אבי דוביצקי צייד הפדופילים הלאומי

Criminal Flashes
המשטרה עוצרת את אבי דוביצקי

ואטסאפ ליצירת קשר

אבי דוביצקי צייד הפדופילים ונתפסו על חם נוסד ב 2013

אבי דוביצקי לוכד את רמי בוחניק בזמן שהוא יוצא מהכלא לחופשות

תוכן עניינים:

רני בוחניק מכלא ב2004 ונתפס בשנית על ידי אבי דוביצקי צייד הפדופילים הלאומי

אבי דוביצקי מתעד את עו”ד אסף דוק בקללותו

הסיפור של רמי בוחניק הולך כמעט 20 שנה לאחור.

רמי בוחניק, תושב קיבוץ אשדות יעקב בעמק הירדן, מואשם בעשרות מקרים של מעשי סדום ומעשים מגונים בתלמידיו – אותם הזמין לביתו “לשיחות נפש”. כשאחד התלמידים ביקש לסיים את הקשר, הוא טען שיש לו בעיות בתפקוד – והציע לו להפעיל “דמיון מודרך”

רמי בוחניק, מחנך ומדריך נוער מאזור עמק הירדן, הואשם בביצוע מעשי סדום ומעשים מגונים בנסיבות מחמירות בעשרות נערים במשך 15 שנה. מכתב האישום, אותו הגישה פרקליטות מחוז הצפון לבית-המשפט המחוזי בנצרת, עולה כי בוחניק בן ה-42 ניצל את יחסיו הקרובים עם תלמידיו ואת ההערצה הרבה שרכשו כלפיו, כדי לבצע בהם את זממו.

כתב האישום מגולל מערכת יחסים קרובה בין בוחניק לנערים, שכללה שיחות אינטימיות על מיניותם – שהובילו לביצוע המעשים המגונים. הנערים עצמם, שהיו באותו זמן בגילאי העשרה, מתגוררים בחלקם בקיבוץ בו גר הנאשם, והשאר בקיבוצי הסביבה.

בכל המקרים, כך לפי כתב האישום, נהג בוחניק להזמין את התלמידים לביתו למטרות שונות ומגוונות, כגון “שיחות ייעוץ” בעניינים חברתיים, עזרה בשיעורים ושיחות בנוגע ליחסים עם המין השני.

באחד המקרים הציע בוחניק לתלמיד בן 13 סיוע בלימודים. כאשר הנער הגיע לביתו, הוא שמע ממנו שהגיעה העת ללמוד על רזי המין: “אני כאן כדי להיות המורה שלך”. הנאשם והנער נפגשו במשך מספר שנים, ובכל פעם קיימו יחסי מין. כאשר הנער ביקש להפסיק את הקשר, אמר לו בוחניק כי יש לו, לנער, בעיות רבות בתחום החברתי, וכי עליו גם לטפל ב”בעיותיו המיניות” – במסגרתן הוא מגיע לסיפוק מיני “מוקדם מדי”. כדי להתגבר על המכשולים, הציע בוחניק לתלמיד להשתמש ב”דמיון מודרך”, כדי להשהות את הגעתו לסיפוק.

במקרה אחר, ליווה בוחניק תלמידי כיתות ז’ לטיול בחג הפסח. בתום הטיול הוא הזמין את אחד הנערים לביתו. בשיחה ביניהם אמר לו הנער, כי הוא חושש שהוא נמשך לבני מינו. הנאשם מיהר להרגיעו אותו ואמר כי אין הדבר מעיד כלל על היותו הומוסקסואל. כאשר הנער אמר שהוא חש שלא בטוב בנוגע לטיב היחסים ביניהם, אמר לו בוחניק: “תחושתך לגיטימית, אך זה יסייע לך בעתיד לבנות את זהותך המינית”. הנאשם נהג לצלם את הנער בתחתוניו, “כדי לעקוב אחר התפתחותו”.

 

כאשר שימש בוחניק מדריך כושר, כך לפי כתב האישום, פנה אליו נער בכיתה ו’, שידע כי הוא נחשב לאהוד ונערץ מבחינה חברתית, וביקש ממנו סיוע בנושאים מיניים. הנאשם הזמין אותו לביתו ואמר שהוא מוכן לשוחח איתו, אולם “הקטע הפיזי ביניהם יוכל לשפר את המצב מהר יותר ולהשפיע בצורה משמעותית וטובה”. בסוף כיתה ז’ החליט הנער לנתק את הקשר עם המדריך, אך הנאשם נהג לשוחח עימו, הפעיל עליו לחץ, אמר לו שהוא מתגעגע אליו ולאחר מספר חודשים – הקשר האינטימי חודש. כתב האישום מתאר עוד מקרים רבים, בהם ניצל בוחניק לכאורה את יחסי התלות שנוצרו בינו לבין הנערים. 

למרות מאמצים רבים הגזר דין של רמי בוכניק לא ניתן לאתר ברשם אבל ידוע שנגזרו עליו 18 שנות מאסר בפועל. כאשר עמד להשתחרר מהכלא סופית אבי דוביצקי תפס אותו באתר אטרף, מקום המצאם של עשרות פדופילים מסוכנים.

מזל שאבי דוביצקי בשטח, לבוחניק המתינה הפתעה בביתו באריאל. 

רמי בוחניק, מי שכונה הפדופיל מהצפון, השתחרר לפני שבועיים מהכלא, אחרי שהורשע בביצוע מעשים מגונים בנערים אותם חינך. מערכת “חי בלילה” חשפה אמש לראשונה תיעוד של שיחה בעלת אופי מיני, בין בוחניק לנער מטעמו של “צייד הפדופילים”, אבי דוביצקי. “כבר חודשים שרמי בוחניק, מנהל שיחות מיניות עם מישהו שנחשב לנער”, חשף מורן קלפר ממערכת “חי בלילה”, “שיחות שהחלו בזמן שיצא לחופשות סוף שבוע בכלא, המשיכו ועלו שלב ברגע שהשתחרר. בוחניק חשב בהתחלה שהוא מדבר עם מישהו בן 19, הוא שלח לו תמונות מיניות ומהר מאוד גילה שמדובר בנער בן 14, אבל הוא ממשיך את ההתכתבות ואפילו מחמיר אותה”. למעשה, מאחורי הנער עומד אבי דוביצקי, אשר מכונה “צייד הפדופילים”, ובשיחת טלפון עם בוחניק, הורה לנער מטעמו מה להגיד ואיך לפעול.

“בטבעי שלי אני כן רוצה להתנשק איתך ואני רוצה לתת לך חוויה ראשונה טובה”, נשמע קולו של בוחניק בשיחה עם הנער, “אני פוחד שתעשה את זה במקום שתפגע או במקום שיגעילו אותך. אני בטבעי שלי כן הייתי רוצה שתבוא אליי אחרי בית הספר, אני רוצה לראות איך אתה נראה בלי חולצה. יש לך מחשבות, רעיונות, פנטזיות? אתה רואה סרטים, אפילו אולי טיפה פורנו, זה לא שאתה מנותק מהעולם. אתה פחות או יותר יודע מה הגוף שלך רוצה ומה הראש שלך רוצה”.

מערכת “חי בלילה” העבירה למשטרה את השיחה הפיקטיבית, כדי למנוע שיחה אמיתית שאולי עתידה להגיע. אבל לטענתם אין מה לעשות ללא תלונה או קורבן אמיתי. גם הניסיון עם מפקד יחידת צור, שאחראית על הפיקוח של עברייני מין, לא צלח. ובכך המערכת הופנתה בחזרה אל דוברות השב”ס.

רמי בוחניק מסר בתגובה: “אני לא דיברתי עם אף אחד באופן מיני, ברגע שידעתי שזה לא גיל מתאים ניתקתי. זה הכל”

בנו של רמי בוחניק מספר - אבי שלי פדופיל -

אבא שלו נעצר פעמיים באשמת פדופיליה. בפעם הראשונה הוא היה בכלא 15 שנים, ובפעם השנייה נעצר חודש אחרי שהשתחרר. מנור היה נער כשאבא שלו נעצר. יש בו הרבה כעס עליו, וכעס על השוטרים שהפילו את אבא שלו בפעם השנייה, אבל הוא גם מבין ומכבד אותם. “זו סיטואציה מורכבת כי מצד אחד השוטר הזה עושה עבודת קודש ומנסה להעיף אנשים כאלה מהאינטרנט ומצד שני זה כמו לבוא לנרקומן שממש עכשיו סיים גמילה ולדחוף לו קוקאין לנחיריים”.

מנור טמיר בוכניק (28) מקיבוץ אשדות יעקב שבעמק הירדן, נאלץ לחוות פעמיים את מאסר אביו באשמת פדופיליה.

בן כמה היית כשהוא נעצר?
“כשהוא נתפס הייתי בן 13 וחצי, לפני 15 שנה”.
ומה היה שם בדיוק? מה ידעת על מה שקורה?
“בהתחלה לא ידעתי כלום. אחר כך הבנתי שהוא, במונחים הכי לא משפטיים, פדופיל. שהוא ניצל את המרות שלו. למרות שכשאומרים פדופיל ישר חושבים על ילדים קטנים, אצלו זה היה בני נוער. אבל מבחינת החוק וגם מהבחינה המוסרית של הדברים זה ממש אותו דבר. אפילו שזה נובע מתוך מחלה ותפיסת עולם מעוותת, זה לא מצדיק ולא מתרץ את מה שהוא עשה”.
איך הוא הגיע לבני נוער?
“הוא היה מחנך בבית ספר תיכון, של כיתות ז’ ו-ח’. בשלב מסוים בהכשרה שלו כמורה השתחררה איזה טראומה שהוא חווה כילד, מאיזושהי סיבה, וזה פשוט התפרץ אצלו. הוא לא היה מודע לזה או שהוא היה בהכחשה, או בהדחקה, והוא לא הבין את ההשלכות ואת סדר הגודל ואת מה שזה אומר. הוא תמיד היה בנאדם מאוד חמוד. כל מי שפגש אותו ישר התאהב בו, והוא הכיר את כל העולם ואשתו. הוא היה מאוד חברותי ומאוד פופולרי. ובאו אלינו הביתה הרבה בני נוער. אבל הוא איש חינוך, והוא מחנך, והוא עובד עם החבר’ה הצעירים בקיבוץ, והכל בסדר ולגיטימי. וזה חלק ממי שהוא וחלק ממה שהוא עושה. הכל טוב. היו המון דגלים אדומים שרק בדיעבד הבנו אותם. למשל אם הייתי חוזר הביתה מבית הילדים, כי שנאתי להיות שם, לפעמים הדלת הייתה נעולה למרות שאבא שלי בבית. ואז כשהייתי דופק ורוצה להיכנס, הוא היה מתעקש שאני חייב מסגרת, וחייב לחזור עכשיו לבית הילדים”.
איך תפסו אותו?
“אחד הנערים סיפר לאמא שלו והתלונן. ובמקביל, לא בדיוק במקביל, התלוננו עוד איזה אחד או שניים. ואז הגיעו חוקרים לבית שלנו. כשהם הגיעו, אני הייתי במגרש מחוץ לבית. אמרו לי שהם טכנאים שהגיעו לסדר את המחשב וביקשו שאחכה בחוץ. הם הגיעו עם אמא שלי בהתחלה ואז קראו לאבא שלי, שהיה גם מאמן כושר. קראו לו מהחדר כושר. זו הפעם האחרונה שאני זוכר אותו כאדם חופשי. זה היה כשאני רואה אותו עולה במדרגות לבית ואומר לי שלום”.
מה אמרו לך? איפה אבא?
“בהתחלה אף אחד לא היה בטוח מה קורה. לא ידענו מה אמיתי ומה לא אמיתי. פחדנו שאולי מישהו מנסה להפליל אותו כי אין מצב, הוא הבן אדם האחרון שיעשה דבר כזה. עד שהוא הודה בכל ההאשמות”.
אתה יודע מה הוא עשה עם הנערים?
“לא בדיוק. נתן להם חינוך מיני מעשי, בואי נקרא לזה ככה. עם השנים הבנתי בגדול, אבל לא נכנסתי לדיטיילז, ואני גם לא רוצה לדעת. שום תועלת לא תצא לי מלדעת”.
ובקיבוץ, איך אנשים התייחסו אליכם?
“אני פחות זוכר את זה כי באמת הייתי עוד ילד, נער, עוד לא הבנתי. היו אנשים שישר באו חיבקו ותמכו ונתנו מקום והיו גם הרבה אנשים, שבאופן הגיוני בסיטואציה כזאת, לא ידעו איך להתמודד ואיך להגיב. וחלק מהאנשים היו שם עם ההורים של הקורבנות, ברגשות מאוד מעורבים כי הוא היה אדם מאוד מוערך בקיבוץ ובקהילה בעמק. שנה , או שנתיים אחרי זה לאח שלי, שביום המעצר היה בן 11 היה איזה ריב עם מישהו מהשכבה שלו בבית הילדים. זה התחיל כמשחק ואז התפתח עד שהילד צעק שמגיע לו שאבא שלו בכלא. זה המקרה היחידי שהיה איכשהו… כמו סכין כזה. מעבר לזה תמיד היו שאלות מתוך סקרנות ודברים כאלה. היו מאוד עדינים אתנו”.
איך סיפרו לך, נער צעיר, שאבא מטריד מינית ילדים בגילך?
“זה היה מאוד בהדרגה. זה לא היה ‘אבא נעצר כי הוא פדופיל’, לא ככה. אני זוכר שבערב שהוא נעצר הלכנו לישון אצל סבא וסבתא שגרים בקיבוץ. ובבוקר אחרי זה הלכנו בחזרה הביתה ומצאנו את אמא שלי, ושתי האחיות שלה, בוכות שלושתן בסלון וישבנו כולם מחובקים ובכינו. ועם הזמן לאט לאט פשוט עוד פרט פה, ועוד פרט פה, עד שהתמונה המלאה נפרסה והבנו בדיוק מה קרה”.
כמה זמן זה לקח בערך?
“כמה חודשים”.
ולא הצקתם? לא רציתם לדעת מה קורה?
“לאחי זה היה מאוד חשוב. וגם היה לו ממש קשה לקבל את זה. אני הייתי בהדחקה הרבה מאוד שנים. ממש עד הפעם השנייה שהוא נעצר. הייתי בהכחשה כזאת של, אוקיי, הוא עשה משהו אבל הוא עדיין אבא שלי. וכל מיני כאלה ומחלה נפשית וטרלהלה. מתמודדים וממשיכים הלאה מתוך מקום של חוסר מסוגלות להכיל את זה באמת”.
נשארתם בקשר אתו?
“כן. בהתחלה זה היה טלפונים, אחרי זה היו ביקורים בבית המעצר ובבית הסוהר, אחר כך הוא התחיל לקבל חופשות של כמה שעות. ובסוף לקראת סיום גזר הדין המקורי שלו הוא יצא לחופשות של בין 24 ל-72 שעות”.
אמא שלך גם שמרה אתו על קשר?
“הפגישה הראשונה שהיתה לה אתו אחרי המעצר זה היה הגירושין, שזה תהליך משפיל בפני עצמו. ובגלל איזה טעות פקידותית ברישום היא לא קיבלה כלום. שום מזונות, שום דבר. גם הוא אסיר ואין לו את האפשרות, וגם הייתה טעות רישומית בטופס. אחרי זה היא הייתה אתו בקשר רק כשהוא היה מתקשר הביתה לדבר אתנו, אתי ועם אחי, אז היא הייתה הולכת לחדר והיו צעקות וריבים והטחת האשמות. ואחר כך היא הייתה מדי פעם מדברת אתו, שלום שלום מה שלומנו כזה. ואני חושב שהיא באה אתנו לבקר אותו אולי פעמיים שלוש, אולי. היה לה קשוח נורא, היא לא הראתה את זה אבל זה היה לה ממש קשה”.
אתה זוכר את הפעם הראשונה שביקרתם אותו?
“כן. אחי הלך לביקור או שניים לפניי, אני לא הייתי מסוגל לדבר אתו בכלל. ואז כשכבר הלכתי זה היה מאוד סוריאליסטי. מוזר”.
למה מוזר?
“מגיעים למתחם ומחכים באולם גדול. הלכנו עם דודים שלי, אח ואחות של אבא, היינו תמיד בליווי ובהגנה צמודה. אחרי האולם עושים בידוק ביטחוני – להוריד נעליים, לעבור בדיקה גופנית, לראות שאין עלינו שום חפץ שאסור להכניס. אחרי זה עוברים לעוד אולם המתנה בפנים ואז לתאים כאלה עם טלפונים מכל צד, אבל זה לא היה עם זכוכית זה היה עם סורגי ברזל כאלה. זה היה נורא מוזר. הוא עוד היה על אזרחי כי זה היה לפני הפסק דין. הוא היה עם אזיקים על הרגליים, אני חושב, לא זוכר הרבה. אני זוכר שהוא דאג לשלומנו והבטיח שנדבר על זה יום אחד. לא היה לו כל כך מה להגיד. הייתה עסקת טיעון שהוא יוכל לשבת רק עד 15 שנה, ומסיבה מסוימת השופטים החליטו שהוא יקבל 18 שנה. אחר כך עם ערעור זה אכן ירד ל-15, אבל הוא השתחרר על התנהגות טובה בנובמבר 2017. יאמר לזכותו שהוא עשה את כל הטיפולים, כל התהליכים, הוא עשה באמת הכל וכבר היה אמור להתחיל טיפול בחוץ. טיפול של פעמיים בשבוע בעפולה. ובמקום זה פחות מחודש אחרי שהוא השתחרר הוא נעצר עוד פעם”.

אז עברו שנים ואבא שוחרר. השמחה הייתה גדולה? הייתה התרגשות?
“הייתה הקלה. זה נגמר, דף חדש. אפשר להתקדם הלאה ולנסות לבנות משהו. אבל אז פחות מחודש אחרי השחרור, התברר שבזמן החופשות שלו הוא היה נכנס לצ’אטים של בחורים צעירים. חשבתי פעם שזה לגיטימי ושיעשה מה שבא לו. אבל לא, הבנתי שהוא שיחק עם אש. אפילו אם במסגרת החוק זה סבבה. הוא היה צריך להבין שזה הסם שלו, שזו הבעיה שלו, ולהתרחק. אז הוא התחיל להתכתב עם בחור שטען שהוא בן 19 והם פיתחו סוג של קשר. במהלך השיחות התברר שהבחור בן 14. יאמר לזכות אבא שלי שהוא ניסה ממש חזק לנפנף אותו, ולהפסיק את הקשר, והוא אפילו הבהיר לו שהוא נכנס לכלא בדיוק על דברים כאלה. אבל הבחור עשה לו ריגשי ורצה להיות אתו בקשר ולא הניח לו, ואפילו אמר שזה לא חייב להיות מיני ואפשר רק לדבר. ואבא שלי נכנע והסכים לקשר אפלטוני. הם קבעו להיפגש ולדבר על הדברים, ואז התברר שהבחור היה צייד פדופילים שהתחזה לנער. וזו סיטואציה מורכבת כי מצד אחד השוטר הזה עושה עבודת קודש ומנסה להעיף אנשים כאלה מהאינטרנט ומצד שני זה כמו לבוא לנרקומן שממש עכשיו סיים גמילה ולדחוף לו קוקאין לנחיריים. ברור שהוא יישבר. אבל הוא לא היה צריך מלכתחילה להיכנס לצ’אטים האלה. אני חושב שרק בפעם השנייה שהוא נעצר נפל לו איזה אסימון. שהוא באמת הבין מה לא בסדר במה שהוא עושה. ובשיחת הטלפון האחרונה שלנו הוא סיפר לי הכל ובכה הרבה. והיא נגמרה כי הגיעו השוטרים לעצור אותו. מאז לא דיברתי אתו. אני לא מוכן עדיין לדבר אתו. לפני חודשיים הודיעו שב”ס שבגלל עודף באסירים הולך להיות שחרור מנהלתי של כמה מאות אסירים, ואבא שלי הוא אחד מהם. והוא אמור להשתחרר בינואר במקום במרץ”
מישהו פעם התייחס אליך שונה בגלל הסיפור שלך?
“איך אנשים מגיבים כשאתה מספר להם? אני חושב שהרבה אנשים היו בשוק בהתחלה, בהלם, וואו. יש הרבה סוגי תגובות. זו שאני הכי פחות אוהב זה ה”אוי מסכן, בטח קשה נורא” וכאלה. יש את אלה שלא יודעים איך להגיב אז הם נהיים קצת אוקוורד. ויש את אלה שאומרים “אוקיי”, וממשיכים הלאה”.
שאלו אותך אם הוא פעם נגע בך?
“בוודאי. זה התחיל בחקירות. לקחו אותנו לחדר עם עובדים סוציאליים, שתחקרו אותנו אם ידענו משהו בזמן שזה קרה, וגם אם הוא עשה לנו משהו, אם הוא נגע בנו. אבל ממש לא. אפילו לא קרוב. רק חיבוקים ונישוקים ואהבה ומשחקים, בעיקר כילדים”.
ואחרי זה בגיל מבוגר יותר, כשאתה כבר יודע מה היה, שאלת אותו מתישהו למה הוא עשה זה?
“רק בפעם השנייה שהוא נעצר. סליחה, לפני שהוא נעצר, בפעם השנייה שהוא נתפס. בפעם השנייה שהוא נתפס הייתה לנו שיחת טלפון מאוד ארוכה, לא בדיוק שאלתי אותו למה אבל הייתי מאוד נסער, ובגדול שאלתי אותו למה הוא מעביר אותנו את כל זה עוד פעם ולמה אמא שלנו צריכה לעבור את זה עוד פעם. והוא תרצן לא קטן הוא יודע לתת סיבות ולהצדיק אבל באותו יום זה לא השפיע עליי בכלל ופשוט הטחתי בו את מה שאני חושב. לא עניין אותי בכלל מה היה לו להגיד”.
הנערים היו בשכבת גיל שלך בערך, ועוד בקיבוץ, הכרת אותם?
“היום, בדיעבד אני יודע שאני מכיר שניים מהם בצורה שטחית – שמות, פרצופים. הם היו כמה שכבות מעליי בבית הספר. בבית שאלו אותי אם אני רוצה ללכת לתיכון אחר, לא רציתי. ולפני שהגעתי ללימודים, כמה ימים אחרי שכולם התחילו כבר את השנה, עשו לכולם שיחות והסבירו להם שאני לא אשם ושלא יציקו לי. כל כיתה עברה שיחה כזו עם מורה ועובדת סוציאלית”.
בדרך כלל כשאחד ההורים נעצר המדינה מספקת עובדת סוציאלית?
“לא. צריך להוסיף כסף בשביל זה ולמזלנו הקיבוץ והמועצה האזורית השתתפו ותמכו ועזרו לנו”.
וזה באמת עזר? כי מההכרות שלי עם תלמידי תיכון זה בעצם באו ונתנו להם שם והצביעו עליך ואמרו להם הנה עכשיו אתם יודעים למי להיטפל, כאילו סימנו אותך כמטרה
“לא… היו חבר’ה שבאו ושאלו שאלות ושאלו מה שלומו אבל לא הציקו לי”.
היו שמועות?
“מלא. ומלא בדיחות מאחורי הגב. אני יודע שהיו שרים עליו כל מיני שירים אל אף פעם לא מול הרצוף שלי. גם השמועות עליי לא היו קשורות לאבא שלי. כשכל המקרה נחשף הייתי בחטיבה עדיין והיו לי שנתיים עד התיכון ושם כן היו קצת הצקות, בעיקר רחמים כאלה, אבל בתיכון כבר לא. בחטיבה היו צריכים גם להבריח אותנו כמה פעמים מבית הספר כי באו כתבים לחפש אותנו ולשאול שאלות למרות שאמרו להם לא לעשות את זה”.
אתה מכיר עוד אנשים שבמצב שלך? שאחד ההורים שלהם בכלא על פדופיליה?
“לא, קבוצת תמיכה כזה? לא. אף עם לא חשבתי על זה אבל עכשיו כשאת אומרת את זה, זה יכול להיות מאוד מעניין”.

בתקווה שבו יזכה לראות את ההתכתבות אם אבא שלו הוא בפניכם

16/07/17, 20:18:46: ‎Messages to this chat and calls are now secured with end-to-end encryption.

16/07/17, 20:18:45: רמי בוחניק: היי אופק. אני רם.  דיברנו כרגע באטרף

16/07/17, 20:20:06: אופק: היי

16/07/17, 20:20:14: אופק: אתה אסיר משוחרר?

16/07/17, 20:20:21: רמי בוחניק: מה המצב נסיך

16/07/17, 20:20:33: רמי בוחניק: כרגע אסיר בחופשות.  מאד בקרוב משתחרר

16/07/17, 20:20:45: אופק: חחח נו באמת

16/07/17, 20:20:52: רמי בוחניק: מה?

16/07/17, 20:21:02: אופק: אתה בכלא??

16/07/17, 20:21:13: רמי בוחניק: לא כרגע. אני בחופשה

16/07/17, 20:21:21: רמי בוחניק: אבל כן עדיין מרצה עונש

16/07/17, 20:21:27: אופק: חחח קטעים איתך

16/07/17, 20:21:32: רמי בוחניק: חשבתי שקראת את הפרופיל

16/07/17, 20:21:35: רמי בוחניק: מה?

16/07/17, 20:22:24: רמי בוחניק: מבואס עליי?

16/07/17, 20:22:28: אופק: טוב נעשה כאילו שזה אמיתי חחח

16/07/17, 20:22:37: רמי בוחניק: חחחח טוב

16/07/17, 20:22:48: רמי בוחניק: מה אתה מחפש/אוהב?

16/07/17, 20:22:56: אופק: אני אופק נעים להכיר

16/07/17, 20:23:05: רמי בוחניק: נעים מאד. אני רם

16/07/17, 20:23:14: רמי בוחניק: אתה יודע שאתה מתוק אמיתי?

16/07/17, 20:23:17: אופק: מאיפה בארץ?

16/07/17, 20:23:21: אופק: תודה

16/07/17, 20:23:28: אופק: אני חדש באתר

16/07/17, 20:23:30: רמי בוחניק: ליד ראשון

16/07/17, 20:23:36: רמי בוחניק: גם אני דיי חדש

16/07/17, 20:23:47: רמי בוחניק: אתה בטח תוצף בהודעות והצעות

16/07/17, 20:24:00: אופק: כן

16/07/17, 20:24:02: רמי בוחניק: ודיי בטוח שולי תמצא מישהו שיתחבב עליך יותר ממני

16/07/17, 20:24:03: אופק: מלא

16/07/17, 20:24:21: רמי בוחניק: אז אני אהנה מהרגע…

16/07/17, 20:24:39: רמי בוחניק: ברור… אתה כוסון על

16/07/17, 20:24:49: רמי בוחניק: מה אוהב?

16/07/17, 20:24:54: אופק: אני צעיר 😀

16/07/17, 20:25:01: רמי בוחניק: נכוו

16/07/17, 20:25:18: רמי בוחניק: ולשמחתי אוהב גדולים ממך חחח

16/07/17, 20:26:45: רמי בוחניק: כלומר אתה אוהב גדולים ממך

16/07/17, 20:26:51: אופק: איך ידעת?

16/07/17, 20:27:06: רמי בוחניק: חחח התרשמתי ממה שכתבת

16/07/17, 20:27:17: רמי בוחניק: אבל לא הצלחתי להבין מה אתה אוהב?

16/07/17, 20:27:18: אופק: יש לך תמונה?

16/07/17, 20:27:37: רמי בוחניק: ברור…   כל מיני תמונות

16/07/17, 20:27:45: רמי בוחניק: מה תרצה לראות?

16/07/17, 20:28:08: רמי בוחניק: ומה יש לך להראות לי עוד?

16/07/17, 20:28:29: אופק: מה שבא לך

16/07/17, 20:28:39: רמי בוחניק: תשלח לי גם?

16/07/17, 20:28:43: אופק: כן

16/07/17, 20:29:23: רמי בוחניק: 2017-07-16-PHOTO-00000048.jpg <‎attached>

16/07/17, 20:30:13: רמי בוחניק: 2017-07-16-PHOTO-00000049.jpg <‎attached>

16/07/17, 20:30:22: אופק: חח פנים

16/07/17, 20:31:21: רמי בוחניק: 2017-07-16-PHOTO-00000051.jpg <‎attached>

16/07/17, 20:31:22: רמי בוחניק: 2017-07-16-PHOTO-00000052.jpg <‎attached>

16/07/17, 20:31:23: רמי בוחניק: 2017-07-16-PHOTO-00000053.jpg <‎attached>

16/07/17, 20:31:24: רמי בוחניק: שלחתי לך באתר

16/07/17, 20:31:43: אופק: נגמרו לי המפעיל

16/07/17, 20:31:46: אופק: הצפיות

16/07/17, 20:32:02: רמי בוחניק: אה סבבה

16/07/17, 20:32:09: רמי בוחניק: שלח משהו גם בינתיים

16/07/17, 20:32:14: רמי בוחניק: כבר שולח עוד

16/07/17, 20:32:26: אופק: 2017-07-16-PHOTO-00000060.jpg <‎attached>

16/07/17, 20:32:46: רמי בוחניק: וואי אתה יפה מידיי חח

16/07/17, 20:32:56: רמי בוחניק: אתה ראוי ליותר

16/07/17, 20:33:57: רמי בוחניק: 2017-07-16-PHOTO-00000063.jpg <‎attached>

16/07/17, 20:33:58: רמי בוחניק: 2017-07-16-PHOTO-00000064.jpg <‎attached>

16/07/17, 20:33:58: רמי בוחניק: 2017-07-16-PHOTO-00000065.jpg <‎attached>

16/07/17, 20:34:16: רמי בוחניק: יש לך ניסיון כלשהו?

16/07/17, 20:34:50: רמי בוחניק: וזה בסדר אני אני לא לטעמך

16/07/17, 20:35:00: רמי בוחניק: רק תהייה פתוח וכן איתי חח

16/07/17, 20:36:20: אופק: אתה ממש חמוד

16/07/17, 20:36:43: רמי בוחניק: 2017-07-16-PHOTO-00000070.jpg <‎attached>

16/07/17, 20:36:45: רמי בוחניק: 2017-07-16-PHOTO-00000071.jpg <‎attached>

16/07/17, 20:36:53: רמי בוחניק: חחח אתה מתוק שאתה אומר את זה?

16/07/17, 20:37:02: רמי בוחניק: אתה יפה תואר

16/07/17, 20:37:09: רמי בוחניק: שלח עוד…

16/07/17, 20:40:34: אופק: למה אין לך תמונןת מהכלא חחח

16/07/17, 20:40:51: רמי בוחניק: חחח כי אין שם מצלמות

16/07/17, 20:40:58: רמי בוחניק: מה היית רוצה לראות?

16/07/17, 20:41:07: רמי בוחניק: יש לך תמונות דומות?

16/07/17, 20:41:09: אופק: למה אתה בכלא ?? עם אולמרט?

16/07/17, 20:41:42: רמי בוחניק: באותו מתקן כן.  אבל הוא השתחרר כבר. ולא היינו באותו אגף

16/07/17, 20:42:11: רמי בוחניק: אני לייייב עוד תמונות שלך

16/07/17, 20:42:20: רמי בוחניק: חיייב חחח

16/07/17, 20:42:57: אופק: 2017-07-16-PHOTO-00000083.jpg <‎attached>

16/07/17, 20:43:32: רמי בוחניק: צוחק עליי אה? חחח

16/07/17, 20:44:04: רמי בוחניק: לא אמרת על התמונות שלי כלום…

16/07/17, 20:44:21: אופק: יפות

16/07/17, 20:44:35: אופק: נו אתה גם מסתלבת

16/07/17, 20:44:36: רמי בוחניק: מה אוהב לראות מקדימה או מאחורה?

16/07/17, 20:44:49: רמי בוחניק: לא אני לא… כל מה שאמרתי לך אמיתי

16/07/17, 20:45:03: אופק: חחח סבבנ

16/07/17, 20:45:06: רמי בוחניק: מה נשמע לא מוזר או לא אמיתי?

16/07/17, 20:45:10: אופק: סבבה

16/07/17, 20:45:22: אופק: תגיד תאמת לך מפריע לך הגיל שלי?

16/07/17, 20:45:27: רמי בוחניק: יש לך עודצתמונות גוף?

16/07/17, 20:45:29: אופק: אני בן 14 וחצי

16/07/17, 20:45:34: רמי בוחניק: מה הגיל שלך?

16/07/17, 20:45:39: רמי בוחניק: מה???

16/07/17, 20:45:44: רמי בוחניק: אמרת 18

16/07/17, 20:45:58: אופק: באטרף אי אפשר לרשום 14

16/07/17, 20:46:02: אופק: כועס?

16/07/17, 20:46:09: רמי בוחניק: לא חחח

16/07/17, 20:46:13: אופק: סבבה

16/07/17, 20:46:22: אופק: חשבתי שסתם לב

16/07/17, 20:46:30: רמי בוחניק: אבל אני יושב בכלא כי קיימתי יחסי מין עם נערים בגילך.   מזמן

16/07/17, 20:46:38: אופק: חחחח ממש

16/07/17, 20:46:50: רמי בוחניק: איך אני יודע שאתה לא עובד עליי? חח

16/07/17, 20:47:00: רמי בוחניק: בחיי שזה נכון

16/07/17, 20:47:09: אופק: דייי

16/07/17, 20:47:20: אופק: אתה מסתלבת

16/07/17, 20:47:33: רמי בוחניק: הייתי עם נערים בני 14 ו15

16/07/17, 20:47:40: רמי בוחניק: בהסכמה והכל

16/07/17, 20:47:50: רמי בוחניק: אבל הייתי גם מאמן כושר

16/07/17, 20:47:58: רמי בוחניק: וזה החמיר את העניין

16/07/17, 20:48:03: אופק: למה?

16/07/17, 20:48:12: רמי בוחניק: כי זה כאילו מרות

16/07/17, 20:48:22: אופק: אני לא מבין בזה

16/07/17, 20:48:30: רמי בוחניק: שהם תחת אחריות שלי ואני כביכול ניצלתי את זה

16/07/17, 20:48:47: רמי בוחניק: יש לך ניסיון כבר?

16/07/17, 20:48:52: אופק: אז אסור לנו לדבר?

16/07/17, 20:49:06: אופק: לא רוצה שיהיו לך בעיות בגללי

16/07/17, 20:49:22: רמי בוחניק: אתה מקסים

16/07/17, 20:49:26: רמי בוחניק: וצודק

16/07/17, 20:49:44: רמי בוחניק: זה בעייתי בשבילי. לצערי הרב

16/07/17, 20:50:00: רמי בוחניק: לא ענית לי… יש לך ניסיון?

16/07/17, 20:50:18: אופק: אין לי 😳

16/07/17, 20:50:40: רמי בוחניק: ואיך אתה בטוח שאתה אוהב בניםת ובמיוחד מבוגרים…

16/07/17, 20:50:44: אופק: 👀

16/07/17, 20:50:52: רמי בוחניק: זאת היית שאלה חחח

16/07/17, 20:51:08: אופק: לא יודע ככה נראה לי

16/07/17, 20:51:14: אופק: איך אפשר לדעת?

16/07/17, 20:51:24: רמי בוחניק: מפנטז על זה כשאתה מאונן?

16/07/17, 20:51:40: אופק: בקטנה חח

16/07/17, 20:51:55: רמי בוחניק: מפנטז מה?  מסוגל לדבר על זה?

16/07/17, 20:52:10: אופק: מתביש ממך קצת עדין

16/07/17, 20:52:34: רמי בוחניק: אם מתבייש עדיין זה טוב.  סימן שאתה זהיר

16/07/17, 20:52:49: רמי בוחניק: ושאולי אתה לא מוכן עדיין לעניין

16/07/17, 20:53:03: רמי בוחניק: ואולי אם כבר אז שיהיה מישהו בגילך בערך

16/07/17, 20:53:06: אופק: מה אתה חושב?

16/07/17, 20:53:15: רמי בוחניק: לנסות דברים לאט לאט

16/07/17, 20:53:27: רמי בוחניק: חושב מה?

16/07/17, 20:55:20: אופק: שאני צריך לעשות

16/07/17, 20:56:14: רמי בוחניק: בהחלט להתנתק מהאתר… זה לא לגילך וךחוסר הניסיון שלך. יש מלא מלא שישמחו לנצל את התמימות והסקרנות שלך

16/07/17, 20:56:39: רמי בוחניק: אפילו אני מתפתה. ואני יודע שזה לא טוב ולא נכון

16/07/17, 20:56:45: אופק: אבל לא קרה לי משהו רע שם

16/07/17, 20:56:54: רמי בוחניק: אז בטח ובטח מישלא מעניין אוץו ממך

16/07/17, 20:56:57: רמי בוחניק: בנתיים

16/07/17, 20:57:01: אופק: אני לא מספר שאני שם

16/07/17, 20:57:06: רמי בוחניק: נפגשת עם מישהו?

16/07/17, 20:57:11: אופק: כן

16/07/17, 20:57:21: רמי בוחניק: בן כמה הוא היה?

16/07/17, 20:57:29: אופק: חייל

16/07/17, 20:57:41: רמי בוחניק: ו….הוא ידע בן כמה אתה?

16/07/17, 20:57:46: אופק: כן

16/07/17, 20:57:54: אופק: כאילו הוא טייס

16/07/17, 20:57:56: רמי בוחניק: ומה עשיתם?

16/07/17, 20:58:05: אופק: עם 2 פלאפילים

16/07/17, 20:58:06: רמי בוחניק: חחח הטופ שבטופ

16/07/17, 20:58:28: רמי בוחניק: חח. אז הוא לפחות בןצ27

16/07/17, 20:58:48: אופק: היה לו שיער לבן

16/07/17, 20:58:58: רמי בוחניק: אז הוא ממש מבוגר

16/07/17, 20:59:05: רמי בוחניק: הוא אוהב נערים

16/07/17, 20:59:10: רמי בוחניק: מה עשיתם?

16/07/17, 20:59:37: אופק: אמר לי שאוהב צעירים

16/07/17, 20:59:49: רמי בוחניק: ברור… ו?

16/07/17, 21:00:07: אופק: יצאנו לסרט

16/07/17, 21:00:11: אופק: הוא היה משעמם

16/07/17, 21:00:27: רמי בוחניק: מאיזו בחינה משעמם?

16/07/17, 21:00:33: רמי בוחניק: אני משעמם אותך?

16/07/17, 21:00:46: אופק: לא

16/07/17, 21:00:51: אופק: הוא לא דיבר

16/07/17, 21:00:59: רמי בוחניק: הוא נגע בך?

16/07/17, 21:01:09: רמי בוחניק: ביקש ממך למגוע בו?

16/07/17, 21:01:44: אופק: היו אנשים

16/07/17, 21:01:46: רמי בוחניק: אני לא גאה בזה אבל אני גם הייתי עם בני גילך

16/07/17, 21:01:50: אופק: רק חיבק

16/07/17, 21:02:00: רמי בוחניק: זה היה לך נעים?

16/07/17, 21:02:12: אופק: היו לו שרירים

16/07/17, 21:02:25: רמי בוחניק: וזה עושה לך את זה..

16/07/17, 21:02:37: רמי בוחניק: הוא ניסה לנשק אותך?

16/07/17, 21:02:57: אופק: כן אבל היה לו ריח רע

16/07/17, 21:03:14: רמי בוחניק: אז לא נתת לו… יופי

16/07/17, 21:03:25: רמי בוחניק: הוא היחיד שנפגשת איתו?

16/07/17, 21:04:11: אופק: כן

16/07/17, 21:04:18: רמי בוחניק: טוב

16/07/17, 21:04:27: רמי בוחניק: בני גילך לא עושה לך את זה?

16/07/17, 21:04:32: רמי בוחניק: אפילו 16 17

16/07/17, 21:04:43: אופק: לא

16/07/17, 21:04:48: רמי בוחניק: טם זה אתה בתמונות אז אתה ממש יפה

16/07/17, 21:04:59: רמי בוחניק: ובקלות תוכל להכיר מישהו בגילך

16/07/17, 21:05:07: אופק: פחחח לא תודה

16/07/17, 21:05:09: רמי בוחניק: אה… לא עושה לך…  הבנתי

16/07/17, 21:05:15: רמי בוחניק: חחח

16/07/17, 21:05:25: רמי בוחניק: הגרתע הרבה שאוהבית רק מבוגרים

16/07/17, 21:05:31: רמי בוחניק: אתה אמיתי?

16/07/17, 21:05:40: רמי בוחניק: חחח

16/07/17, 21:06:11: רמי בוחניק: שלח ךי עוד תמנות גוף. שאני ארגיש שזה אתה

16/07/17, 21:06:33: אופק: 2017-07-16-PHOTO-00000197.jpg <‎attached>

16/07/17, 21:07:04: רמי בוחניק: זה מהאתר לא?

16/07/17, 21:07:13: רמי בוחניק: אתה ממש נראה טוב.  אוףףף

16/07/17, 21:07:17: רמי בוחניק: חח

16/07/17, 21:07:24: אופק: לא זה שהראש למעלה יותר

16/07/17, 21:07:38: רמי בוחניק: נכון עעשיו אני רואה

16/07/17, 21:07:50: רמי בוחניק: עשית סדרה של כאלה?

16/07/17, 21:08:09: אופק: חבר צילם שחזרנו מטניס

16/07/17, 21:08:24: רמי בוחניק: מת על טניס

16/07/17, 21:09:02: רמי בוחניק: 2017-07-16-PHOTO-00000206.jpg <‎attached>

16/07/17, 21:09:15: רמי בוחניק: יש תמונות בזוית אחרת?

16/07/17, 21:09:28: רמי בוחניק: אתה אוהב לצלם את עצמך?

16/07/17, 21:11:44: אופק: רק חברים מצלמים

16/07/17, 21:12:09: רמי בוחניק: יש לך תמונה שאתה צוחק או מחייך?

16/07/17, 21:12:56: רמי בוחניק: לא עושה סלפי?

16/07/17, 21:13:45: אופק: יש לי

16/07/17, 21:13:51: רמי בוחניק: ת

16/07/17, 21:13:53: רמי בוחניק: ח לי

16/07/17, 21:14:15: רמי בוחניק: שלח אם בא לך?

16/07/17, 21:14:38: אופק: 2017-07-16-PHOTO-00000216.jpg <‎attached>

16/07/17, 21:14:43: אופק: יש לי גשר

16/07/17, 21:15:02: רמי בוחניק: אתה מושלם

16/07/17, 21:15:15: רמי בוחניק: כל הסממנים הנעריים עושים לי את זה יותר חחח

16/07/17, 21:15:41: רמי בוחניק: אתה עולה ל ט׳?

16/07/17, 21:17:48: אופק: כן

16/07/17, 21:18:05: רמי בוחניק: מה בכל זאת עובר ל בראש

16/07/17, 21:18:33: רמי בוחניק: כאילו… מה אתה מדמייןת

16/07/17, 21:18:39: רמי בוחניק: יחסי אב בן

16/07/17, 21:18:48: רמי בוחניק: חברות הדדית?

16/07/17, 21:19:02: רמי בוחניק: מישהו מגונן כזה. מפנק?

16/07/17, 21:19:15: רמי בוחניק: יחסי מין בכלל עולים במחשבות?

16/07/17, 21:19:28: אופק: לא יודע זה נראה לי מסובך

16/07/17, 21:19:35: רמי בוחניק: אתה שאלת את עצמך שאלות כאלה?

16/07/17, 21:19:41: רמי בוחניק: ברור שמסובך חחח

16/07/17, 21:19:52: אופק: לא חופר לעצמי

16/07/17, 21:20:00: רמי בוחניק: כי המשיכה שלך היא פעורה לגילך

16/07/17, 21:20:10: אופק: אתה כועס?

16/07/17, 21:20:17: רמי בוחניק: אבל…אבל… באמת שלך עם עתמך אתה יודע

16/07/17, 21:20:26: רמי בוחניק: לא אופק.  עליך בכלל לא

16/07/17, 21:20:30: רמי בוחניק: עליי קצת

16/07/17, 21:20:40: רמי בוחניק: אתה מקסים אותי

16/07/17, 21:20:51: רמי בוחניק: אבל חשוב לי לדעת שאתה אמיתי והכל?

16/07/17, 21:21:07: רמי בוחניק: ושלא תפגע בעצמך …

16/07/17, 21:21:38: אופק: תודה

16/07/17, 21:21:43: רמי בוחניק: אתה טוב בטניס?

16/07/17, 21:21:51: רמי בוחניק: מה עוד אוהב לעשות?

16/07/17, 21:21:52: אופק: מעולה

16/07/17, 21:22:04: רמי בוחניק: יש לך סרטון שאתה משחק?

16/07/17, 21:22:16: אופק: נראה לי אחפש

16/07/17, 21:22:25: רמי בוחניק: נהניתי מהטורניר השנה. בווימבלדון

16/07/17, 21:22:32: רמי בוחניק: משלקעם טובים

16/07/17, 21:22:57: רמי בוחניק: ראיתי היום ביו טיוב משחק ראווה של ישי עוליאל. הוא ממש ממש טוב

16/07/17, 21:23:04: רמי בוחניק: ונראה טוב גם חח

16/07/17, 21:23:14: רמי בוחניק: אבל יש לו עוד מלא עבודה…

16/07/17, 21:24:13: אופק: זה אצל חבר שלי

16/07/17, 21:24:26: אופק: יש לי רק תמונות שהוא מחשק

16/07/17, 21:24:27: רמי בוחניק: מה?  הסרטון?

16/07/17, 21:24:34: רמי בוחניק: תראה לי

16/07/17, 21:24:39: אופק: שניה

16/07/17, 21:26:07: אופק: 2017-07-16-PHOTO-00000256.jpg <‎attached>

16/07/17, 21:26:08: אופק: 2017-07-16-PHOTO-00000257.jpg <‎attached>

16/07/17, 21:26:50: רמי בוחניק: אתם משחקים בךי חולצות?

16/07/17, 21:26:56: רמי בוחניק: הוא נראה נחמד גם

16/07/17, 21:27:00: אופק: ברור חם אש

16/07/17, 21:27:18: רמי בוחניק: אבל חולצה סופגת זיענ

16/07/17, 21:27:33: אופק: לא נעים

16/07/17, 21:27:37: אופק: זה נדבק

16/07/17, 21:27:43: רמי בוחניק: יש לך תמונות כאלה גםת בעיקרון…

16/07/17, 21:28:15: רמי בוחניק: איזה סרטון של עצמך יש לך בכלל…? לא חשוב מה אבל שלך…

16/07/17, 21:28:28: רמי בוחניק: שוב… לא חייב

16/07/17, 21:28:34: אופק: לא בפון שלי חכה שהיה לי

16/07/17, 21:28:40: אופק: אני ימצא לך

16/07/17, 21:28:43: אופק: זה לא בעיה

16/07/17, 21:28:46: רמי בוחניק: מחכה

16/07/17, 21:28:54: רמי בוחניק: סבבה תודה

16/07/17, 21:29:21: אופק: זה בטח בפון של חבר שלי שמצלם אבל הוא ישן עכשיו

16/07/17, 21:29:33: רמי בוחניק: מחר זה גם סבבה

16/07/17, 21:29:44: רמי בוחניק: אם עדיין תרצה…

16/07/17, 21:29:53: רמי בוחניק: חבר שלך יודע עליך?

16/07/17, 21:29:59: אופק: למה לא ארצה?

16/07/17, 21:30:07: אופק: יודע

16/07/17, 21:30:22: רמי בוחניק: לפעמים אחרי לילה מתחרטים על דברים… לפעמים חח

16/07/17, 21:30:36: רמי בוחניק: יודע ואיך הוא עם זה?  הוא גם…?

16/07/17, 21:30:37: אופק: עשיתי משהו רע?

16/07/17, 21:30:45: רמי בוחניק: ממש ממש ממש לא

16/07/17, 21:30:50: רמי בוחניק: אם כבר אני….

16/07/17, 21:30:51: אופק: יש מצב לא יודע

16/07/17, 21:30:53: רמי בוחניק: חח

16/07/17, 21:31:11: רמי בוחניק: יש מצב? למה אתה חושב שיש מצב?  הוא שואל ומתעניין?

16/07/17, 21:33:15: אופק: סתם לא יודע כי אין לו חברה

16/07/17, 21:33:29: רמי בוחניק: זה לא אומר כלום חחח

16/07/17, 21:33:40: רמי בוחניק: בכיתה ח לא הרבה עם חברות

16/07/17, 21:33:46: רמי בוחניק: הוא מדבר על בנות?

16/07/17, 21:34:04: אופק: לפעמיים

16/07/17, 21:34:25: רמי בוחניק: טוב בכל מקרה זה לא יעניין אותך חחח

16/07/17, 21:34:31: רמי בוחניק: יש לך הרבה חברים?

16/07/17, 21:34:35: רמי בוחניק: אתה מחוץ לארון?

16/07/17, 21:38:34: אופק: לא לא לא מחוץ

16/07/17, 21:38:42: אופק: רמי אני עיף מת

16/07/17, 21:38:49: אופק: אפשר לדבר מחר?

16/07/17, 21:39:19: רמי בוחניק: ברור נשמה

16/07/17, 21:39:26: רמי בוחניק: לילה טוב נסיך

16/07/17, 21:39:38: רמי בוחניק: ונדבר כשנוכל.

16/07/17, 21:39:44: רמי בוחניק: תשיג סרטונים שלך

16/07/17, 21:39:47: אופק: טוב אז אתה תשלח לי הודעה אם בא לך

16/07/17, 21:39:52: רמי בוחניק: אני מאשמח

16/07/17, 21:39:53: אופק: ברור

16/07/17, 21:39:56: רמי בוחניק: טוב

16/07/17, 21:40:00: אופק: לילה בוקר טוב

16/07/17, 21:40:04: רמי בוחניק: תרגיש חופשי גם

16/07/17, 21:40:09: רמי בוחניק: לילה בוקר טוב חחח

17/07/17, 07:54:43: אופק: צהריים

17/07/17, 08:40:49: רמי בוחניק: …חמים ולחים חח

17/07/17, 09:33:54: אופק: חם מאוד היום

17/07/17, 10:02:06: רמי בוחניק: נכון.  ישנת עד מתי?

17/07/17, 10:30:12: אופק: לא זוכר חח

17/07/17, 10:30:33: רמי בוחניק: חח. מה התוכניות להיום?

17/07/17, 10:30:56: אופק: לראות סרט ספיידרמן

17/07/17, 10:30:59: אופק: מה איתך?

17/07/17, 10:31:30: רמי בוחניק: איפה אתה רואה?

17/07/17, 10:31:53: רמי בוחניק: אני ראיתי את וונדרוואמן

17/07/17, 10:32:17: רמי בוחניק: עכשיו נכנסנו הביתה

17/07/17, 10:32:26: רמי בוחניק: עם מי אתה הולך?

17/07/17, 10:35:11: אופק: חבר אוב

17/07/17, 10:35:13: אופק: טוב

17/07/17, 10:35:28: רמי בוחניק: בגילך?

17/07/17, 10:35:33: אופק: השם שלך זה רמי נכון?

17/07/17, 10:35:37: אופק: בן 17

17/07/17, 10:36:04: רמי בוחניק: רם רמי. כל אחד יכול לבחור

17/07/17, 10:36:11: רמי בוחניק: בן 17?

17/07/17, 10:36:23: רמי בוחניק: איך יש לך חברים כאלה גדולים?

17/07/17, 10:42:49: אופק: סתם חבר שאני משחק איתו טניס

17/07/17, 10:43:29: רמי בוחניק: הייתי שמח להתחלף איתו חחח

17/07/17, 10:43:46: רמי בוחניק: איפה אתהצרואה את  הסרט?

17/07/17, 10:47:03: רמי בוחניק: טוב אני ךא אציק לך. חח.   תהנה

17/07/17, 11:00:01: אופק: בקולנוע

17/07/17, 11:00:19: אופק: אתה בטח בדרך כושר

17/07/17, 11:00:59: רמי בוחניק: ברור בקולנוע… איפה?

17/07/17, 11:01:20: רמי בוחניק: מה הכוונה?

17/07/17, 11:03:18: אופק: בחדר כושר

17/07/17, 11:03:38: רמי בוחניק: אמרתי לך שאני בבית

17/07/17, 11:03:51: רמי בוחניק: למה שתחשוב שאני בחדר כושר ת

17/07/17, 11:04:01: אופק: בצחוק

17/07/17, 11:04:06: אופק: אתה גר בראשון?

17/07/17, 11:04:06: רמי בוחניק: יש משהו שאתה רוצה לשאול אותי?

17/07/17, 11:04:11: רמי בוחניק: ליד

17/07/17, 11:04:31: רמי בוחניק: אני אצל משפחה בזמן החופשות

17/07/17, 11:04:38: אופק: אה הבנתי

17/07/17, 11:04:41: רמי בוחניק: בית דגן

17/07/17, 11:04:51: רמי בוחניק: אתה מפ”ת?

17/07/17, 11:04:53: אופק: זה ליד צריפין

17/07/17, 11:05:43: רמי בוחניק: מתי אתה יוצא?

17/07/17, 11:06:26: רמי בוחניק: דבר אותי כשתחזור… אם תרצה

17/07/17, 11:06:40: אופק: עוד חצי שעה

17/07/17, 11:07:33: רמי בוחניק: איך אתה יוצא? תראה לי מה לבשת.

17/07/17, 11:20:03: אופק: אצלם לך שם

17/07/17, 11:20:34: רמי בוחניק: חחח טוב. למה שם?

17/07/17, 11:20:45: רמי בוחניק: אתה לא יודע לצלם את עצמך? חח

17/07/17, 11:20:50: אופק: אצלם עם החבר

17/07/17, 11:21:28: רמי בוחניק: הצלחת להשיג את הסרטוני טניס שלך? או בכלל… כלשהם..

17/07/17, 11:53:52: אופק: זה בטיפול 😉

17/07/17, 12:49:22: רמי בוחניק: חחחח אתה חמוד אמיתי

17/07/17, 12:50:51: רמי בוחניק: מקווה שתהנה. וספר הכל

17/07/17, 15:26:44: אופק: היה סרט טוב

17/07/17, 15:31:20: רמי בוחניק: היי חמוד…  יופי שנהנית

17/07/17, 15:32:20: רמי בוחניק: אחרי שדיברנו ראיתי כמה טריילרים של הסרט ובאמת עושה חשק

17/07/17, 15:33:07: רמי בוחניק: גם… זה אחד ה”פיטר”ים הכי חמוד שהיה עד כה חחח

17/07/17, 15:39:57: אופק: לך תראה זה סרט טוב השחקן חמוד 😍

17/07/17, 15:40:18: רמי בוחניק: חופשה הבאה נראה לי אני אראה

17/07/17, 15:40:24: רמי בוחניק: השחקן ממש ממש חמוד

17/07/17, 15:40:33: רמי בוחניק: הגעת הביתה?

17/07/17, 15:43:19: אופק: בדרך

17/07/17, 15:43:36: רמי בוחניק: טוב דבר איתי כשתוכל. ותרצה

17/07/17, 15:43:52: אופק: על מה תרצה לדבר?

17/07/17, 15:44:03: אופק: איך זה להיות בכלא?

17/07/17, 15:44:12: רמי בוחניק: מה שתרצה

17/07/17, 15:44:29: רמי בוחניק: מעניין אותך הכלא?

17/07/17, 15:46:17: אופק: כן

17/07/17, 15:46:26: אופק: תספר כי רק ראיתי סרטים

17/07/17, 15:46:40: רמי בוחניק: סבבה נדבר גם על זה

17/07/17, 15:46:46: רמי בוחניק: מה שתרצה.  חופשי

17/07/17, 15:52:44: אופק: תספר הכל

17/07/17, 15:53:21: רמי בוחניק: כל מה שתשאל חח אני יענה בכנות

17/07/17, 15:53:27: רמי בוחניק: רק תגיע הביתה

17/07/17, 15:53:36: רמי בוחניק: מקווה שישצלך תצונות קצת סשבילי

17/07/17, 15:53:48: רמי בוחניק: ואם לא אז גם בסדר

17/07/17, 16:00:19: אופק: אתה בבית

כל היום?

17/07/17, 16:00:45: רמי בוחניק: לא הייתי בחוץ רוב היום

17/07/17, 16:00:53: רמי בוחניק: אבל בלילה אסור לי לצאת

17/07/17, 16:13:04: אופק: באמת?

17/07/17, 16:13:49: רמי בוחניק: כן. יש מגבלות בחופשה

17/07/17, 16:16:07: אופק: אני מתקשר

17/07/17, 16:16:36: רמי בוחניק: שנייה חחח

17/07/17, 16:16:42: רמי בוחניק: אחותימישנה פה מאחוריי

17/07/17, 16:16:54: רמי בוחניק: צריך לצאת מהחדר

17/07/17, 16:19:04: רמי בוחניק: איפה אתה?

17/07/17, 16:30:34: רמי בוחניק: נעלבת?

17/07/17, 16:31:29: אופק: לא

17/07/17, 16:31:53: רמי בוחניק: הגעת הביתה?

17/07/17, 16:31:57: אופק: כן

17/07/17, 16:32:00: רמי בוחניק: שלח הודעה קולית

17/07/17, 16:32:37: אופק: תענה

17/07/17, 16:32:45: אופק: או שאני זז לישון

17/07/17, 16:32:56: רמי בוחניק: שלח הודעה קולית. רגע

17/07/17, 16:33:02: אופק: לילה טוב

17/07/17, 16:33:02: רמי בוחניק: ואני כבר יוצר לענות

17/07/17, 16:33:08: אופק: אני עיף

17/07/17, 16:33:29: רמי בוחניק: וואי אתה כועס ועצבני?

17/07/17, 16:33:49: אופק: ליל טוב נדבר מחר

17/07/17, 16:34:00: רמי בוחניק: אני מחר חוזר לכלא בבוקר

17/07/17, 16:34:33: רמי בוחניק: לילה טוב

17/07/17, 16:34:43: אופק: ללט

17/07/17, 16:34:51: אופק: אין לך פון שם?

17/07/17, 16:35:13: רמי בוחניק: לא. אבל אני יכול להתקשר

17/07/17, 16:35:22: רמי בוחניק: למה? היית רוצה שאני אתקשר?

18/07/17, 14:36:23: אופק: תענה

11/08/17, 04:54:37: רמי בוחניק: מצטער לא הייתי בחוץ.  עכשיו אני בחופשה.  נדבר יותר מאוחר

11/08/17, 06:50:39: רמי בוחניק: מי זה בתמונה?

11/08/17, 09:17:32: אופק: היי ממצב

11/08/17, 09:17:37: אופק: התגעגעת?

11/08/17, 09:17:45: רמי בוחניק: חחחח

11/08/17, 09:18:12: רמי בוחניק: של מי התמונה הזאת?

11/08/17, 09:20:08: אופק: ממצב איתך

11/08/17, 09:20:24: אופק: חבר טוב

11/08/17, 09:20:40: רמי בוחניק: למה לא תמונה שלך?

11/08/17, 09:28:30: רמי בוחניק: הבטחת לי תמונות שלך. משחק טניס.  אולי סרטון

11/08/17, 10:11:21: אופק: זה היה מזמן

11/08/17, 10:12:10: אופק: 2017-08-11-PHOTO-00000424.jpg <‎attached>

11/08/17, 10:16:38: רמי בוחניק: כן. חמוד

11/08/17, 10:16:45: רמי בוחניק: כמה מזמן?

11/08/17, 10:17:35: רמי בוחניק: זאת תצונה שצריכה להיות לך בווטסאפ

11/08/17, 11:51:44: אופק: אבל אני בארון

11/08/17, 11:53:34: רמי בוחניק: טוב מאד. אבל מה הקשר.  וואטסאפ זה לכולם

11/08/17, 11:53:40: אופק: רק לך ועוד מישהו שלחתי

11/08/17, 11:53:56: רמי בוחניק: יש סיכוי שאני אראה סרטון שלך או תמונות טניס?

11/08/17, 11:54:24: אופק: כן אני מארגן חכה לי טוב?

11/08/17, 11:54:27: רמי בוחניק: אני רוצה לראת את בית השחי שלך עם הפנים… חח

11/08/17, 11:55:05: אופק: חח אין לי כזה תמונה

11/08/17, 11:55:18: רמי בוחניק: תצלם. סלפי חמוד

11/08/17, 11:55:37: אופק: רגע יש לי משהו עם חבר

11/08/17, 11:56:27: אופק: 2017-08-11-PHOTO-00000437.jpg <‎attached>

11/08/17, 11:56:46: רמי בוחניק: אתה חמוד.

11/08/17, 11:57:01: רמי בוחניק: אבל פליז תצלם תמונה כמו שביקשתי חח

11/08/17, 11:57:43: רמי בוחניק: רוצה שתצלם משהו במיוחד בשבילי. ולא משהו קיים

11/08/17, 11:57:44: אופק: דיי זה מביח

11/08/17, 11:57:53: רמי בוחניק: מה מביך?

11/08/17, 11:58:01: רמי בוחניק: בית שחי?

11/08/17, 11:58:18: אופק: כן כי אין חי שיער שם

11/08/17, 11:58:47: רמי בוחניק: מה הבעייה.  זה סבבה לגמרי.  עכשיו שאני יודע זה לא אמור להביך

11/08/17, 11:58:59: אופק: אותי זה כן

11/08/17, 11:59:31: רמי בוחניק: מה לא יביך אותך לצלם במיוחד בשבילי?

11/08/17, 12:00:16: אופק: לא יודע ואני לא מרגיש טוב עכשיו

11/08/17, 12:00:30: רמי בוחניק: טוב. תרגיש טוב חמוד….

11/08/17, 12:00:43: רמי בוחניק: טני חושב שהכל מוקדם לך קצת…

11/08/17, 12:00:52: רמי בוחניק: לא קצת חחח. מאד… לאט לאט

11/08/17, 12:01:17: אופק: מה הקשר?!?

11/08/17, 12:01:35: אופק: אני לא אוהב לצלם דברים שמביחים אותי

11/08/17, 12:01:48: אופק: אתה תצלם לי אותך דוחף מלפפון ?

11/08/17, 12:01:57: רמי בוחניק: מה לא יביך אותך לצלם?  כל דבר

11/08/17, 12:02:45: אופק: אפילו ספלי שלך כמו שביקשתי לא שלחת

11/08/17, 12:02:59: רמי בוחניק: בשלבים מתקדמים יותר… אולי…  אבל זה לא מה שביקשתי

11/08/17, 12:03:11: אופק: אבל במידה ותרצה אני מוכן להכיר אותך

11/08/17, 12:03:17: רמי בוחניק: מתי ביקשת?

11/08/17, 12:03:30: אופק: ואז אתן לך לצלם תמונה 1

11/08/17, 12:03:40: רמי בוחניק: מה הכוונה להכיר?  זה לא מה שקורה עכשיו

11/08/17, 12:05:01: אופק: במציאות

11/08/17, 12:06:54: אופק: תלמד אותי איך לעשות שרירים

11/08/17, 12:07:22: רמי בוחניק: חחח.  רוצה להתאמן ולהעלות מסת שריר?

11/08/17, 12:07:38: אופק: כן כי אני ממש רצה

11/08/17, 12:08:00: רמי בוחניק: אין לך בכלל?

11/08/17, 12:08:05: רמי בוחניק: אתה רזה?

11/08/17, 12:08:49: אופק: רזה מאוד

11/08/17, 12:08:56: אופק: רק בבטן ריבועים

11/08/17, 12:09:13: רמי בוחניק: זה בגלל שאתה רזה

11/08/17, 12:09:22: רמי בוחניק: יש לך תמונות?

11/08/17, 12:10:07: רמי בוחניק: 2017-08-11-PHOTO-00000472.jpg <‎attached>

11/08/17, 12:10:07: רמי בוחניק: 2017-08-11-PHOTO-00000473.jpg <‎attached>

11/08/17, 12:10:08: רמי בוחניק: 2017-08-11-PHOTO-00000474.jpg <‎attached>

11/08/17, 12:10:36: אופק: זה לא אני חחח

11/08/17, 12:11:13: אופק: איפה אתה מתאמן?

11/08/17, 12:11:35: רמי בוחניק: תראה לי מה אתה

11/08/17, 12:11:43: רמי בוחניק: כרגע מתאמן לבד

11/08/17, 12:12:00: אופק: מה הכוונה מה אתה

11/08/17, 12:12:19: רמי בוחניק: את הגוף שלך הריבועים

11/08/17, 12:12:38: אופק: 2017-08-11-PHOTO-00000481.jpg <‎attached>

11/08/17, 12:13:15: רמי בוחניק: את זאת ראיתי.  זאת לא מעכשיו

11/08/17, 12:13:22: רמי בוחניק: רתיתי מעכשיו

11/08/17, 12:14:07: אופק: זה לפני שבועיים שלוש לא השתנה

11/08/17, 12:14:09: רמי בוחניק: זה גם מביך אותך?

11/08/17, 12:14:20: רמי בוחניק: הבנתי

11/08/17, 12:14:25: אופק: זה לא מפריע

11/08/17, 12:14:54: רמי בוחניק: אז תצלם לי בטן ותצביע על אחד הריבועים חחח

11/08/17, 12:15:18: אופק: שאני יהיה לבד

11/08/17, 12:15:25: אופק: 2017-08-11-PHOTO-00000490.jpg <‎attached>

11/08/17, 12:15:29: רמי בוחניק: טוב.

11/08/17, 12:15:51: רמי בוחניק: זה החבר מהטניס?

11/08/17, 12:15:54: אופק: כן

11/08/17, 12:16:05: רמי בוחניק: אתה נראה יותר טוב ממנו

11/08/17, 12:16:17: אופק: באמת? אבל לי יש גשר

11/08/17, 12:16:43: רמי בוחניק: כן באמת…אז מה? גשר לא מכער אותך בכלל

11/08/17, 12:17:12: רמי בוחניק: יש לך חיוך חמוד

11/08/17, 12:17:18: רמי בוחניק: ועיניים… חבלז

11/08/17, 12:17:25: אופק: אבל לא אוהב בינתיים

11/08/17, 12:17:25: רמי בוחניק: אבל משהו בך מוזר…

11/08/17, 12:17:29: רמי בוחניק: חחח

11/08/17, 12:17:36: אופק: מוזר?!?

11/08/17, 12:17:39: רמי בוחניק: זה יורד מתישהו

11/08/17, 12:17:46: אופק: ככה מעליב

11/08/17, 12:17:50: רמי בוחניק: כן. מצד אחד אתה מאד פתוח ומשוחרר

11/08/17, 12:18:01: רמי בוחניק: לא לא… במובן אחר

11/08/17, 12:18:18: רמי בוחניק: ו מממ צד שני נבוך מדברים שוליים יחסית

11/08/17, 12:18:18: אופק: תראו מי שמדבר חחח

11/08/17, 12:18:30: רמי בוחניק: למה אני?

11/08/17, 12:18:56: אופק: שאתה מלא שריריה ומפחד להכיר אותי

11/08/17, 12:19:09: רמי בוחניק: אתה צעיר מאאאאאאד

11/08/17, 12:19:20: רמי בוחניק: ואני צריך להמנע מקשר איתך

11/08/17, 12:19:21: אופק: אז מה

11/08/17, 12:19:29: רמי בוחניק: ויותר חשוב לי שלא תפגע

11/08/17, 12:19:35: רמי בוחניק: מה אז מה?

11/08/17, 12:19:51: רמי בוחניק: אני עדיין לא יודע שאתה זה אתה

11/08/17, 12:20:07: רמי בוחניק: אז אני מרגיש מטופש שאני מנסה להגן עליך

11/08/17, 12:20:24: רמי בוחניק: ובכלל התברר לי שאתה בן 30 או משהו

11/08/17, 12:20:29: רמי בוחניק: שמסתלבט עליי

11/08/17, 12:20:47: אופק: אני נסתי להתקשר ולא ענית

11/08/17, 12:20:54: אופק: 💩

11/08/17, 12:21:03: רמי בוחניק: שלח הודעה קולית

11/08/17, 12:21:12: רמי בוחניק: אני לא לבד. לא יכטל לדבר כרגע

11/08/17, 12:21:19: אופק: מה אתה מפחד לדבר בפון??

11/08/17, 12:21:34: רמי בוחניק: לא יכול… כרגע

11/08/17, 12:21:37: אופק: גם אני לא לבד 🔫

11/08/17, 12:21:40: אופק: 💥

11/08/17, 12:21:44: אופק: 😍

11/08/17, 12:22:01: רמי בוחניק: כשתטכל שלח הודעה קולית. אני רוצה לשמוע את הקול שלך

11/08/17, 12:22:07: רמי בוחניק: אני אשלח גם

11/08/17, 12:22:17: אופק: סבבנ

11/08/17, 12:22:26: אופק: ומתי נדבר בפון??

11/08/17, 12:22:29: רמי בוחניק: סבבה וחצי

11/08/17, 12:22:39: רמי בוחניק: מאיפה כל האימוצים שיש לך?

11/08/17, 12:24:16: אופק: 2017-08-11-AUDIO-00000535.opus <‎attached>

11/08/17, 12:25:04: רמי בוחניק: 2017-08-11-AUDIO-00000536.opus <‎attached>

11/08/17, 12:25:11: אופק: בלי להעליב על המניאק חח

11/08/17, 12:25:26: רמי בוחניק: חחח בכלל לא. אהבתי

11/08/17, 12:25:48: אופק: אני יכול לספר לך משהו?

11/08/17, 12:25:58: רמי בוחניק: כן. ברור

11/08/17, 12:30:11: אופק: נפגשתי עם מישהו שהוא רופא והיה לי ריח של סיגריות וכמעט הקאצח

11/08/17, 12:30:31: רמי בוחניק: זה כבר השני שסבלת ממנו מריח רע

11/08/17, 12:30:51: אופק: יש מצב

11/08/17, 12:31:00: רמי בוחניק: הוא ניסה לנשק אותך?

11/08/17, 12:31:05: רמי בוחניק: בן כמה הוא היה?

11/08/17, 12:31:13: אופק: מה אנשים לא מרגישים שהם מסריחים?

11/08/17, 12:31:17: אופק: 52

11/08/17, 12:31:31: רמי בוחניק: אתה ממש אוהב מבוגרים אה?

11/08/17, 12:31:42: אופק: כן

11/08/17, 12:32:05: רמי בוחניק: הוא ניסה לנשק אותך?

11/08/17, 12:32:20: אופק: גן

11/08/17, 12:32:23: אופק: כן

11/08/17, 12:32:42: רמי בוחניק: ו…כמה זמן נמשכה הנשיקב

ה?

11/08/17, 12:34:50: אופק: אפס שניות חחח

11/08/17, 12:35:53: רמי בוחניק: חחח וחוץ מזה הוא לא ניסה כלום?

11/08/17, 12:39:10: אופק: ניסה אבל מסריח

11/08/17, 12:39:47: רמי בוחניק: טוב… אתה חיייייב חייייבבץ לשמור על עצמך

11/08/17, 12:39:59: רמי בוחניק: אתה מתלהב מתארים נראה לי חחח

11/08/17, 12:40:02: רמי בוחניק: טייס

11/08/17, 12:40:04: רמי בוחניק: רופא

11/08/17, 12:40:10: רמי בוחניק: שרירן… חחחח

11/08/17, 12:42:13: אופק: מה רע??

11/08/17, 12:42:22: אופק: עדיף ירקן בסופר?

11/08/17, 12:42:34: רמי בוחניק: בנתעעם 2 מתוך 2 יצאו לך מסריחים

11/08/17, 12:42:45: רמי בוחניק: ירקן יריח לך כמו נענע

11/08/17, 12:42:50: רמי בוחניק: או ברוקולי

11/08/17, 12:42:54: אופק: אני לא ידעתי שמעשנים

11/08/17, 12:43:01: אופק: חחחחחחי

11/08/17, 12:43:05: אופק: או נענע

11/08/17, 12:43:13: רמי בוחניק: אז תציין שאתה שונא מעשנים

11/08/17, 12:43:18: רמי בוחניק: שונה מזוקנים

11/08/17, 12:43:26: רמי בוחניק: שונא חרמנים מתלהבים

11/08/17, 12:43:35: רמי בוחניק: כל מה שמפריעצלך תגיד מראש

11/08/17, 12:43:56: רמי בוחניק: נענע אמרתי חחח

11/08/17, 12:45:24: אופק: ואז אני ישמע סנוב

11/08/17, 12:56:12: רמי בוחניק: תפסיק לחשוש מאיך תשמע

11/08/17, 12:56:22: רמי בוחניק: ובכלל לא תשמע סנוב

11/08/17, 12:56:31: רמי בוחניק: לכל אחד יש סייגים וגבולות

11/08/17, 12:56:51: רמי בוחניק: מה הוא אוהב ומה הוא מתאב\שונא

11/08/17, 12:56:54: רמי בוחניק: להיפך

11/08/17, 12:57:03: רמי בוחניק: זה מעלה את ערכך בעיני האחר

11/08/17, 12:59:29: רמי בוחניק: ואם לא. אז זאת הבעייה שלו ובוא לא צריך להיות איתך

11/08/17, 13:20:34: אופק: אני אנסה

11/08/17, 13:21:11: רמי בוחניק: יותר חשוב כרגע שתמצא אפשרות לצלם לי תמונת ב,טן שלך עדכנית

11/08/17, 13:21:34: רמי בוחניק: ושתדע לך שבית שחי חלק עושה לי את זה קשות

11/08/17, 13:21:42: רמי בוחניק: חחח זה בעהיין המביך

11/08/17, 13:43:29: אופק: חחח

11/08/17, 13:43:58: רמי בוחניק: רציני זה עושה לי את זה חח

11/08/17, 13:44:21: רמי בוחניק: 2017-08-11-PHOTO-00000589.jpg <‎attached>

11/08/17, 14:34:00: רמי בוחניק: מקווה שיצאת לבלות עם חברים

11/08/17, 15:18:48: אופק: כן

11/08/17, 15:26:21: רמי בוחניק: אחללה. ספר לי אחר כך

11/08/17, 15:35:16: אופק: מתי אתה חוזר לכלא חח?

11/08/17, 15:36:03: רמי בוחניק: שני. למה?

11/08/17, 15:36:17: אופק: אתה רציני או שזה בצחוק ?

11/08/17, 15:36:30: אופק: כי חשבתי שאתה סתם צוחק

11/08/17, 15:36:49: רמי בוחניק: לא אני לא… לאן אתה חושב שנעלמתי חודש?

11/08/17, 15:36:57: אופק: חול

11/08/17, 15:37:16: אופק: הרבה אנשים טסים בקיץ

11/08/17, 15:37:28: רמי בוחניק: אוקי… זה היה פעם התירוץ שהייתי נותן לאנשים. אבל נמאס לי לשקר

11/08/17, 15:40:32: אופק: למה להתביש שאתה נוסע לחול?

11/08/17, 15:41:18: רמי בוחניק: לא להתבייש מחול.. זה פשוט שקר וחשובצלי שיידעו מהתחלה איפה אני באמת

11/08/17, 16:14:58: אופק: אה אוב

11/08/17, 16:15:15: אופק: לא שמעתי אף פעם שיוצאים ונכנסים מכלא

11/08/17, 16:16:23: רמי בוחניק: וואלה?  אסירים בארץ יוצאים לחופשות אם מתנהגים בסדר. ומגיעים לזמן מסויים

11/08/17, 16:17:07: אופק: טוב אני מקווה שאני אף פעם לא יהיה אסיר

11/08/17, 16:17:26: רמי בוחניק: גם אני חחח

11/08/17, 16:17:50: אופק: נגיד וכן אז נוכל להיות ביחד ולהעביר קטעים ?

11/08/17, 16:24:56: רמי בוחניק: אבל אתה הולך עם כאלה שעלולים להיות אסירים

11/08/17, 16:25:17: רמי בוחניק: אם אתה תהייה בכלא?  אתה תהייה בכלא נוער

11/08/17, 16:25:36: רמי בוחניק: שם יש מלא סקס חחח אסל לא מבחירה ורצון

11/08/17, 16:27:16: אופק: יאנו אונס?

11/08/17, 16:28:31: רמי בוחניק: גם

11/08/17, 16:28:36: אופק: אמאל’ה

11/08/17, 16:28:37: רמי בוחניק: או סיחטה

11/08/17, 16:28:44: רמי בוחניק: או פרוטקשיין

11/08/17, 16:28:50: רמי בוחניק: כן. כלא זה לא טוב

11/08/17, 16:29:04: אופק: קרה לך כזה דבר?

11/08/17, 16:29:12: רמי בוחניק: לא

11/08/17, 16:29:18: רמי בוחניק: אצלי היה רק בהסכמה

11/08/17, 16:29:23: רמי בוחניק: ורצון הדדי

11/08/17, 16:29:34: רמי בוחניק: אבל הכרתי כאלה שנאנסו בכלא

11/08/17, 16:34:43: אופק: מפחיד

11/08/17, 16:34:49: אופק: ואותך אנסו??

11/08/17, 16:34:56: רמי בוחניק: לגמרי

11/08/17, 16:35:16: אופק: ולא התלוננת ?

11/08/17, 16:36:25: רמי בוחניק: חחחח לא. אותי אי אפשר לאנוס

11/08/17, 16:36:39: רמי בוחניק: להתלונן על מה?

11/08/17, 16:44:50: אופק: שאנסו אותך

11/08/17, 16:44:55: אופק: מה הגובה שלך?

11/08/17, 16:45:17: רמי בוחניק: לא אנסו אותי חחח

11/08/17, 16:45:20: רמי בוחניק: 170

11/08/17, 16:45:26: רמי בוחניק: פחות ממך חחח

11/08/17, 16:45:39: אופק: חחח

11/08/17, 16:45:55: אופק: ומה עושים שם כל היום בכלא?

11/08/17, 16:46:08: רמי בוחניק: עובדים או לומדים

11/08/17, 16:46:38: רמי בוחניק: בצהריים נחים ובערב כל אחד מה שרוצה

11/08/17, 16:46:44: רמי בוחניק: מכיניםמאוכל. מתאמנים

11/08/17, 16:46:49: רמי בוחניק: קוראים. טלויזיה

11/08/17, 16:46:53: רמי בוחניק: כאלה דברים

11/08/17, 16:48:52: אופק: לא משעמם?

11/08/17, 16:49:02: אופק: יש נטפליקס?

11/08/17, 16:49:19: רמי בוחניק: לפעמים כן. תריך לדעת להעסיק את עצמך

11/08/17, 16:49:22: אופק: סוני4?

11/08/17, 16:49:27: רמי בוחניק: לא אין חחח. אבל יש דיוידי

11/08/17, 16:49:34: רמי בוחניק: ויש סרטון וסדרות

11/08/17, 16:49:40: אופק: רוצה ישן שלי?

11/08/17, 16:49:40: רמי בוחניק: לא.. משחקים לא

11/08/17, 16:49:45: רמי בוחניק: אינטרנט רין

11/08/17, 16:49:47: רמי בוחניק: מתוק

11/08/17, 16:49:48: אופק: תחזיר לי שתצא

11/08/17, 16:49:51: רמי בוחניק: חח

11/08/17, 16:50:00: רמי בוחניק: לא יכול להכניס כלום איתי

11/08/17, 16:50:22: רמי בוחניק: אתה חמוד

11/08/17, 16:52:14: אופק: ואי אני הולך להיות ילד טוב

11/08/17, 16:52:24: אופק: איך קוראים לכלא שלך?

11/08/17, 16:52:31: אופק: מותר לבקר אותך?

11/08/17, 16:52:59: רמי בוחניק: לך אסור כי אתה קטן

11/08/17, 16:53:07: רמי בוחניק: ואני נמצא ברימונים

11/08/17, 16:53:11: רמי בוחניק: ליד נתניה

11/08/17, 16:53:23: רמי בוחניק: מקום נחמד. יחסעת נוח

11/08/17, 16:53:32: רמי בוחניק: כן. תהייה ילד טוב

11/08/17, 16:53:37: רמי בוחניק: אפשר שאלה?

11/08/17, 16:54:16: אופק: כן

11/08/17, 16:55:56: רמי בוחניק: אתה סגור על המיניות שלך?

11/08/17, 16:56:46: אופק: כן

11/08/17, 16:57:03: רמי בוחניק: ממתי?

11/08/17, 16:57:14: אופק: לא רשמתי תאריך

11/08/17, 16:57:28: רמי בוחניק: חח

11/08/17, 16:57:33: רמי בוחניק: כיתה בערך

11/08/17, 16:57:38: אופק: ז

11/08/17, 16:58:14: רמי בוחניק: 13 בערך

11/08/17, 16:59:43: אופק: כן

11/08/17, 16:59:49: אופק: ואתה,?

11/08/17, 17:00:05: רמי בוחניק: תאמת?  מאוחר

11/08/17, 17:00:11: רמי בוחניק: ת מי ד אהבתי בנות גם

11/08/17, 17:00:15: אופק: יש לך ילדים?

11/08/17, 17:00:27: רמי בוחניק: אבל הייתי פתוח מבחינה מינית גם עם בנים

11/08/17, 17:00:34: רמי בוחניק: אבל בעיקר אוננות וכאלב

11/08/17, 17:00:36: רמי בוחניק: לא

11/08/17, 17:00:53: רמי בוחניק: לא התחתנתי… כמעט התחתנתי לפני שנעצרתי

11/08/17, 17:02:10: רמי בוחניק: אתה תרצה להתחתן?

12/08/17, 11:13:18: אופק: לא

12/08/17, 11:13:42: רמי בוחניק: וואלה.  גם לא עם גבר?

12/08/17, 11:14:06: אופק: כן עדיף

12/08/17, 11:14:31: רמי בוחניק: או קיי. האמת שממש מוקדם לך לחשוב על דברים כאלה

12/08/17, 11:14:46: אופק: חחח לך יש מחא זמן

12/08/17, 11:14:57: אופק: מה תעשה שתצא מהכלא?

12/08/17, 11:15:10: רמי בוחניק: יש כ”כ הרבה דברים בשבילך לברר

12/08/17, 11:15:38: אופק: כמו מה?

12/08/17, 11:15:39: רמי בוחניק: חחח זה נכון.  בכלא יש מלא זמן לחשוב. אבל א היי כבר יודע שלהתחתן אני לא

12/08/17, 11:15:45: רמי בוחניק: לא אישה ולא גבר

12/08/17, 11:15:53: רמי בוחניק: זוגיות אולי

12/08/17, 11:16:05: אופק: עם מישהו בגילי ?

12/08/17, 11:16:13: רמי בוחניק: אבל כשיגמר לאחד מאיתנו. או לשנינו. נמשיך הלאה

12/08/17, 11:16:27: רמי בוחניק: לא אפשרי בגילך

12/08/17, 11:16:39: רמי בוחניק: אבל צעיר מעל 16 או 17

12/08/17, 11:16:41: רמי בוחניק: חח

12/08/17, 11:17:17: רמי בוחניק: היית חי עם מישהו כמוני?

12/08/17, 11:17:31: רמי בוחניק: בגילי, אסיר לשעבר

12/08/17, 11:17:34: רמי בוחניק: מכוער

12/08/17, 11:17:44: רמי בוחניק: ועוד פגמים… חח

12/08/17, 11:17:47: אופק: חח למה לא? אתה

12/08/17, 11:17:51: אופק: לא מכוער

12/08/17, 11:18:07: רמי בוחניק: סתם אחד

12/08/17, 11:18:19: רמי בוחניק: יש מלא יפים שהיו מתים להיות איתך

12/08/17, 11:18:31: רמי בוחניק: אולי לא עכשיו. עוד שנתיים או משהו

12/08/17, 11:18:40: רמי בוחניק: כי הם לא רוצים ללכת לכלא

12/08/17, 11:18:48: רמי בוחניק: אפילו לא בשביל אהבה חח

12/08/17, 11:20:27: אופק: אויש די לדבר שטויות

12/08/17, 11:20:58: רמי בוחניק: איזה שטויות?

12/08/17, 11:24:08: אופק: אף אחד לא ילך לכלא אני לא מדבר עם אנשים

12/08/17, 11:24:37: רמי בוחניק: לדבר זאת לא הבעייה. להיות אוצלעשות איתך דברים מיניים זאת עבירה

12/08/17, 11:25:11: רמי בוחניק: נכון שזה שאתה רוצה ולאמתספר זה מקטין סיכויי להתפס. אבל זאת עדיין עבירה שמפחידה אנשים

12/08/17, 11:25:25: רמי בוחניק: ובאמת באמת מישהומעלול לפגוע בך

12/08/17, 11:32:38: אופק: מי למשל?

12/08/17, 11:33:32: רמי בוחניק: מישהו שירצה לקחת ממך משהו שלא תרצה לתת או לעשות. אפילו אם בהתחלה תחשוב שכן

12/08/17, 11:33:58: אופק: חחח לקחת מה?

12/08/17, 11:34:13: רמי בוחניק: מישהו שעלול לחשוף אותך בצורה מכוערת מול חברים ומשפחה שלך וזה כדי לסחוט ממך עטד טובות הנאה מיניות

12/08/17, 11:34:36: רמי בוחניק: את התמימות

12/08/17, 11:34:39: אופק: על תדאג ;)))

12/08/17, 11:34:45: רמי בוחניק: את הבתולים אפילו

12/08/17, 11:34:53: אופק: צ’ה שומר עלי

12/08/17, 11:35:02: רמי בוחניק: אני כן קצת דואג

12/08/17, 11:35:31: רמי בוחניק: חחח צ׳ה דואג רק למי ששומר על עצמו ומתרחק ממכשולים

12/08/17, 11:35:38: רמי בוחניק: תשאל אותו אפילו

12/08/17, 11:35:56: אופק: טוב חמודי אני זז למקלחת אני מסריח אש נדבר אחכ

12/08/17, 11:36:02: רמי בוחניק: אתה מתוק כל כך. ומקסים. ובוטח

12/08/17, 11:36:07: רמי בוחניק: טוב

12/08/17, 11:36:11: רמי בוחניק: תצלם דברים

12/08/17, 11:36:20: רמי בוחניק: תעמוד במילה שלך חחח

12/08/17, 11:36:26: רמי בוחניק: ביי

12/08/17, 12:41:38: אופק: היי

12/08/17, 12:41:41: אופק: חזרתי

12/08/17, 12:51:04: רמי בוחניק: איך היה?  מה עשית?

12/08/17, 12:51:30: אופק: התקלחתי עשיתי אמבטיה

12/08/17, 12:51:37: רמי בוחניק: ו…

12/08/17, 12:51:50: רמי בוחניק: רק מקלחת? דיי בגילך? חח

12/08/17, 12:52:49: רמי בוחניק: סתם צוחק איתך

12/08/17, 13:17:46: אופק: חחח מפגר

12/08/17, 13:18:18: רמי בוחניק: למה מה? זה לא הגיוני או טבעי?  מה אתה לא עושה כלום?

12/08/17, 14:03:19: אופק: אני מצלם לך

12/08/17, 14:03:54: רמי בוחניק: וולאה תותח. מחכה

12/08/17, 14:49:59: רמי בוחניק: מה?  תסריט. /  מאי. הפקה?

12/08/17, 17:30:36: אופק: היי

12/08/17, 17:31:14: רמי בוחניק: היי

12/08/17, 17:31:23: רמי בוחניק: מה המצב?

12/08/17, 17:39:39: אופק: סבבה מה איתך חוזר מחר?

12/08/17, 17:40:29: רמי בוחניק: לא ביום שני

12/08/17, 17:40:37: רמי בוחניק: מבין שלא צילמת כלום?

12/08/17, 17:41:50: רמי בוחניק: למה רשמת שאתה מצלם לי ת חח

12/08/17, 18:05:34: אופק: מה אקבל ממך בחזרה?

12/08/17, 18:05:57: רמי בוחניק: מה תרצה. ותלוי מה צילמת

12/08/17, 18:07:16: רמי בוחניק: למה? מה אתה רוצה ? לחח

12/08/17, 18:10:28: אופק: טוב אני חייב לזוז

12/08/17, 18:10:31: אופק: נדבר מחא

13/08/17, 01:13:40: אופק: צילמתי

13/08/17, 03:49:11: רמי בוחניק: אחללה. מה צילמת?

13/08/17, 03:55:25: אופק: מה שביקשת

13/08/17, 03:55:39: אופק: אבל מה אתה נותן לי?;)

13/08/17, 03:55:39: רמי בוחניק: אחלה

13/08/17, 03:55:41: רמי בוחניק: שלח

13/08/17, 03:55:54: רמי בוחניק: מה אתה רוצה? חח

13/08/17, 03:55:54: אופק: קודם תן לי סלפי 😜

13/08/17, 03:56:09: אופק: בכלא חח

13/08/17, 03:56:18: רמי בוחניק: אני חושב שנתתי לך כבר מלא

13/08/17, 03:56:28: רמי בוחניק: תן משהו תקבל חזרה הרבה

13/08/17, 03:56:34: אופק: רוצה מעכשיו פליז

13/08/17, 03:56:41: רמי בוחניק: בכלא?  אי אפשר להצטלם משם

13/08/17, 03:56:54: רמי בוחניק: מבטיח לשלוח מעכשיו. אבל שלח קודם

13/08/17, 03:57:01: רמי בוחניק: משהו איתך ממש מוזר לי

13/08/17, 03:57:03: רמי בוחניק: חח

13/08/17, 03:57:06: אופק: אני נותן אבל אם אתה לא מחזיר לא אשלח יותר סבבה?

13/08/17, 03:57:13: רמי בוחניק: סבבה

13/08/17, 03:58:05: אופק: 2017-08-13-PHOTO-00000775.jpg <‎attached>

13/08/17, 03:58:44: רמי בוחניק: צוחק עליי אה?

13/08/17, 03:58:53: רמי בוחניק: ביקשתי עם הפנים

13/08/17, 03:59:00: רמי בוחניק: אתה משחק איתי

13/08/17, 04:00:27: אופק: לא ביקשת עם הפנים

13/08/17, 04:00:52: אופק: ואני לא אוהב איך שאתה מדבר

13/08/17, 04:01:07: רמי בוחניק: איך אני מדבר?

13/08/17, 04:01:18: אופק: כאילן שאני שקרן

13/08/17, 04:01:22: אופק: או רמאי

13/08/17, 04:01:37: רמי בוחניק: אמרתי דבר כזה?

13/08/17, 04:01:41: רמי בוחניק: שנייה

13/08/17, 04:01:44: אופק: נראה לי אתה רגיל לחברים שלך בכלא

13/08/17, 04:02:01: רמי בוחניק: )חח. שנייה. יש לי בטלפון

13/08/17, 04:04:27: אופק: זזתי נגמר לי ההפסקה

13/08/17, 08:39:25: רמי בוחניק: הפסקה?  אתה לא בחופש?

13/08/17, 08:39:31: רמי בוחניק: אה… עובד…

13/08/17, 10:44:45: אופק: כן

13/08/17, 10:45:00: רמי בוחניק: גאה בך

13/08/17, 10:45:04: רמי בוחניק: איפה. במה?

13/08/17, 10:45:19: אופק: ניר חדרה

13/08/17, 10:45:32: רמי בוחניק: מה עושה?

13/08/17, 10:47:02: אופק: צלם בית שחי של העובדים חחח

13/08/17, 10:48:06: רמי בוחניק: חחח

13/08/17, 10:48:10: רמי בוחניק: שנייה

13/08/17, 10:49:37: רמי בוחניק: 2017-08-13-PHOTO-00000799.jpg <‎attached>

13/08/17, 10:49:41: רמי בוחניק: שלח משהו כזה חח

13/08/17, 11:04:09: אופק: אחרי שנדבר בפון

13/08/17, 11:04:47: רמי בוחניק: לכל דבר יש לך תנאים אה. מניאק חח

13/08/17, 11:04:53: רמי בוחניק: אל תעלב מהמניאק

13/08/17, 11:05:16: אופק: סבבה

13/08/17, 11:05:34: רמי בוחניק: בחים לא נתקלתי במישהו כמוך

13/08/17, 11:06:27: רמי בוחניק: מוזר לי ממש חח

13/08/17, 11:06:36: רמי בוחניק: חוזר לעבודה?

13/08/17, 12:16:59: רמי בוחניק: איזה קול מקסים יש לך מניאק שכמוך

13/08/17, 12:19:58: אופק: חחח תודה

13/08/17, 12:20:49: רמי בוחניק: ראית תמונות שלי. למה אתה ממשיך בכלל לדבר איתי?

13/08/17, 12:21:01: אופק: מה הבעיה?

13/08/17, 12:21:30: רמי בוחניק: אני סתם מכוער

13/08/17, 12:21:38: רמי בוחניק: וסתם מבוגר

13/08/17, 12:21:47: רמי בוחניק: ואתה לא

13/08/17, 12:22:02: רמי בוחניק: ואל תחשוב שאני חסר בטחון

13/08/17, 12:22:09: רמי בוחניק: אן הערכה עצמית נמוכה

13/08/17, 12:22:26: רמי בוחניק: אני לא?  לא ברור לי למה לא. אבל לא

13/08/17, 12:24:04: אופק: חח יש לך שרירים

13/08/17, 12:24:16: רמי בוחניק: וזה מפצה. הבנתי

13/08/17, 12:24:22: רמי בוחניק: זה נכון חח

13/08/17, 12:24:43: רמי בוחניק: וזב לא לא מולד. זה תוצר של עבודה והשקעה

13/08/17, 12:33:14: רמי בוחניק: נו. חשבת על זה?

13/08/17, 12:38:23: אופק: שניה אוכל

13/08/17, 12:38:47: רמי בוחניק: בתאבון אני מכין גם אוכל

13/08/17, 12:39:02: אופק: בתאבון

13/08/17, 12:39:37: רמי בוחניק: 2017-08-13-VIDEO-00000826.mp4 <‎attached>

13/08/17, 12:46:26: אופק: די לשלוח סרטונים מפוצץ לי את המכשיר בבקשה

13/08/17, 12:46:44: רמי בוחניק: טוב

13/08/17, 14:06:16: אופק: זזתי לחבר

13/08/17, 14:36:21: רמי בוחניק: תהנה.  וספר לי מה עשיתם

13/08/17, 15:23:36: אופק: סתם ראינו פרק במשחקי

13/08/17, 15:23:57: רמי בוחניק: ראיתי את כל ה4

13/08/17, 15:24:06: רמי בוחניק: אתמול והיום

13/08/17, 15:24:16: רמי בוחניק: בני כמה החברים האלה?

13/08/17, 15:24:36: אופק: 18

13/08/17, 15:25:11: רמי בוחניק: אתה פשוט נולדת מאוחר מידיי… תכלס אתה בן 18 או 19

13/08/17, 15:25:13: רמי בוחניק: חח

13/08/17, 15:25:29: אופק: לא הבנתי

13/08/17, 15:26:12: רמי בוחניק: שאתה כל כך בוגר. ושגם בוגרים ממך רואים בך חבר שווה. וזה לא נראה להם מוזר

13/08/17, 15:27:31: רמי בוחניק: חוץ מהחבר האחר שלך בגילך.. החבר לטניס. לא דיברת על חברים אחרים בני גילך… כאעלו הם לא מעניינים אותך

13/08/17, 15:45:16: אופק: אהה בגילי

13/08/17, 15:45:44: רמי בוחניק: ?

13/08/17, 16:00:01: אופק: מה השאלה

13/08/17, 16:01:01: רמי בוחניק: אתה מתקשר ברווחים ארוכים כל כך שהכל יוצא מהקשר.

13/08/17, 16:01:22: רמי בוחניק: אני מניח שאתה עסוק בדברים נוספים וזה סבבה

13/08/17, 16:02:14: רמי בוחניק: כמה אחים יש לך?

13/08/17, 16:02:55: אופק: 0

13/08/17, 16:02:57: רמי בוחניק: ואיפה אתה ממוקם בסדר לידה?

13/08/17, 16:03:02: רמי בוחניק: וואלה

13/08/17, 16:03:06: רמי בוחניק: או קיי

13/08/17, 16:03:10: רמי בוחניק: הורים יחדת

13/08/17, 16:03:13: אופק: ראשון

13/08/17, 16:03:16: רמי בוחניק: יחד?

13/08/17, 16:03:31: רמי בוחניק: ראשון חחח

13/08/17, 16:03:40: רמי בוחניק: אבל גם אחרון?

13/08/17, 16:20:45: אופק: כן

13/08/17, 16:20:53: אופק: כזה מוצלח לא צריך עוד

13/08/17, 16:21:12: רמי בוחניק: חחח

13/08/17, 16:21:16: רמי בוחניק: הורים יחד?

13/08/17, 16:43:25: רמי בוחניק: ראית את הסדרה.  13 סיבות

13/08/17, 17:11:35: אופק: לא

13/08/17, 17:11:41: אופק: פזורים

13/08/17, 17:11:59: רמי בוחניק: סבבה

13/08/17, 17:12:04: רמי בוחניק: מה אתה עושה?

13/08/17, 17:13:19: אופק: בארטף

13/08/17, 17:13:31: רמי בוחניק: מה הכינוי שלך?

13/08/17, 17:13:45: אופק: סודית

13/08/17, 17:13:51: רמי בוחניק: חחח שובב

13/08/17, 17:14:00: אופק: אתה השובב לא אני

13/08/17, 17:14:04: רמי בוחניק: טוב … בטח מלא מתחילים איתך

13/08/17, 17:14:08: רמי בוחניק: אני למה?

13/08/17, 17:14:11: אופק: פחות

13/08/17, 17:14:25: רמי בוחניק: אתה מראה תמונהת

13/08/17, 17:15:11: רמי בוחניק: טוב תבלה. אבל תשמור על עצמך

13/08/17, 17:16:02: רמי בוחניק: אני מדבר עם חייל

13/08/17, 17:16:08: רמי בוחניק: ובוא שוקל לבוא

13/08/17, 17:16:21: רמי בוחניק: הוא

13/08/17, 17:32:58: אופק: בהצלחה 😉

13/08/17, 17:33:13: רמי בוחניק: הוא עבד עליי

13/08/17, 17:33:24: אופק: חח למה?

13/08/17, 17:33:42: רמי בוחניק: אמר לי שהוא חלק לגמרי. אבל הוא שעיר בכל הגוף

13/08/17, 17:33:49: אופק: חחחח

13/08/17, 17:34:00: רמי בוחניק: הואמאמר שהוא מגלח. אבל יכשיו הוא לא…

13/08/17, 17:34:04: רמי בוחניק: שטויות

13/08/17, 17:34:38: רמי בוחניק: אני מדסר ען מישהו אתיופי

13/08/17, 17:34:43: רמי בוחניק: 22

13/08/17, 17:34:47: רמי בוחניק: אבל נראה נער

13/08/17, 17:34:52: רמי בוחניק: נראה מה יהיה

13/08/17, 17:35:31: רמי בוחניק: מה אצלך?

13/08/17, 17:35:49: אופק: מלא הודעות חח

13/08/17, 17:35:59: רמי בוחניק: ברור

13/08/17, 17:36:01: רמי בוחניק: חח

13/08/17, 17:50:49: אופק: אני חתיך 😉

13/08/17, 17:51:11: רמי בוחניק: אני יודע

13/08/17, 17:53:36: רמי בוחניק: אתה מבוקש הלילה?

13/08/17, 17:53:40: רמי בוחניק: חח

13/08/17, 17:54:28: אופק: תמיד מבוקש אבל לא נפגש חח

13/08/17, 17:54:38: רמי בוחניק: טווב

13/08/17, 17:54:41: רמי בוחניק: אהבתי

13/08/17, 17:55:07: רמי בוחניק: אבל בטח נרתעים שיודעים את הגיל. לא?

13/08/17, 17:55:16: אופק: לא כולם

13/08/17, 17:55:29: רמי בוחניק: כן. נכון

13/08/17, 17:55:42: רמי בוחניק: אבל אתה תהייה עם חיישני זהירות

13/08/17, 17:56:30: רמי בוחניק: חבל\מזל שלך שאנחנו לא לפני 6 שנים חח

13/08/17, 17:57:39: אופק: בקטנה

13/08/17, 17:57:46: רמי בוחניק: כן

13/08/17, 17:58:28: רמי בוחניק: הלוואי שהלילה תקיים את הבקשה הצנועה שלי

13/08/17, 18:04:31: אופק: אני מרגיש קצת מנוצל ;(

13/08/17, 18:04:46: רמי בוחניק: על ידי מי?

13/08/17, 18:05:31: רמי בוחניק: מה אמרו\עשו לך?

13/08/17, 18:06:39: אופק: שאתה רק מבקש ממני תמונות כמו הרבה אחרים לסתם

13/08/17, 18:07:00: רמי בוחניק: אתה מגזים וזה היה מגעיל

13/08/17, 18:07:17: רמי בוחניק: אניממבקש משהו שהבטח. ולא ראיתי כלום אותנטי

13/08/17, 18:07:23: רמי בוחניק: ומה הכוונה סתם?

13/08/17, 18:07:37: רמי בוחניק: כמו אחרים… זה היה מיותר

13/08/17, 18:07:44: רמי בוחניק: עזוב

13/08/17, 18:07:46: אופק: אז מה אתה חושב שאני מסתלבת ?

13/08/17, 18:07:52: רמי בוחניק: לא חשוב

13/08/17, 18:08:08: רמי בוחניק: אני ביקשתי כי אתה ביקשת ושלחתי

13/08/17, 18:08:11: אופק: דיברנו בפון אני נשמע לך איזה סבא זקן?

13/08/17, 18:08:22: רמי בוחניק: לא קשור אופק

13/08/17, 18:08:41: רמי בוחניק: אני רוצה לראות איך אתה. כמומשאתה ביקשת ואני שלחתי

13/08/17, 18:08:58: רמי בוחניק: אסל עזוב. מבטיח לא לבקש יותר כלום

13/08/17, 18:09:45: אופק: אני מתביש עשית מה שהרגשתי נוח לעשות על תאנוס אותי 🌹

13/08/17, 18:10:10: רמי בוחניק: ומה הכוונה ^סתם^

13/08/17, 18:10:40: רמי בוחניק: לא הבנתי את זה

13/08/17, 18:12:00: אופק: שיהיו לי שרירים אצלך לך 😟

13/08/17, 18:12:09: אופק: כמו שאתה ביקשת

13/08/17, 18:12:18: רמי בוחניק: אני ךא ארצה אחד עם שרירים

13/08/17, 18:12:30: רמי בוחניק: אם היית שרירי יכשיו לא היינו מדברים ככה

13/08/17, 18:12:53: אופק: אז עם יהיו לי שרירים לא נדבר?!?

13/08/17, 18:12:59: רמי בוחניק: שרירים לא עושים לי את זה

13/08/17, 18:13:01: רמי בוחניק: חחח

13/08/17, 18:13:06: רמי בוחניק: לא לזה אני מתכוון

13/08/17, 18:13:15: רמי בוחניק: אלה שזה לא קריטריון בכלל

13/08/17, 18:13:23: רמי בוחניק: אנימאוהב נעריים במראה

13/08/17, 18:13:37: רמי בוחניק: ושריריים זה לא מהוה עניין

13/08/17, 18:13:58: רמי בוחניק: יכול להיות נחמד שמישהומחטובמוזה. אבל בטח לא העניין

13/08/17, 18:14:11: רמי בוחניק: הגשר שלך יותר מדליק בעיניי

13/08/17, 18:14:15: רמי בוחניק: הרזון שלך

13/08/17, 18:14:48: אופק: חחחח הרבה אמרו לי את זנ

13/08/17, 18:14:53: רמי בוחניק: ודרך אגב אמרת שאתה חלק בבית שחיצובגלל זה אתה מתבייש ואתה לא.. חח יש לך יותר ממני

13/08/17, 18:16:07: אופק: פוטו שופ

13/08/17, 18:16:44: רמי בוחניק: ובכלל אתה לא תריך להתבייש בעלום בכלוםצשישמלך או אין לך כרגע. אתה דיי שלם. אתה בול מה שצריך להיות

13/08/17, 18:16:56: רמי בוחניק: אז תשחרר מעצמך קצת

13/08/17, 18:17:28: רמי בוחניק: ולא אמרת כלום על השיחה שלנו היום. שגם זה ביאס אותי

13/08/17, 18:17:56: אופק: היה כיף לדבר איתך , לא אמרתי לך?!

13/08/17, 18:18:04: רמי בוחניק: לא. לא אמרת

13/08/17, 18:18:16: רמי בוחניק: לאצעל הקול שלי. ולא על התכנים. כלום

13/08/17, 18:18:32: רמי בוחניק: חח. אני נשמע כמו איזו נקבה עכשיו איכס עליי

13/08/17, 18:19:24: אופק: חשבתי אבל שכחתי להגיד לך מצטער ברח לי

13/08/17, 18:20:15: רמי בוחניק: טוב. לא קריטי בכלל

13/08/17, 18:20:28: רמי בוחניק: ואני לא מתכוון לבקש ממך לעשות בשבילי כלום

13/08/17, 18:20:40: רמי בוחניק: רק אם זה יבוא ממך. אבל…

13/08/17, 18:21:01: רמי בוחניק: אל תבטיח דברים סתם שאתה לא יכול או רוצה לעשות\לקיים

13/08/17, 18:21:05: רמי בוחניק: ו…

13/08/17, 18:21:46: רמי בוחניק: אל תפסיק אתה לבקש מה שאתה רוצה… ובלי צורך להרגיש חייב להחזיר

13/08/17, 18:21:47: אופק: טוב בסדר מצטער ואני זז לישון עובד מחר אז תדבר איתי שאתה יוצא

13/08/17, 18:22:00: רמי בוחניק: טוב עוד חודש בערך חחח

13/08/17, 18:22:06: רמי בוחניק: ביי י נסיך

13/08/17, 18:22:14: אופק: עוד עוד אתה תתחבר ?

13/08/17, 18:22:28: רמי בוחניק: י יפיוף

13/08/17, 18:22:34: רמי בוחניק: מה?

13/08/17, 18:22:56: אופק: כאילו תתחבר לוטסאפ עוד חודש?

13/08/17, 18:22:58: רמי בוחניק: אני מחר חוזר לרימונים לכלא

13/08/17, 18:23:15: רמי בוחניק: ויוצא רק בעוד חודש כן

13/08/17, 18:23:18: אופק: שלח תמונות חחח

13/08/17, 18:23:25: רמי בוחניק: הסברתי לך

13/08/17, 18:23:27: אופק: סבבה בטח יעבור לך מהר

13/08/17, 18:23:28: רמי בוחניק: זאת הבעייה

13/08/17, 18:23:30: רמי בוחניק: חחח

13/08/17, 18:23:31: אופק: בצחוק

13/08/17, 18:23:37: רמי בוחניק: איזה תמונות?

13/08/17, 18:23:39: רמי בוחניק: דבר

13/08/17, 18:23:42: אופק: מהכלא פחחח

13/08/17, 18:23:44: רמי בוחניק: איזה תמונות?

13/08/17, 18:23:49: רמי בוחניק: אה חחחח

13/08/17, 18:23:53: רמי בוחניק: טוב.

13/08/17, 18:24:06: רמי בוחניק: באמת אי אפשר להצטלם שם

13/08/17, 18:24:39: אופק: אני אמרתי בצחוק טוב ללט תרשום את הנייד שלי במידה ותאבד את הפון

13/08/17, 18:24:57: רמי בוחניק: רוצה שאני אתקשר אליך מבפנים?

13/08/17, 18:25:37: רמי בוחניק: מה המספר?

13/08/17, 18:26:46: רמי בוחניק: סתם חח

13/08/17, 18:27:39: רמי בוחניק: אני רואה סרטון של מישהו שנראה ממש כמוך. הלוואי שהייתי יכול להראות לך שתבין מה אני אוהב

13/08/17, 18:27:50: רמי בוחניק: לילה טוב נסיך

13/08/17, 18:31:17: אופק: לילה טוב רם

20/09/17, 22:05:19: אופק: שנה טובה 🌹

21/09/17, 02:52:33: רמי בוחניק: חח. גם לך

21/09/17, 02:52:59: אופק: התגעגעתי מה איתך

21/09/17, 02:53:19: רמי בוחניק: חמוד …

21/09/17, 02:53:30: רמי בוחניק: מה אתה ער בשעה כזאת?

21/09/17, 02:53:39: אופק: חחח צודק

21/09/17, 02:53:54: אופק: אני הולך לשחק טניס כמובן

21/09/17, 02:54:39: רמי בוחניק: מגניב

21/09/17, 02:54:47: רמי בוחניק: הייתי שמח לשחק מולך

21/09/17, 02:54:50: רמי בוחניק: תצלם

21/09/17, 02:55:01: רמי בוחניק: חח

21/09/17, 02:56:57: אופק: שתראה אותי משחק תצלם אותי כי שמשחקים אז אי אפשר לעשות סלפי

21/09/17, 02:59:03: רמי בוחניק: לא סלפי

21/09/17, 02:59:17: רמי בוחניק: שמישהו יצלם אןתך בתנועה… משחק. זז

21/09/17, 02:59:23: רמי בוחניק: נראה מה אתה שווה

21/09/17, 03:00:35: אופק: אתה !!

21/09/17, 03:00:46: אופק: אתה יצאת לתמיד ?

21/09/17, 03:02:09: רמי בוחניק: לא עדיין לא. חופשת חג

21/09/17, 03:02:19: רמי בוחניק: בקרוב אני מקווה

21/09/17, 03:02:33: אופק: איך אתה יודע מתי?

21/09/17, 03:02:41: רמי בוחניק: יש וועדה

21/09/17, 03:03:03: אופק: כמו לאולמרט?

21/09/17, 03:03:14: רמי בוחניק: כמו לכל אסיר.  כן

21/09/17, 03:04:10: אופק: אז אין לך עדין תאריך כאילו לועדות?

21/09/17, 03:05:47: רמי בוחניק: העו”ד עובד על זה חברים כמה דברים

21/09/17, 03:06:13: רמי בוחניק: מה חדש מעהייןצקרה לך החודשיים האחרונים?

21/09/17, 03:06:48: רמי בוחניק: מה חדש מעניין חדש קרה לך

21/09/17, 03:07:31: אופק: התחלנו ללמוד

21/09/17, 03:08:09: רמי בוחניק: נכון

21/09/17, 03:09:08: אופק: ואני חורש כנובןמ

21/09/17, 03:09:13: אופק: כמובן

21/09/17, 03:09:25: אופק: ויש לי ציונים ממש טובים בינתיים

21/09/17, 03:09:26: רמי בוחניק: יפה. אני ש מי לשמוע האמת

21/09/17, 03:09:32: רמי בוחניק: שמח

21/09/17, 03:09:43: רמי בוחניק: אתה נשמע כמו בחור פיקח

21/09/17, 03:10:00: רמי בוחניק: שיודע מה טוב לו

21/09/17, 03:10:01: אופק: רק נשמע?!?

21/09/17, 03:10:17: רמי בוחניק: חו ץ מנושא אחד כמובן

21/09/17, 04:39:21: אופק: איזה

21/09/17, 04:45:25: רמי בוחניק: מה?

21/09/17, 11:06:32: אופק: ממצב חזרתי עכשיו

21/09/17, 12:22:24: רמי בוחניק: היי. חזרת מאיפה

21/09/17, 12:22:41: רמי בוחניק: אה טניס. חח איך היה?

21/09/17, 12:30:11: אופק: כן

21/09/17, 12:30:26: רמי בוחניק: ניצחת?

21/09/17, 12:34:05: אופק: כן ;))

21/09/17, 12:34:42: רמי בוחניק: גאה בך

21/09/17, 12:34:45: רמי בוחניק: עם מי שיחקת?

21/09/17, 12:39:03: אופק: חבר טוב שאוהב להפסיד חחח

21/09/17, 12:39:43: רמי בוחניק: אף אחד לא אוהב להפסיד חח אולי הוא אוהב להפסיד לך… תבדוק למה חחח

22/09/17, 12:47:05: אופק: היי סורי שלא עניתי סבתא שלי נפלה ובבית חולים

22/09/17, 13:18:36: רמי בוחניק: מצטער לשמוע

22/09/17, 13:18:42: רמי בוחניק: היא בסדר עכשיו?

22/09/17, 13:28:24: אופק: שברה את העגן

22/09/17, 13:29:24: רמי בוחניק: אגן

22/09/17, 13:29:25: רמי בוחניק: וואלה

22/09/17, 13:29:25: רמי בוחניק: לא סימפטי😟. מצטער לשמוע

22/09/17, 13:30:19: אופק: אגן . כן, אבל יכולים להחליף אז  יהיה ניתוח

22/09/17, 13:30:30: אופק: מה איתך איך מבלה בחג?

22/09/17, 13:30:50: רמי בוחניק: יופי שיהיה בהצלחה ובריאות

22/09/17, 13:31:01: רמי בוחניק: חג נחמד

22/09/17, 13:31:08: רמי בוחניק: הכרויות. שיחות

22/09/17, 13:31:17: רמי בוחניק: כמעט מפגש חח

22/09/17, 13:40:02: אופק: מי נפגשת?

22/09/17, 13:41:20: רמי בוחניק: צישהו מראשון

22/09/17, 13:41:24: רמי בוחניק: בן 23

22/09/17, 13:41:33: רמי בוחניק: נראה פחות. הרבה פחות

22/09/17, 13:45:53: אופק: אז למה לא נפגשת?

22/09/17, 13:46:05: רמי בוחניק: אולי הלילה

22/09/17, 13:46:18: רמי בוחניק: הגיעו אליי אנשים אתמול באופן לא מתוכנן

22/09/17, 13:46:32: אופק: מה הכוונה?

22/09/17, 13:47:08: רמי בוחניק: לשבנומשהוא יבוא אליי בערב/לילה

22/09/17, 13:47:22: רמי בוחניק: אבל הגיעו אלינו כמה בני דודים ונשארו עד מאוחר

22/09/17, 13:47:40: רמי בוחניק: אז איך הוא יכול לבוא?

22/09/17, 13:49:42: אופק: אה חברים שלך

22/09/17, 15:45:19: אופק: סורי לא הבנתי

22/09/17, 15:50:11: רמי בוחניק: חברים באו אז ביטלנו את הפגישה… זה פשוט

22/09/17, 15:50:22: רמי בוחניק: למה לוקח לך ים זמן להגיבת

22/09/17, 15:50:29: רמי בוחניק: איפה אתה. מה אתה עושה?

22/09/17, 17:03:51: אופק: אני אצל חבר טוב

22/09/17, 17:04:43: רמי בוחניק: מה עושים?

22/09/17, 19:17:03: אופק: סתם משחקים בסוני 4

22/09/17, 17:09:10: רמי בוחניק: הוא הגיע הערב למפגש חחח

22/09/17, 17:09:26: רמי בוחניק: אופס. סלילה. זה לא היה לך

23/09/17, 12:51:42: רמי בוחניק: אתה עונה בדיליי של יום שלם. מה הטעם בכלל

23/09/17, 13:01:05: אופק: סורי נגמר הסוללה

23/09/17, 13:01:23: רמי בוחניק: הכל טוב חח

23/09/17, 13:01:52: אופק: ממצב

23/09/17, 13:02:09: רמי בוחניק: נחמד. קצת עצוב אבל בסדר

23/09/17, 13:02:19: אופק: למה עצוב

23/09/17, 13:02:41: רמי בוחניק: כי נגמרו 4 ימים נחמדדדדדדים. ומחר תריךצלחזור פנימה

23/09/17, 13:02:52: רמי בוחניק: חח שטויות. התרגלתי. יהיה בסדר

23/09/17, 13:06:36: אופק: אז מתי תשתחרר?

23/09/17, 13:08:14: רמי בוחניק: קשה לדעת. אולי עוד כמה חודשים

23/09/17, 13:08:22: רמי בוחניק: מקסימום שנה

23/09/17, 13:08:34: אופק: ואז מה קורה?

23/09/17, 13:08:50: רמי בוחניק: מאיזו בחינה?

23/09/17, 13:24:52: אופק: מה תעשה שתשתחרר ?

23/09/17, 13:22:00: רמי בוחניק: מצחיל לחיות רגיל

23/09/17, 13:22:06: רמי בוחניק: עבודה

23/09/17, 13:22:17: רמי בוחניק: תחביבים

23/09/17, 13:22:21: רמי בוחניק: טניס

23/09/17, 13:22:27: רמי בוחניק: חברים

23/09/17, 13:22:32: רמי בוחניק: יזיזין

23/09/17, 13:22:39: רמי בוחניק: יזיזים

23/09/17, 13:22:46: רמי בוחניק: אולי בן זוג

23/09/17, 13:22:57: רמי בוחניק: מה צריך יותר מזה?

23/09/17, 13:25:08: רמי בוחניק: כתבתי לך

23/09/17, 13:25:28: רמי בוחניק: מבחינת עבודה?

23/09/17, 13:27:44: אופק: כן

23/09/17, 13:28:06: רמי בוחניק: לא יודע עדיין. אבל לא בעייה

23/09/17, 13:28:17: רמי בוחניק: אולי לחזור להיות מאמן כושר

23/09/17, 13:28:27: רמי בוחניק: למקות שאנימתריך קצת להתרחק מזה

23/09/17, 13:28:32: רמי בוחניק: צריך

23/09/17, 13:28:43: אופק: מה הבעיה בלהיות מאמן?

23/09/17, 13:29:07: רמי בוחניק: מממ

23/09/17, 13:29:35: רמי בוחניק: אין בעייה. העניין שמגיעים גם מנערים להתאמן… וצריך לשמור על עצמי

23/09/17, 13:29:43: רמי בוחניק: יש לי חולשה לנערים

23/09/17, 13:33:03: אופק: מה אתה חושב שיכול להיות?

23/09/17, 13:33:21: רמי בוחניק: ב

מה הכוונה?

23/09/17, 13:33:25: רמי בוחניק: עם הנערים?

23/09/17, 13:35:18: אופק: כן

23/09/17, 13:35:54: רמי בוחניק: מממ בהתחלה כלום כי אני לא מתחיל עם נערים סתם ככה

23/09/17, 13:36:48: רמי בוחניק: אבל אם אנחנו נפגשיםמהרבה לא חשוב הנסיבות לאט לאט נוצרים קשרים והרבה פעמים אניממשדר םתיחות וחום וחיבה. כי זאת החולשה שלי לנערים ואז זה מגיע שאסור להגיע

23/09/17, 13:37:20: רמי בוחניק: אז יותר נכון מלכתחילה לא להיות במקום כזה. ובתור מאמן זה בהחלט עלול לקרות

23/09/17, 13:44:40: אופק: הבנתי

23/09/17, 13:44:46: אופק: וקשה להתאפק?

23/09/17, 13:45:04: רמי בוחניק: זה לא עניין של להתאפק

23/09/17, 13:45:33: רמי בוחניק: אני לא מאלה שקופציםצעל נערים וםולשים לפרטיות שלהם

23/09/17, 13:46:00: רמי בוחניק: פשוט אני מאבד את ההגנות ולא מבין למה זה לא בסדר אם שנינו רוצים…

23/09/17, 13:46:09: רמי בוחניק: אני מבין למה זה אסור

23/09/17, 13:46:14: רמי בוחניק: אני מבין שזה לא חוקי

23/09/17, 13:46:23: רמי בוחניק: אני מבין שזה חסר אחריות מצדי

23/09/17, 13:46:46: רמי בוחניק: אבל לפעמים… לא מבין למה זה לא בסדר אם יש הסכמה מלאה

23/09/17, 13:47:05: רמי בוחניק: ואנימגם יודע שמחינת החוק אין דבר כזה הסכמה מתחת לגיל 16

23/09/17, 13:47:40: רמי בוחניק: אז למה להכנס לגוב האריות?  אתה היית נכנס למקום שעלול לסכן אותך?

23/09/17, 13:48:43: אופק: לא

23/09/17, 13:49:24: רמי בוחניק: אתה רואה… אתה כן איש חכם ברוב התחומים. חח

23/09/17, 14:06:32: אופק: אז תעבוד בבית אבות

23/09/17, 14:06:51: רמי בוחניק: חחח ואם יבואו הנכדים?

23/09/17, 14:07:02: רמי בוחניק: סתם חחח יש מלא אופציות

23/09/17, 14:07:08: אופק: חחחח

23/09/17, 14:07:35: רמי בוחניק: ודווקא נראה לי שאתה תהנה שם יותר

23/09/17, 14:07:47: רמי בוחניק: אתה אוהב מבוגרים חחח

23/09/17, 14:07:53: אופק: כן

23/09/17, 14:08:15: רמי בוחניק: מקווה שלא זקנים

23/09/17, 14:08:19: רמי בוחניק: חחח

23/09/17, 14:08:33: אופק: לא

23/09/17, 14:17:16: רמי בוחניק: יופי

23/09/17, 14:17:38: רמי בוחניק: אתהצחייב לעשות “חישוב שיקולים מחדש”

23/09/17, 14:17:41: רמי בוחניק: חחח

23/09/17, 14:43:33: אופק: אני ?? למה

23/09/17, 14:44:32: רמי בוחניק: כי בכל פעם שאתה נפגש עם מבוגר אתה שם את שניכם במצב בעייתי חח

23/09/17, 14:44:43: רמי בוחניק: ובטוח שנפגשת עם אנשים

23/09/17, 16:37:53: רמי בוחניק: שמח שהחלפת לתמונה שלך

23/09/17, 16:38:23: אופק: חחח למה?

23/09/17, 16:50:12: רמי בוחניק: כי זה אתה.

 נדמה לי אם אתה לא עובד עליי

23/09/17, 16:50:45: אופק: לא הבנתי

23/09/17, 16:51:44: רמי בוחניק: חחח

23/09/17, 16:52:12: רמי בוחניק: כל התמונות שלך אותו דבר. עם אותה חולצה חח

23/09/17, 16:52:27: רמי בוחניק: כאילו צילמת בכמה דקות את כל התמונות של החיים שלך

23/09/17, 16:52:28: רמי בוחניק: חח

23/09/17, 16:52:55: אופק: 2017-09-23-PHOTO-00001149.jpg <‎attached>

23/09/17, 16:53:00: אופק: זה בלע

23/09/17, 16:53:03: אופק: בלי

23/09/17, 16:53:15: רמי בוחניק: זה ראיתי. שלחת. אהבתי

23/09/17, 16:53:26: רמי בוחניק: זה אותו יום רק בלי החולצה

23/09/17, 16:53:27: רמי בוחניק: חח

23/09/17, 16:53:38: רמי בוחניק: נכון או לא?

23/09/17, 16:54:06: אופק: כן חחח

23/09/17, 16:54:18: רמי בוחניק: חחח תראה לי משהו מהיום. אתמול

23/09/17, 16:54:23: רמי בוחניק: משחק טניס

23/09/17, 16:54:34: רמי בוחניק: מדבר עם מישהו

23/09/17, 16:54:38: אופק: אין לי יהיה לי

23/09/17, 16:54:46: רמי בוחניק: משהו הגיוני שיש לכל אחד

23/09/17, 16:55:01: רמי בוחניק: תחרוץ לי לשון בתמונה

23/09/17, 16:55:05: רמי בוחניק: סבבה? חח

23/09/17, 17:01:28: אופק: מה?

23/09/17, 17:01:45: רמי בוחניק: כלום. ניסית לתת הוראות במאי

23/09/17, 17:04:00: אופק: אה טוב אני נרדם

23/09/17, 17:04:08: אופק: ללט נרדם

23/09/17, 17:04:14: רמי בוחניק: לילה מעולה. נדבר עוד חודש

07/10/17, 02:02:03: אופק: חג שמח

07/10/17, 02:03:16: רמי בוחניק: חג שמח ושבת שלום. מה שלומך

07/10/17, 02:04:01: אופק: סבבה הולך לבריכה עוד מעט מהאח

07/10/17, 02:04:50: רמי בוחניק: מספיק חם? חחמה זה “מהאח”

07/10/17, 02:05:16: רמי בוחניק: משפט מבולגן יצא לי

07/10/17, 02:05:21: רמי בוחניק: חח

07/10/17, 02:05:49: אופק: מה איתך

07/10/17, 02:06:22: רמי בוחניק: נחמד. מתכנן לצאת לריצה עוד מעט

07/10/17, 02:06:36: אופק: כבר עבר חודש?

07/10/17, 02:06:51: רמי בוחניק: לא חח. חופשה מיוחדת

07/10/17, 02:07:30: אופק: התנהגות טובה ?

07/10/17, 02:07:38: רמי בוחניק: שלחת לי הודעה. איך ידעת שאני מחובר?

07/10/17, 02:07:55: רמי בוחניק: משתדל תמיד להתנהגות טובה

07/10/17, 02:08:03: רמי בוחניק: מקווה שגם אתה

07/10/17, 02:09:14: רמי בוחניק: איפה הבריכה?

07/10/17, 02:15:31: רמי בוחניק: תצטלם בבריכה.  חח

07/10/17, 02:16:37: אופק: לא לוקח את הפון לבריכה שלא יגנבו לי

07/10/17, 02:17:05: רמי בוחניק: אתה חמקן צבאי חח

07/10/17, 02:17:15: רמי בוחניק: מאד חשוד בעיני חח

07/10/17, 02:18:29: אופק: פשוט אני מפוזר מכפר עזר איבדתי את הארנק שלי פעמיים החדש!!

07/10/17, 02:18:37: אופק: והצרור מפתחות

07/10/17, 02:18:45: אופק: אמא שלי משתגעת

07/10/17, 02:19:19: רמי בוחניק: הכל טוב , בחור. תהנה. ותספר לי ומה היה כשתחזור

07/10/17, 02:22:26: אופק: טוב אני מחכה שיאספו אותי

07/10/17, 02:22:39: אופק: אני מת שיצא האי פון x

07/10/17, 02:22:47: אופק: שאוכל לאבד אותו חח

07/10/17, 02:22:57: רמי בוחניק: מי אוסף אותך?

07/10/17, 02:23:03: אופק: חבר

07/10/17, 02:23:03: רמי בוחניק: עם מי אתה הולך?

07/10/17, 02:23:08: אופק: חברים

07/10/17, 02:23:26: רמי בוחניק: כן שמעתי שהאייפון x יהיה מיוחד

07/10/17, 02:23:38: רמי בוחניק: אבל יקר בטירוף

09/10/17, 09:59:21: אופק: אני קונה

09/10/17, 10:40:47: רמי בוחניק: וואלה. מב יש לך עכשיו?

09/10/17, 11:29:17: אופק: 4

09/10/17, 11:30:48: רמי בוחניק: מה 4?

09/10/17, 11:31:56: רמי בוחניק: אייפון 4?  אין מצב

09/10/17, 12:07:49: אופק: כן

09/10/17, 12:57:59: רמי בוחניק: אז בהחלט מגיע לך הטופ שבטופ חח

09/10/17, 12:58:47: אופק: אתה תביא לי

09/10/17, 12:59:21: רמי בוחניק: באארור חחח

09/10/17, 12:59:31: רמי בוחניק: אני אסיר תפרו

09/10/17, 13:00:19: רמי בוחניק: תפרן

09/10/17, 13:03:11: אופק: יא סיפורים

09/10/17, 13:17:57: רמי בוחניק: כן אה? חח. אני סיפורים?  איפה כל מה שהבטחת?

09/10/17, 13:19:45: אופק: אני שומר לפגישה שלנו סיפורים

09/10/17, 13:20:57: רמי בוחניק: חח. אני אפילו לא בטוח מי אתה מכל התמונות.. אבל שטויות. ראית “קמים לתחייה”?

09/10/17, 13:21:39: אופק: לא ראיתי

09/10/17, 13:22:24: רמי בוחניק: נחמד.  צרפתי

09/10/17, 13:22:33: רמי בוחניק: יש חמודים שם.

09/10/17, 13:22:34: רמי בוחניק: חח

09/10/17, 15:44:59: אופק: מצי מסיים

09/10/17, 16:41:10: רמי בוחניק: ?!

09/10/17, 18:08:49: אופק: מתי מסיים כלא

10/10/17, 00:15:05: רמי בוחניק: מקווה שבקרוב

10/10/17, 08:52:03: אופק: אני יביא לך עוגה

10/10/17, 09:25:42: רמי בוחניק: טוב חח מה תרשום עליה?

10/10/17, 10:14:04: אופק: תמונה של השחי שלי

10/10/17, 10:14:05: אופק: חחחח

10/10/17, 12:23:14: רמי בוחניק: חחחי ענק.

10/10/17, 15:29:19: אופק: ידעתי שתתלהב

10/10/17, 15:29:38: רמי בוחניק: לא מלהיב פשוט קורע

10/10/17, 15:29:51: רמי בוחניק: חחח

10/10/17, 15:30:09: רמי בוחניק: עדיין מתבייש לצלם בית שחי? חח

10/10/17, 16:12:26: אופק: שומר לעוגה

10/10/17, 16:12:57: רמי בוחניק: חחח

10/10/17, 16:13:08: רמי בוחניק: אז משהו אחר

10/10/17, 16:13:23: רמי בוחניק: תפסיק להתחמק חח

10/10/17, 23:09:35: אופק: חחח בוקר טוב

11/10/17, 00:23:13: רמי בוחניק: למה קמת כ”כ מוקדם?

11/10/17, 08:49:09: אופק: לטניס

11/10/17, 11:24:47: רמי בוחניק: וואו. אתה משחק/מתאמן מקצועי?

11/10/17, 12:11:45: אופק: כן

11/10/17, 12:12:27: רמי בוחניק: הפתעת.  אהבתי

11/10/17, 16:26:18: אופק: מיוחד לך!!!

11/10/17, 16:50:51: רמי בוחניק: מה מיוחד לי?

11/10/17, 18:59:46: אופק: התמונה על העוגה

11/10/17, 19:01:41: רמי בוחניק: רוצה תמונות דיגיטלית

11/10/17, 19:11:20: אופק: רק חייב

11/10/17, 19:11:23: אופק: לייב

11/10/17, 19:11:46: רמי בוחניק: מה הכוונה?

11/10/17, 19:11:55: אופק: במציאות 😉

11/10/17, 19:12:09: רמי בוחניק: אתה באמת רוצה להפגש?

11/10/17, 19:12:40: אופק: אמרתי שלא יהיו תמונות רק במציאות

11/10/17, 19:12:50: אופק: לא דיברתי על לבקר אותך בכלא

11/10/17, 19:13:06: רמי בוחניק: אז…?

11/10/17, 19:13:21: רמי בוחניק: נחכה שאני אשתחרר?

11/10/17, 19:13:28: אופק: בארור

11/10/17, 19:13:48: רמי בוחניק: אתה עדיין נפגש עם מבוגרים?

11/10/17, 19:14:52: רמי בוחניק: ת”אמת

11/10/17, 19:15:17: אופק: לא נפגשתי עם אף אחד מלא זנ

11/10/17, 19:15:28: רמי בוחניק: יופי

11/10/17, 19:15:40: רמי בוחניק: מה זה מלא זמן בשבילך?

11/10/17, 19:15:42: רמי בוחניק: חחח

11/10/17, 19:16:08: אופק: המון

11/10/17, 19:16:16: אופק: חודשיים

11/10/17, 19:16:23: רמי בוחניק: אני שמח לשמוע

11/10/17, 19:16:43: רמי בוחניק: חודשיים?

11/10/17, 19:16:49: אופק: כן

11/10/17, 19:16:54: רמי בוחניק: זה המון זמן?

11/10/17, 19:17:01: רמי בוחניק: 😟

11/10/17, 19:17:11: אופק: לך לישון

11/10/17, 19:17:18: רמי בוחניק: חחחח

11/10/17, 19:17:33: רמי בוחניק: ו…

11/10/17, 19:20:00: אופק: לילה טוב זזתי לישון 😗

11/10/17, 19:20:12: רמי בוחניק: לילהטוב מתוק

13/10/17, 15:03:29: אופק: שהתשלום

13/10/17, 19:40:18: רמי בוחניק: מה?

13/10/17, 19:51:37: אופק: שבת שלום

14/10/17, 02:54:40: רמי בוחניק: גם לך

14/10/17, 11:46:53: אופק: מה נשמע

14/10/17, 12:58:52: רמי בוחניק: היי.  סבבה. איך אתה?  מה עשית בסופ”ש

14/10/17, 12:59:08: אופק: שיחקתי טניס

14/10/17, 12:59:38: רמי בוחניק: חחח ברור… שאלה מיותרת

14/10/17, 12:59:52: רמי בוחניק: אתה שייך לנבחרת?

14/10/17, 13:00:48: אופק: כן 🙂

14/10/17, 13:01:39: רמי בוחניק: יפה יפה… אז כמה אימונים יש לך שבוע?

14/10/17, 13:05:37: אופק: 3

14/10/17, 13:27:54: רמי בוחניק: הייתי שמח לראות משחק שלך.  אתה טוב?  בכנות

14/10/17, 23:22:52: אופק: בוקר טוב זז לבית ספר

15/10/17, 00:15:47: רמי בוחניק: שבוע נפלא שיהיה לך

15/10/17, 00:16:04: אופק: אתה בכלא עכשיו?

15/10/17, 00:29:57: רמי בוחניק: לאאאאא. מוקדם מידיי

15/10/17, 00:30:24: אופק: אז מה אתה עושה?0

15/10/17, 00:30:44: רמי בוחניק: היום יש לי וועדה שיחרורים, אז תחזיק לי אצבעות

15/10/17, 00:31:27: אופק: ואייי

15/10/17, 00:31:31: אופק: בהצלחה

15/10/17, 00:31:59: רמי בוחניק: Tnx

15/10/17, 00:32:17: אופק: ואז מה?

15/10/17, 00:32:42: רמי בוחניק: תלוי באיזה תנאים אני אקבל

15/10/17, 00:33:08: רמי בוחניק: בכל מקרה אני אהיה במסגרת טיפולית כלשהי

15/10/17, 00:33:54: רמי בוחניק: שזה כולל סדר יום מסוים… אבל בגלל מקרה זה להיות בחוץ 🙂

15/10/17, 00:34:36: אופק: מסרסים אותך?

15/10/17, 00:35:14: רמי בוחניק: )חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח)חחחחחח. לא

15/10/17, 00:37:41: רמי בוחניק: אבל יש מצב להגבלות משמעותיות

15/10/17, 00:37:58: אופק: אסור להיות באטרף? חחח

15/10/17, 00:38:59: רמי בוחניק: דווקא כן. אפילו רצוי… אבל שותפי השיחה, מפגשים וסקס צריכים להיות תואמים למצבי

15/10/17, 00:41:21: אופק: אתה צריך אישור לסקס??

15/10/17, 05:32:26: רמי בוחניק: לא צריך אישור לסקס חחח

אבל יש הגבלות, עם מי לעשות סקס

15/10/17, 05:35:09: רמי בוחניק: ובכלל עם מי להיות,, לדבר, להתריע… אני אהיה עדיין אסיר, אבל ברישיון. זה לא משוחרר ריגל

15/10/17, 05:35:40: רמי בוחניק: נדבר בערב. תתרכז בשלל…

15/10/17, 11:14:16: אופק: עברת?

15/10/17, 11:42:55: רמי בוחניק: חמוד… 🙂מחר אני אדע

17/10/17, 18:00:14: אופק: נווווו

17/10/17, 23:15:17: רמי בוחניק: אני משוחרר 😃

17/10/17, 23:15:42: רמי בוחניק: תנאים מגבילים מאד… אני אסביר לך יותר מאוחר.

17/10/17, 23:15:54: רמי בוחניק: תודה על ההתעניינות

18/10/17, 02:12:43: אופק: סבבנ מזל טוב

18/10/17, 14:10:24: רמי בוחניק: תודה נשמה 😃🙏

18/10/17, 14:10:41: אופק: נו אז תספר לי

18/10/17, 14:11:50: רמי בוחניק: אז כרגע אני גר ליד ראש העין

18/10/17, 14:12:40: רמי בוחניק: אצל משפחה

18/10/17, 14:13:06: אופק: בפתח תקווה?

18/10/17, 14:13:25: רמי בוחניק: במשך היום אני נמצא באיזה מרכז טיפולי… כל היום. לא יכול לעבוד אפילו כרגע

18/10/17, 14:13:41: רמי בוחניק: אולי בהמשך אני אמצא עבודה בערב

18/10/17, 14:13:42: אופק: אז אתה חופשי עכשיו לגמרי??

18/10/17, 14:13:54: רמי בוחניק: לא

18/10/17, 14:14:34: אופק: מה עושים לך במרכב הטיפולי?

18/10/17, 14:14:37: רמי בוחניק: בינתיים. אני חייב להיות עם מישהו בגיר ( מגיל 18 ומעלה) אם אני רוצה לנבוע או להסתובב

18/10/17, 14:15:21: אופק: כאילו מלווה כזה?

18/10/17, 14:15:32: רמי בוחניק: לט עושים לי חח. זאת קבוצה טיפולית שמונה מספר אנשים. כך אחד עם החבילה שלו, והסיפור שלו

18/10/17, 14:15:41: רמי בוחניק: כן. מלווה

18/10/17, 14:16:11: רמי בוחניק: ומדברים על העבירות. מה הוביל לסה, איך להזהר ולהמנע מזה שוב וכאלה…

18/10/17, 14:17:12: רמי בוחניק: אתה מבין מה זה אומר… נכון?חחח

18/10/17, 14:18:10: אופק: חחח נראה לי ואני מקווה שאני אף פעם לא יהיה בקבוצה כזו בגלל הטרדה של קשישים חחחח

18/10/17, 14:18:53: רמי בוחניק: חחח חמוד…

לא. אתה לא. אבל הם עלולים כן.

18/10/17, 14:19:09: אופק: כי יש מלא חתיכים

18/10/17, 14:19:58: רמי בוחניק: מה הכוונהת

18/10/17, 14:20:35: אופק: נגיד אתה רואה איזה ילד חתיך ברחוב אתה צריך להתאפק

18/10/17, 14:20:55: רמי בוחניק: מה להתאפק?

18/10/17, 14:21:07: אופק: חחחחחח שלא יתפסו אותך

18/10/17, 14:21:15: רמי בוחניק: תהי לא קופץ כלל ילדים ברחוב חח

18/10/17, 14:21:38: רמי בוחניק: פשוט אסור לי לדבר, להיות, להפגש עם נערים. כן

18/10/17, 14:21:54: רמי בוחניק: באסה. אבל הכרחי

18/10/17, 14:22:20: רמי בוחניק: לא נכון לי.

18/10/17, 14:22:35: אופק: אבל אתה נגיד יכול להתחפש

18/10/17, 14:22:39: אופק: לדתי

18/10/17, 14:23:05: רמי בוחניק: בכל זאת הייתי עם נערים ועברתי על החוק. ואני לא צריך לעשות את זה שוב

18/10/17, 14:23:18: רמי בוחניק: חחח להתחפש? ו.. נות

18/10/17, 14:23:31: אופק: לא ידעו שזה אתה

18/10/17, 14:24:11: רמי בוחניק: אבל אז… מה שווה כל הטיפול שאני עושה. מה שווה כל הכסף שהשקעתי לשחרור שלי, וטיפול

18/10/17, 14:24:38: רמי בוחניק: אם אני אמשיך לעשות את מה שסיבך אותי מלכתחילה

18/10/17, 14:24:53: אופק: צודק !

18/10/17, 14:24:55: רמי בוחניק: להתחפש לדתי… חחחח קרעת אותי

18/10/17, 14:25:28: רמי בוחניק: הדתיים הם הכי פוגעים בילדים ןנערים

18/10/17, 14:25:45: אופק: באמת?

18/10/17, 14:25:49: רמי בוחניק: אצלם הכל מוסתר ולא מספרים למשטרה

18/10/17, 14:25:54: רמי בוחניק: ברור

18/10/17, 14:26:07: רמי בוחניק: עושה לך את זה דוסים? חח

18/10/17, 14:26:35: אופק: לאאאא רק שרירים

18/10/17, 14:26:50: רמי בוחניק: הבנתי. צודק

18/10/17, 14:26:55: רמי בוחניק: וחלקים

18/10/17, 14:26:59: רמי בוחניק: ומנוסים

18/10/17, 14:27:08: אופק: נכון!!

18/10/17, 14:27:23: רמי בוחניק: חחח איזה באסה. זה בול אני

18/10/17, 14:27:45: רמי בוחניק: מכוער, אבל כל השאר בול חח

18/10/17, 14:27:58: אופק: אתה לא מכוער!

18/10/17, 14:28:17: אופק: עם הייתה מכוער למה הנערים עשו איתך דברים?

18/10/17, 14:29:02: רמי בוחניק: אני בטח לא יפה.  גוף סבבה וגם השאר דיי טוב ויפה.. אבל פנים, שצריך לקלוע לטעם של בנאדם

18/10/17, 14:29:14: רמי בוחניק: מממ שאלה טובה למה…

18/10/17, 14:29:26: רמי בוחניק: תראה אני טוב עם נערים. אני יודה

18/10/17, 14:29:55: רמי בוחניק: יודע לפנק ולהעניק מה שהם צריכים… לא מבחינה חומרית, כספית דווקא

18/10/17, 14:30:21: רמי בוחניק: אלה מבחינה אנושית וגם מינית

18/10/17, 14:30:51: רמי בוחניק: אבל עדיין זה חוצפה מצדי לעשות דברים כאלה עם נערים מתחת לגיל 16

18/10/17, 14:31:06: רמי בוחניק: לקחת אחריות על השלכות שעלולות להתרחש

18/10/17, 14:31:15: אופק: הם סיפרו להורים?

18/10/17, 14:31:16: רמי בוחניק: זאת חוצפה מצדי

18/10/17, 14:31:20: רמי בוחניק: לא.

18/10/17, 14:31:36: אופק: איך גילו?

18/10/17, 14:31:41: רמי בוחניק: אפחד. לא ראינו בזה משהו רע שעשינו. לא הם ולא אנחנו

18/10/17, 14:32:28: אופק: אז איך הגעת לכלא ?

18/10/17, 14:32:32: רמי בוחניק: אחד מהנערים שהייתי איתו.. הרבה שנים אחרי, סיפר לאחותו שהןא הומו ויצא מהארון, וגם סיפר לה עלינו. לא ממקום רע, או תלונה. פשוט חלק מהוידוי

18/10/17, 14:33:09: רמי בוחניק: והיא אמרה שחייבים לדווח כי אולי אני ממשיך לקיים יחסיממין עם נערים ואלי מישהו עלול להפגע

18/10/17, 14:33:49: רמי בוחניק: הוא סירב. אבל היא ישבה לו על הוריד ואחרי כמה חודשים, הוא ראה שאיזה נכר נגנס אליי הבייתה, הוא החליט לספר

18/10/17, 14:34:06: רמי בוחניק: לא הגעש תלונה, פשוט סיפר במשטרה. וזהו…

18/10/17, 14:34:33: רמי בוחניק: למרות שהכל נעשה בהסכמה עם כל הנערים שהייתי איתם

18/10/17, 14:34:53: רמי בוחניק: זה לא חוקי ומגיע ענישה

18/10/17, 14:35:36: אופק: אהה בטח קנאי

18/10/17, 14:35:44: רמי בוחניק: כל בגיר שיהיה איתך בעצם יעבור על החוק. ובינתיים רק הוא יענש

18/10/17, 14:35:58: רמי בוחניק: מה הכוונה קנאי?  דווקא לא ממש. אני מפרגן

18/10/17, 14:38:40: אופק: הילד

18/10/17, 14:39:07: רמי בוחניק: מה הילד?

18/10/17, 14:57:09: אופק: שיצא מהארון וסיפר לאחותו

18/10/17, 15:01:50: רמי בוחניק: הוא חשב שזה יתגלגל לזה

18/10/17, 15:02:23: רמי בוחניק: הלכתי להתקלח

18/10/17, 15:02:48: אופק: סבבה

18/10/17, 15:05:05: רמי בוחניק: לילה טוב?

18/10/17, 15:19:05: אופק: ללט

18/10/17, 15:29:57: רמי בוחניק: ללט מתוק

18/10/17, 15:37:12: אופק: גם לך

18/10/17, 15:37:34: רמי בוחניק: חלומות טובים

18/10/17, 15:52:07: אופק: גם לך

19/10/17, 10:22:00: אופק: אז מה חדש

19/10/17, 10:23:31: רמי בוחניק: היי. נדבר יותר מאוחר?  אני לא לבד חח

19/10/17, 10:24:00: רמי בוחניק: ואני רוצה לדעת מה דעתך על כל מה שדיברנו אתצול

19/10/17, 11:08:53: אופק: זה מגניב

19/10/17, 11:47:41: רמי בוחניק: לא עזר

19/10/17, 11:49:43: רמי בוחניק: סליחה… לא היה מיועד לך חח

19/10/17, 12:54:07: אופק: לא הבנתי,(

19/10/17, 13:11:54: רמי בוחניק: חח נדבר. אני בהליכה חח

19/10/17, 13:25:19: אופק: טוב

19/10/17, 15:11:25: רמי בוחניק: זה היה טוב חח

19/10/17, 15:13:06: אופק: אני לא מבין מי נגד מי

19/10/17, 15:37:36: רמי בוחניק: חחחח

19/10/17, 15:37:47: רמי בוחניק: מה אתה לא מבין

19/10/17, 17:14:56: אופק: זזתי לישון ללט

19/10/17, 17:15:12: רמי בוחניק: ללט. נדבר

20/10/17, 00:55:59: אופק: בוקר טוב פושע נמלט

20/10/17, 00:56:46: רמי בוחניק: חחח. מה קמת כ”כ מוקדם?

20/10/17, 00:56:53: אופק: לומד

20/10/17, 00:57:14: רמי בוחניק: אה. באסה למוד ביום שישי

20/10/17, 00:58:13: רמי בוחניק: מתי מתחיל?

20/10/17, 01:00:16: אופק: 8:30

20/10/17, 01:00:29: רמי בוחניק: סבבה

20/10/17, 01:00:42: רמי בוחניק: ומה עושה היום?

20/10/17, 01:15:32: אופק: נכנס תיכף לכיתה לומד והולך לאימון ואז הביתה

20/10/17, 01:16:12: רמי בוחניק: תהנו , חמוד

20/10/17, 01:16:33: רמי בוחניק: איפה אתה משחק טניס?

20/10/17, 01:31:24: אופק: בבריכה חחח

20/10/17, 01:32:25: רמי בוחניק: חחח. אחללה רכיון.. לשחק בלי להזיע.  כולם בלי חולצות.. נשמע מעולה

20/10/17, 01:32:41: רמי בוחניק: איפה המגרשים?

20/10/17, 01:33:15: אופק: אצל חבר בבית

20/10/17, 01:33:27: אופק: חחח שחי מסריח

20/10/17, 01:33:58: רמי בוחניק: חחח של מי השחי מסריח?

20/10/17, 09:53:00: אופק: כולם אחרי המשחק

20/10/17, 10:04:10: רמי בוחניק: מבריקים? נוצצים?

20/10/17, 10:52:45: אופק: כן

20/10/17, 11:26:05: רמי בוחניק: ואתה לו חושב שזה ראוי לתיעוד? חח

20/10/17, 12:22:00: אופק: חחח ברור תבאו לצלם בכיף

20/10/17, 14:22:41: רמי בוחניק: למה אני לא יכול לקבל ממך? חח

20/10/17, 19:57:40: אופק: אולי מתנה ליום ההולדת

22/10/17, 02:38:52: אופק: ממצב

22/10/17, 11:05:36: אופק: ?

22/10/17, 11:45:09: רמי בוחניק: היי… סורי.  לא הייתי ליד המכשיר.  מה שלומך?

22/10/17, 11:46:06: אופק: עיף

22/10/17, 11:46:13: אופק: שיחקתי מלא היום

22/10/17, 11:46:34: רמי בוחניק: גם אני… לא כי שיחקתי.. פשוט ישנתי מעט

22/10/17, 11:46:56: אופק: מה עשית?

22/10/17, 11:47:42: רמי בוחניק: אני נמצא במרכז טיפולי כל היום… כמו שכבר סיפרתי לך

22/10/17, 11:48:10: רמי בוחניק: קיבלתי את המחשב החדש… ממש עכשיו מתחיל ללמוד אותו

22/10/17, 11:48:21: רמי בוחניק: וגם סלולר חדש חחח

22/10/17, 11:48:25: רמי בוחניק: חגיגה

22/10/17, 11:57:58: אופק: חחח תתחדש

22/10/17, 11:58:05: אופק: אתה תעשה לי תיקיה ?

22/10/17, 12:03:06: רמי בוחניק: תודה חמוד

22/10/17, 12:03:15: רמי בוחניק: מה הכוונה לעשות לך תיקייה?

22/10/17, 12:04:14: אופק: עם התמונות שלי

22/10/17, 12:04:29: רמי בוחניק: חחח אין לי תמונות שלך

22/10/17, 12:04:38: רמי בוחניק: חוץ מההן מהמעלית

22/10/17, 12:05:05: אופק: שלחתי לך מלא

22/10/17, 12:06:03: רמי בוחניק: לא ממש… חח. שלחת במעלית ובמכונית. בערך 3-4 תמונות

22/10/17, 13:56:41: אופק: אתה לא זוכר טוב

22/10/17, 13:56:45: אופק: לשלוח שוב

22/10/17, 14:25:17: רמי בוחניק: גם אחרות… כאלה שלא ראיתי

22/10/17, 14:27:03: אופק: אולי 😉

22/10/17, 14:28:13: רמי בוחניק: אני אשמח.  לראות צץמי אתה האמיתי חח

22/10/17, 14:28:29: רמי בוחניק: האמיץ. הבטוח. הספורטאי

22/10/17, 14:28:56: אופק: מה?

22/10/17, 14:29:14: אופק: אני ניצחתי היום 3 אנשים

22/10/17, 14:29:23: אופק: הרגלים כואבות

22/10/17, 14:30:11: רמי בוחניק: מה?

22/10/17, 14:30:32: רמי בוחניק: ןואלה. יפה. בגילך? ברמה שלך?

22/10/17, 14:30:40: אופק: כן

22/10/17, 14:31:17: רמי בוחניק: אחללה. משחקים ידידותיים או במסגרת תחרות?

23/10/17, 09:37:13: אופק: תחרות

23/10/17, 16:34:56: רמי בוחניק: היי  מכשיר חדש  תאמת אותי

24/10/17, 09:19:08: אופק: תתחדש!!! איזה?!?

24/10/17, 09:19:29: רמי בוחניק: וואווי פי 10

24/10/17, 09:19:45: אופק: מזההההה????

24/10/17, 09:19:47: אופק: קמצן

24/10/17, 09:19:56: רמי בוחניק: 2300

24/10/17, 09:20:07: רמי בוחניק: חחח לא קמצן.  תפרן

24/10/17, 09:20:28: רמי בוחניק: איזה מכשיר יש לך?

24/10/17, 09:22:00: אופק: אי פון 4

24/10/17, 09:22:09: רמי בוחניק: יששששן

24/10/17, 09:22:22: אופק: אין ₪₪

24/10/17, 09:22:23: רמי בוחניק: כזה היה לי לפני 4 שנים

24/10/17, 09:23:01: רמי בוחניק: חח סתם’ גבר  הכל חארטה.   העיקר שמקבלים ומוציאים ממנו שיחות

24/10/17, 14:09:31: אופק: ונכנסים לאטרף

24/10/17, 14:10:11: רמי בוחניק: חחח נכון

24/10/17, 14:10:20: רמי בוחניק: אתה הרבה שם?

24/10/17, 17:14:14: אופק: לא ממש

25/10/17, 11:15:38: אופק: איך בלימודים?

25/10/17, 11:15:45: אופק: בקיטנה

25/10/17, 11:16:04: רמי בוחניק: חחחח

25/10/17, 11:16:11: רמי בוחניק: אני כבר אתך

25/10/17, 14:06:44: רמי בוחניק: סורי

25/10/17, 23:59:02: אופק: בוקר טוב

25/10/17, 23:59:33: רמי בוחניק: נסיך  בוקר נפלא

26/10/17, 00:42:37: אופק: מה נשמע איך בגן והחברים החדשים שלך?

26/10/17, 00:46:04: רמי בוחניק: לא מבלים.  אבל טוב חח

26/10/17, 02:03:44: אופק: מה עושים שם?

26/10/17, 02:03:49: אופק: חפירות

26/10/17, 09:13:08: רמי בוחניק: חפירות חשובות חח

26/10/17, 10:00:13: אופק: על מנת מדברים שם?

26/10/17, 10:01:07: רמי בוחניק: זה בהזגמנות כשאני אהיה לבד

26/10/17, 10:01:18: רמי בוחניק: אולי הערב

26/10/17, 10:01:34: אופק: אני סקרן

26/10/17, 10:01:49: רמי בוחניק: מגניב שאתה מתעניין ככה

26/10/17, 10:03:17: אופק: זה עם עוד אנשים חרמנים כמוך?

26/10/17, 10:03:41: רמי בוחניק: חחח כן ואף יותר

26/10/17, 10:04:07: רמי בוחניק: אני לא תיאמן כמוך , אבל

26/10/17, 10:04:13: רמי בוחניק: חרמן

26/10/17, 10:05:00: אופק: מי אמר שאני חרמן חחח?

26/10/17, 10:05:34: רמי בוחניק: אני… חח אתה לא?

26/10/17, 10:25:09: אופק: אתה יותר

26/10/17, 10:25:29: אופק: תגיד אתה חוזר עוד הפעם לכלא?

26/10/17, 10:25:38: אופק: אמרת שלום לחברים שלך?

26/10/17, 10:26:29: רמי בוחניק: כשאתה אומר שאני יותר, אתה מודה שאתה כן חחח

26/10/17, 10:27:09: רמי בוחניק: לא, לא חוזר לכלא.  כמובן שאם אני יעבור על החוקים והכללים אז כן.

26/10/17, 10:27:22: רמי בוחניק: ואתה מתכוון לחברים מהכלא?

26/10/17, 11:07:04: אופק: כן

26/10/17, 11:38:25: רמי בוחניק: האמת שבקושי הספקתי להיפרד כמו שצריך. זה היה דיי בפתאומיות

26/10/17, 11:38:45: רמי בוחניק: אבל השארתי להם שם מלא דברים טובים שהיו לי חחח

26/10/17, 12:13:25: אופק: עצוב

26/10/17, 12:13:34: אופק: תתקשר למס החדש שלי תספר ל

26/10/17, 12:13:48: אופק: 055****8

26/10/17, 12:14:13: רמי בוחניק: לא יכול כרגע  לא להד.  מה עצוב?

26/10/17, 12:40:16: אופק: טוב ;;) שיצא לך

27/10/17, 00:16:37: אופק: 2017-10-27-PHOTO-00001528.jpg <‎attached>

27/10/17, 00:18:33: רמי בוחניק: חח אהבתי

27/10/17, 00:21:02: רמי בוחניק: זה הנוף שלך בכיתה ?

27/10/17, 00:21:22: אופק: 2017-10-27-PHOTO-00001531.jpg <‎attached>

27/10/17, 00:21:30: אופק: כן

27/10/17, 00:21:36: אופק: ככה נחים

27/10/17, 00:22:04: רמי בוחניק: מה זה התמיד הזה?

27/10/17, 00:22:21: רמי בוחניק: צמיד

27/10/17, 00:42:26: אופק: לא לימדו אותך בכלא? חחח

27/10/17, 00:43:02: רמי בוחניק: שם למדתי דברים אחרים חח

27/10/17, 00:43:23: רמי בוחניק: זה מזכיר לי צמיד של לונה פארק

27/10/17, 00:44:09: רמי בוחניק: אהבתי את הנעליים, אנדר ארמר, האדומות

27/10/17, 05:27:46: רמי בוחניק: 2017-10-27-PHOTO-00001540.jpg <‎attached>

27/10/17, 05:28:09: רמי בוחניק: 2017-10-27-PHOTO-00001541.jpg <‎attached>

27/10/17, 05:28:14: רמי בוחניק: חח

27/10/17, 10:59:59: אופק: איפה אתה בכיתה של הכלא?

27/10/17, 11:07:32: רמי בוחניק: לא. הבאתי לך משם אי אפשר לצלם כלום. יותר גרוע מאצלך

27/10/17, 11:32:16: אופק: מתי תספר לי בפון?

27/10/17, 11:32:53: רמי בוחניק: תזכיר לי…

27/10/17, 11:33:13: אופק: על הכל

27/10/17, 11:33:41: רמי בוחניק: הלילה אתה יוצא לאנשהו?

27/10/17, 11:33:54: אופק: חברים

27/10/17, 11:34:01: אופק: ישן שם

27/10/17, 11:34:02: רמי בוחניק: כשתחזור

27/10/17, 11:34:10: רמי בוחניק: אה… אז מחר

27/10/17, 11:34:30: רמי בוחניק: אני מתארגן לארוחת ערב

27/10/17, 11:36:10: אופק: בתאבון 😉

27/10/17, 11:36:16: אופק: תצלם את העוף חחחח

27/10/17, 11:36:14: רמי בוחניק: גם לך

27/10/17, 11:36:28: רמי בוחניק: טוב חח תצלם משהו גם אתה

27/10/17, 11:36:31: רמי בוחניק: שפן

27/10/17, 11:36:52: אופק: אצלם לך

27/10/17, 11:36:59: רמי בוחניק: טוב

27/10/17, 11:37:17: רמי בוחניק: נדבר😂

28/10/17, 11:42:50: אופק: טווווב הבטחת לי

28/10/17, 11:43:53: רמי בוחניק: חחח  מה?

28/10/17, 11:46:18: רמי בוחניק: תזכיר לי

 

תשובות לשאלות חשובות בנושא

כנגד אבי דוביצקי אין שום צו הסגרה או צו של שופט להורות על מאסרו בגלל שבית משפט עליון הורה על בוטול כל ההליכים שעו”ד הליצן אסף דוק וחברו גיא צברי נקטו 

אבי דוביצקי חי בשקט בארה”ב מאז 2014 ואף אחד לא מצא לנכון לעשות לאשי הצדיק הזה דבר 

עו”ד אסף דוק לא מדורג בין מסרד עורכי הדין המובילים בישראל בפניכם הדירוג הרשמי 

דירוג עורכי דין פלילים בישראל
דירוג עורכי דין פלילים בישראל
דירוג עורכי דין פלילים בישראל
דירוג עורכי דין פלילים בישראל
דירוג עורכי דין פלילים בישראל
דירוג עורכי דין פלילים בישראל
דירוג עורכי דין פלילים בישראל
דירוג עורכי דין פלילים בישראל

מאמר זה עודכן לאחרונה ב-29 באפריל 2023.

Avi Dubitzky | אבי דוביצקי | רמי בוחניק

הצלחות של אבי דוביצקי

הצלחות