אבי דוביצקי צייד הפדופילים הלאומי

Criminal Flashes
המשטרה עוצרת את אבי דוביצקי

ואטסאפ ליצירת קשר

אבי דוביצקי צייד הפדופילים ונתפסו על חם נוסד ב 2013

אבי דוביצקי זוכה בבית משפט העליון וכל ההליכים שננקטו כנגדו מופסקים ומבוטלים

למרות כל הניסיונות של עו”ד אסף דוק וחבריו לנקוט כנגד אבי דוביצקי הליכי פשיטת רגל בית משפט העליון זרק אותם מכל המדרגות. בהחלטה תקדימית בתיק ע”א 3436/2019 מיום 18/12/2019 אישר בית משפט העליון ברכב של 3 שופטים את ההחלטת של בית משפט המחוזי וקבע באופן נחרץ שלא הייתה הצדקה להגשת הערעור ונקיטת ההליכים כנגד אבי דוביצקי. המערערים חויבו בהוצאות של 2,000 ש”ח, לטובת עו”ד יוסף וינראוך. המערערים בתיק זה הם אורי שבתאי, עידו רביב, ניב אביטל, ו סתיו עמנואל גבע. ביחד עם ביטול הליכי פשיטת הרגל אשר הניבו רק נזקים כספיים ללקוחותיו והרבה שכר טרחה לכיסם של עורכי הדין לא יצא להם מזה דבר. אבי דוביצקי כלל לא נדרש להגיע לדיון וההחלטה ניתנה לטובתו בלי שכלל הופיע לדיון. כמובן שעו”ד אסף דוק וחבריו למקצוע גזרו קופון יפה על חשבון הלקוחות שלהם.

אבי דוביצקי זוכה בבית משפט עליון
אבי דוביצקי זוכה בבית משפט עליון
אבי דוביצקי זוכה בבית משפט עליון
אבי דוביצקי זוכה בבית משפט עליון

כאמור, אבי דוביצקי, “צייד הפדופילים”, צד פדופילים מאז 2013, ובקרוב מסמן עשר שנות פעילות בתחום. 

בזכות אותה פעילות זכה אבי דוביצקי לסיקור תקשורתי אוהד ומעמיק ולשיתוף פעולה הדוק מצד משטרת ישראל. עד היום אבי דוביצקי והציידים שלו פועלים ברחבי הארץ לתפוס עברינים מסוכנים ולאחרונה נתפס עברין מסוכן ארטיום דוד כספי שריצה עונש מאסר בפועל וכאשר יצא נתפס 3 פעמיים ע”י אבי דוביצקי והציידים והאיש הורשע אך קיבל עונש של עבודות שירות. תפיסתו נעשתה בשיתוף פעולה עם משטרה ישראל. 

ארטיום כספי הורשע בתיק 1152-09-21 בתאריך 3/8/2022, כך שהסיפורים של עו”ד אסף דוק לפיו יש התנערות מהפעילות של לכידת פדופילים מטעמי המשטרה הוא סיפור בדים מבית ויצרו.

אבי דוביצקי הציף את המשטרה ביותר מ 3,000 תלונות כנגד גברים שהטרידו ילדים וילדות ברשת והפרקליטות נאלצה לסנן את התיקים על מנת להתמודד עם כמות החומר שהועבר לידה, ובשים לב ש95 אחוז מהתלונות המוגשים למשטרה בגין עבירות מסוג זה ממילא נסגרים מבלי לעמיד איש לדין. דבר שמהווה מחדל בנפרד. המדינה לא מסוגלת להעמיד ולשים בכלא כל אדם ואדם שמבצע עבירה על החוק.

בתאריך 1/9/2014 פורסם בעיתון של פרקליטות המדינה כתב מאת פרופסור יורם רבין שכתותרתו “חוקיות של צייד עברייני מין פרטי ברשת” בו קבע הפרופסור שאין במעשיו של אבי דוביצקי משהו לא חוקי. מדובר בקביעה של איש שעומד בראש הפרקליטות

כנגד אבי דוביצקי הוגשו מספר תלונות על ידי אותם פדופילים שלכד, כאשר רובם היו מפוברקים עם ראיות שפוברקו בצורה חובבנית והם נסגרו בזה אחר זה. רוב התלונות היו בטענה של הפרות צוי איסור פרסום אשר מעולם לא נמסרו לאבי דוביצקי. כאשר הפדופילים לא הצליחו לגרום לפגיעה בתדמיתו ובאמינותו של אבי דוביצקי הם החליטו ללכת לביתו ולנסות לפגוע בו, אחד מהם התגורר מאות מטרים מביתו של אבי דוביצקי, והוא ביחד עם עו”ד דין מוכר שילמו לעברין לפגוע בתשתית האבטחה בביתו של אבי דוביצקי על מנת שהפגיעה לא יקלט ע”י המצלמות. באותו זמן אבי החליט שמתחיל להיות מסוכן לו ולמשפחתו והחליט למכור את נכסיו ולרדת מהארץ הוא גם היה מיואש מהקצב האיטי של הממשלה בחקיקה להביא להפסקה של אותם אנשים מהמשך פגיעה בילדים. עד לרגע כתיבת שורות אילו אין חקיקה עדכנית שתגן על ילדים מהסכנות ברשת, אך בלחץ בלתי פוסק הוקם מוקד משטרתי 105 שמטפל בתלונות על פגיעות מינית במילדים שמקורם ברשת.

אבי הודיע שהוא פורש מישראל ולוקח הפסקה מהפעילות שלו והתראין על כך במספר מקומות בתקשורת

 

חרף ניסיונותיו של עו”ד אסף דוק וחבריו לעצור את הפעילות של אבי דוביצקי – לא עולה בידיהם לעשות כן והפעילות של צייד באינטרנט נשמכת. להלן דוגמה אחת מיני רבות:

 

אבי דוביצקי ממשיך בצייד הפדופילים
אבי דוביצקי ממשיך בצייד הפדופילים

נפגעת מפעילותו של אבי דוביצקי?

פדופילים של אבי דוביצקי, המעוניינים למצות את זכויותיהם ולקבל ממנו את המגיע להם, לא יקבלו דבר כי אף אחד לא קיבל דבר עד היום. מדובר בהליך חסר משמעות מאחר ובית המשפט כבר קבע שאדם שבא לפגוש ילד או ילדה הוא מסוכן ולמעשה צריך להזהיר מפניו.  ראה לענין זה פסק הדין בתיק אזרחי 42937/11/17 ניב אביטל נגד אסתר חזן סבאג. 

במידה ואתה פדופיל שנתפסת על חם אנחנו ממליץ לפנות לגורם מקצועי שיעזור לך בטיפול נפשי על מנת שלא תמצא את עצמך בסיטואציה דומה שוב.  השאר פרטים ונשמח לסייע ולהציע לך מענה ופתרונות מקצועיים בהתאמה אישית. יש תקווה אולי אתה מסוגל לפתוח דף חדש בחיים!

אבי דוביצקי לוכד פדופיל בירושלים שבא לפגוש ילדה
אבי דוביצקי לוכד פדופיל בירושלים שבא לפגוש ילדה

תשובות לשאלות חשובות בנושא

חשוב מאוד שתמצאו עורך דין ותיק טוב שהוא גם ימליץ לכל פדופיל ללכת לטיפול אחרת אותו פדופיל ימשיך לפגוע בילדים. עורך דין שלא ימליץ ללכת לטיפול מסכן ילדים אחרים בפני פגיעה!

לכן אנו לא יכולים להמליץ על עו”ד אסף דוק 

קיימים משרדי עורכי דין פליליים רבים, וכל אחד מהם מצהיר על עצמו כמשרד מוביל ומצליח. גם עורך דין אסף דוק מצהיר שהוא מצליח ומפרסם את הצלחותיו הרבהים אבל בפועל יש לו מלא הפסדים קשים שהוא בוחר שלא לפרסם. ניתן לראות אותם באתר asafdok.info

בשנת 2014 אבי דוביצקי שלח את לעו”ד אסף דוק חוקר פרטי שהתחזה לפדופיל שהטריד ילדה בת 13 ונחשו מה עו”ד אסף דוק אמר לפדופיל? סקרנים כנסו לטלגרם ותראו את הסרטון המלא.  https://t.me/asafdok

תנתק מגע עם המכשיר שממנו נשלחו ההודעות ככה ממליץ עו"ד אסף דוק
תנתק מגע עם המכשיר שממנו נשלחו ההודעות ככה ממליץ עו"ד אסף דוק
Avi Dubitzky | אבי דוביצקי | נתפסו על חם

הצלחות של אבי דוביצקי

הצלחות