגורר בארה"ב ואבא לילדים ומנהל את האתר Avidubitzky.com